Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#345 március 20, 2016, 10:38:40, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum március 20, 2016, 07:18:04
Én az életben nem nyertem ilyen ingyenes pörgetéses dolgon,csak akkor pár centet,ha nem kellett 1x sem forgatni.Unibeten jött az ingyen bingón 0,60 euro,ebből sportfogadással sikerült feltornáznom 16euro fölé,majd pár kört bingóztam,kevés 20-30ember max szelvény,de semmi.Amit elbuktam bingón,azt felhoztam sportfogadáson.Valahogy nem vagyok ehhez sem szerencsés,természetes,hogy minden körben 1játékos nyert 2x is,pedig mindenhol maxot vettem,de sok alkalommal olyan messze voltam a bingótól,mint Makó Jeruzsálemtől.2dolgot értem el vele,részt tudok venni a grand slam teremben,nem mintha sokat jelentene,meg elértem a 20szintig,és pörgettem 1x,ahol bingó karrierem legnagyobb nyereménye-2euro készpénz-jött.Csak egyszer nyernék bingón 75-100eurot,csak egyszer,de valahogyan nem jön össze.Arra már nem is gondolok milyen lenne,ha más összeg jönne,mert az csoda kategóriába tartozna-nálam. :D

Előbb utóbb összejön ez biztos. :beerchug: Csak kitartás kérdése. Valószínűleg mikor nem is számítasz rá ;)
Tegnap 22 penny jött maratonon. Egyszer adhatna ott egy HOUSE-t vége felé. :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 20, 2016, 10:36:28
Előbb utóbb összejön ez biztos. :beerchug: Csak kitartás kérdése. Valószínűleg mikor nem is számítasz rá ;)
Tegnap 22 penny jött maratonon. Egyszer adhatna ott egy HOUSE-t vége felé. :D
Én is ebben reménykedem ezért is próbálkozom,tegnap sok játék kevés ember,ma szintén játszottam 4x.Ebből első játékban 24 játékos volt,és a 66számnál lett bingó,mégsem volt szerencsém,annál inkább másnak.Nyert 2x persze utána lévő sorsolásnál megint.Azt nem irtam,hogy kaptam persze még 1pörgetést,de mi jött-2euros bingó voucher,a lehető legrosszabb,nem is nyertem vele semmit.Én nekem elég lenne,ha a grand slam terem ingyenesén nyernék pár eurot. ;D

#347 március 21, 2016, 13:57:49, lulu65bj
Idézetet írta: Tigris Dátum március 19, 2016, 10:39:52
Ott van alul, hogy a begyűjtött tojások száma után melyik nyereményalapból részesülhetsz. Ha jól látom, ingyen összesen 3-at lehet szerezni, az első és utolsó napon, valamint a facebookon jövő hét hétfőn. Azonban a legkisebb, 500Ł nyereményalaphoz 4-6 tojás kell, szóval ha valaki akar a nyereményalapból részesülni, annak muszáj lesz rákölteni.

Hali!
Valaki esetleg tudja a mai facebook-os kódot?

ezt írják, hogy valahol az oldalon, elrejtve:

William Hill Bingo The code is on the FB page.
William Hill Bingo The code is hidden somewhere on the page, once you've found it, enter it in the lobby.
William Hill Bingo You need to search for it on the Facebook page.

https://www.facebook.com/williamhillbingo
EGGONYOURFACE

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 21, 2016, 13:50:57
Hali!
Valaki esetleg tudja a mai facebook-os kódot?

ezt írják, hogy valahol az oldalon, elrejtve:

William Hill Bingo The code is on the FB page.
William Hill Bingo The code is hidden somewhere on the page, once you've found it, enter it in the lobby.
William Hill Bingo You need to search for it on the Facebook page.

https://www.facebook.com/williamhillbingo
EGGONYOURFACE

Nem nagyon volt elrejtve! Postoltak egy képet,arra volt ráírva nagybetűkkel.  :D

En beirtam a kodot ahova kell de nem tortent semmi....valamit elbasztam?  :redchug:

Vagy mit kell csinalni a kod beirasa utan?

Idézetet írta: Tigris Dátum március 19, 2016, 10:39:52
Ott van alul, hogy a begyűjtött tojások száma után melyik nyereményalapból részesülhetsz. Ha jól látom, ingyen összesen 3-at lehet szerezni, az első és utolsó napon, valamint a facebookon jövő hét hétfőn. Azonban a legkisebb, 500Ł nyereményalaphoz 4-6 tojás kell, szóval ha valaki akar a nyereményalapból részesülni, annak muszáj lesz rákölteni.

Ha elfogadta a kódot, akkor az + 1 tojás. Fent amit írtak, ez volna a lényege.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 21, 2016, 18:16:23
Ha elfogadta a kódot, akkor az + 1 tojás. Fent amit írtak, ez volna a lényege.

De hol látom mennyi tojásom van?



Nem látod sztem. Mindig amikor megcsinálod a napi feladatot, majd beírod a kódot, kiírja hogy kapsz egy tojást. Aztán te meg a rendszer is számontartjátok, majd lehet tartani a markod a promó végén.

Valahogy ez a bet365 bingó nem kedvel engem.5fontos játék 20számnál már csak 2hiányzik-2sorhoz,reménykedem,egy másik emberkének 25számnál jön a 2sor,ami rekord nálam,általában 35szám környékén van,nekem a 27számnál jött volna.Grand slam teremben Unibetnél 5x voltam 1számra az első 2játékban,persze semmi.Tovább folytatódik a sikerszériám. ;D

Tegnap jött 5font bet365 oldalán,vettem 50jegyet a késő esti roll on bingóra 7x,de semmi.Valami James Bond mindent vitt,nekem a 10houseból sem sikerült 1árva penny sem.Unibeten meg reggelre frkbrodin 4x nyer,az ember hiába vesz max szelvényeket,ha nem nyer 1centet sem,mig más minden houset elvisz,pedig Ő is max ennyit tud venni,na ez a szép.Tojásosztogatós játék is itt van,de abba nem kapcsolódtam be,mert már karácsonykor is nagy bukás volt számomra.3körön át kell venni szelvényeket az all stars teremben,hogy 1sorsolásra kvalifikáljon az ember.Lezárult a bingó verseny is,persze ott is kiket dijaznak,akiknek amúgy is szerencséjük van,nehogy már a pecheseket,akik sokat buknak már miért is,érdekes filozófia. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum március 23, 2016, 08:26:56
Tegnap jött 5font bet365 oldalán,vettem 50jegyet a késő esti roll on bingóra 7x,de semmi.Valami James Bond mindent vitt,nekem a 10houseból sem sikerült 1árva penny sem.Unibeten meg reggelre frkbrodin 4x nyer,az ember hiába vesz max szelvényeket,ha nem nyer 1centet sem,mig más minden houset elvisz,pedig Ő is max ennyit tud venni,na ez a szép.Tojásosztogatós játék is itt van,de abba nem kapcsolódtam be,mert már karácsonykor is nagy bukás volt számomra.3körön át kell venni szelvényeket az all stars teremben,hogy 1sorsolásra kvalifikáljon az ember.Lezárult a bingó verseny is,persze ott is kiket dijaznak,akiknek amúgy is szerencséjük van,nehogy már a pecheseket,akik sokat buknak már miért is,érdekes filozófia. ;D
Azért grat az 5 fontos "esélyhez" :D Én tegnap nem tudtam részt venni az estin t-online miatt csomó külföldi oldal rossz volt és bingóra se engedett fel. 2-3 közötti sorsoláson jött 2 font (2 line és house csoda), de buktam 12 játékos és semmi :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 23, 2016, 08:49:43
Azért grat az 5 fontos "esélyhez" :D Én tegnap nem tudtam részt venni az estin t-online miatt csomó külföldi oldal rossz volt és bingóra se engedett fel. 2-3 közötti sorsoláson jött 2 font (2 line és house csoda), de buktam 12 játékos és semmi :)
Köszönöm,de szinte esélytelen a dolog.Az azért furcsa,hogy 2-3szelvénnyel is villogtam és majdnem nyertem,most meg 50szelvénnyel nem jött semmi.72szelvénnyel ami a max nyertem akkor 20fontot.Igazán eltörölhetnék már a forgatási követelményeket,ahogy már más oldalakon ezt megtették.Vasárnap este 7-től lesz bet365 oldalán maraton.

A mai WH-s tojás promónál vigyázni kell, mert csak akkor lehet tojást kapni, ha nem nyersz tíz elköltött fontból egy kanyit sem. Aszonta a chates  :)