Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 16, 2016, 11:46:35
Nem vagyok egy atlétika szakértő, Baji Balázs futását sem néztem még vissza, csak azt szeretném kérdezni hogy miért futnak ilyen szakadó esőben? Ez nem balesetveszélyes? Egy ilyen pályán kizárt, hogy nagy időket lehessen futni...

A rúdugrást csúsztatták is a szakadó eső miatt, a gátasoknál meg főleg az időeredmények miatt volt gáz az egyre rosszabb időjárás (illetve eleve az időjárás változása), mert a 4 legjobb idő is továbbjutott a futamokból, de nem voltak ugyanolyanok a feltételek.
Nem vártam meg, de volt róla szó, hogy a helyen nem továbbjutóknak hajnali 4 körül rendeznek még egy plusz futamot (szárazabb időben), hogy korrekten össze lehessen vetni az időeredményeket.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 16, 2016, 13:53:16
Nem vártam meg, de volt róla szó, hogy a helyen nem továbbjutóknak hajnali 4 körül rendeznek még egy plusz futamot (szárazabb időben), hogy korrekten össze lehessen vetni az időeredményeket.

Sor került rá, de nem mindenki állt rajthoz. A legrosszabb idők (és reakció idők) ebben a futamban voltak. A jamaikai, aki Balázs futamában indult először, azért élt a lehetőséggel.

#227 augusztus 16, 2016, 14:41:08, TiB
Hihetetlen mennyiken múlik egy-egy bajnoki cím. Hosszú Katinkánál pont rossz irányba ment ez a minimál idő, most szerencsére magyaroknak kedvezett!

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 16, 2016, 14:19:50
Sor került rá, de nem mindenki állt rajthoz. A legrosszabb idők (és reakció idők) ebben a futamban voltak. A jamaikai, aki Balázs futamában indult először, azért élt a lehetőséggel.

Neki már az "alapfutamban" is megvolt hozzá a gyorsasága, simán az első 3-ban volt, amíg féltávnál bele nem akadt egy gátba, meg így az összes többibe, ami még utána jött.   :P
Mázlista, hogy kapott még egy esélyt, de ez nekünk szívás is, mert idén futott már gyorsabban, mint Baji országos csúcsa, így eggyel több rivális maradt versenyben.

- Sokszor mondtátok, hogy nem tudjátok elképzelni, hogy egymás mellett álltok az olimpiai dobogón. Azért ránéztetek egymásra?
- Hát, igen.

Szép volt M4, így kell ezt ;D

"Itt is amikor a szemébe sütött a nap, egyszerűen úgy viselkedett, mint egy normális ember az utcán, mint akinek belesüt a szemébe a nap" - m4 kommentátor Boltról.

Nem ilyen sztárosan takarta el a napot, hanem ilyen utca embere módjára ;D

Kár hogy nem mutatták a srácot, még futott egy kört, miután mindenki beért, és már interjúzott :)

Knézy Jenő legyen szó bármilyen sportág, bármely versenyzőjének éremátadásáról, mindig elmondja ezt: "Óriási dolog ám". Menetrendszerűen a himnusz után ;D

"Dana szépen szerényen megáll középen.. van mire"  ;D ;D ;D ;D

zsép votl Knézy

Tudtok esetleg linket ahhoz, hogy az m4 és m5 ma milyen sportközvetítéseket ad sportágakra bontva az Olimpiáról?

Ugye a görögök már leadtak egy meccset (férfi vízilabda), most szerintem leadják a spanyoloknak (laza 2.70-es odds, lehet máshol több, én épp unibeten nézem), aztán ha ez megvan, akkor majd a 7-8 helyért a brazilokkal játszanak, és bár a bukik sejteni fogják, hogy két bundás meccs után jöhet a 3. is, de azért egy 3.50-es oddsal minimum adják majd a brazilokat. Meglátjuk, jól gondolkodok-e, mindenesetre ez a görög csapat simán képes bundázni, ők szerintem magasról leszarják, hogy 5. hely, vagy a 8. hely. Ez az 5. hely csak nekünk fontos szerintem. Görögök meg gyűjtenek még egy kis aprót.


Tegnap adta a ffi gyeplabda döntőt, hát megnéztem. Nekem totál buzis sport, legalábbis nekem nem férfias. Csajoknál valahogy jobban néz ki az egész.
De nem is ez a lényeg. Tegnap, amikor az argentinok 3-1-re vezettek, a belgák csak a középpályán adogattak, megpróbáltak passzjátékkal eljutni az argentinok kapuja elé. Kérdem én, nem lett volna hatékonyabb, ha már a középpályáról ívelik befelé??? Ok, hogy az totál lutri, hováesik az a kis labda, de 8-10 kavarodásból matek alapján 50-50%, hogy melyik csapat játékosa tud ütni, és kapu előtti kavarodásból matek alapján nálam több esély lett volna gólhelyzetet 'találni'.
3-1-nél, amikor az argentinok vezettek, a belgák gólja is egy nagyon szép belga szóló után született (laikusként is azt mondom, nagyon szép gól volt). Egyáltalán azt sem tudom, szabad-e ívelgetni, mert volt valami, hogy térd fölé nem mehet a labda, de közben meg az oldalvonalnál rengeteg magas labdát íveltek, és a spori nem állította le.
Fura egy sport ez is :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 17, 2016, 15:34:46
Kár hogy nem mutatták a srácot, még futott egy kört, miután mindenki beért, és már interjúzott :)

Az a szomorú, hogy még ez a gyapotszedő is négyszer körözne le a Margitszigeten, mire körbeérnék.  :crazy: ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 19, 2016, 08:58:56
Tegnap adta a ffi gyeplabda döntőt, hát megnéztem. Nekem totál buzis sport, legalábbis nekem nem férfias. Csajoknál valahogy jobban néz ki az egész.
De nem is ez a lényeg. Tegnap, amikor az argentinok 3-1-re vezettek, a belgák csak a középpályán adogattak, megpróbáltak passzjátékkal eljutni az argentinok kapuja elé. Kérdem én, nem lett volna hatékonyabb, ha már a középpályáról ívelik befelé??? Ok, hogy az totál lutri, hováesik az a kis labda, de 8-10 kavarodásból matek alapján 50-50%, hogy melyik csapat játékosa tud ütni, és kapu előtti kavarodásból matek alapján nálam több esély lett volna gólhelyzetet 'találni'.
3-1-nél, amikor az argentinok vezettek, a belgák gólja is egy nagyon szép belga szóló után született (laikusként is azt mondom, nagyon szép gól volt). Egyáltalán azt sem tudom, szabad-e ívelgetni, mert volt valami, hogy térd fölé nem mehet a labda, de közben meg az oldalvonalnál rengeteg magas labdát íveltek, és a spori nem állította le.
Fura egy sport ez is :D

Nem vagyok igazolt gyeplabdajátékos, de tudtommal magas labdát csak akkor lehet használni, ha az senkire sem veszélyes, vagyis ha olyan irányba ütik, amerre nem nagyon van senki. Kb. olyan nehéz mezőnygólt elérni, mint vízilabdában. Ott kiállításból vannak a gólok, itt meg büntetőszögletből. Egyszer próbáltam egy teremváltozatot (floorball), meg lehet dögleni, nem olyan ácsorgós, mint a foci.