TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Nem tudok belépni...
Azt írja,hogy helytelen felhasználónév, jelszó...
Pedig minden a régi

Idézetet írta: artur72 Dátum október 26, 2023, 11:14:35Nem tudok belépni...
Azt írja,hogy helytelen felhasználónév, jelszó...
Pedig minden a régi
nálam hasonló esetben 10-ből 9-szer a capslock a hibás  ;D


Kurva jól kezdik nem tudok belépni :bash:

Van fejlődés, ezt kár lenne tagadni.
Viszont az nevetséges, hogy a 100 ezres alaptétet nem lehet emelni.
Ez mennyi? 260 euro?

Idézetet írta: Szurki Dátum október 26, 2023, 12:16:18Ez mennyi? 260 euro?
Ma még annyi, holnap már csak 200  8)

Azért milyen jó kis hibabejelentő oldala van a Tippmixpronak :cya:

Idézetet írta: Szurki Dátum október 26, 2023, 12:16:18Van fejlődés, ezt kár lenne tagadni.
Viszont az nevetséges, hogy a 100 ezres alaptétet nem lehet emelni.
Ez mennyi? 260 euro?

101.400.-

Nem könnyű feladat a magyar nyelvet ilyen kis gombokra rászuszakolni, nekik sem sikerült jól.

Az kifejezetten tetszik hogy külön be tudom állítani a nekem szimpatikus fogadásokat mutassa: pl:nb1 mindkét csapat gólt lő. Nem kell külön a meccsekre kattingatnom meg keresnem hanem írja mindjárt a meccsek mellet ami be van állítva. Tudom külföldi oldalakon ez nem újdonság.

Én tényleg hatalmas szrt kritikus voltam mindig, de ez első ránézésre igen jól néz ki. Az alaptétet biztos megemelik. Vannak hibák, nem mondom, hogy nincsenek, de sokkal szarabbat vártam. Mit is várhattam volna egy cégtől, akiben kivétel nélkül eddig mindig csak csalódtam...

Idézetet írta: spursBSB Dátum október 26, 2023, 13:25:31Én tényleg hatalmas szrt kritikus voltam mindig, de ez első ránézésre igen jól néz ki. Az alaptétet biztos megemelik. Vannak hibák, nem mondom, hogy nincsenek, de sokkal szarabbat vártam. Mit is várhattam volna egy cégtől, akiben kivétel nélkül eddig mindig csak csalódtam...

Tényleg egész jó lett, de nem szabad elfeledni, hogy ez alapvetően egy nem SzRt-s produktum.
A kombinációs lehetőségek gyengültek, de ezt tudja az everymatrixos engine.
Az alaptét viszont maradt és szerintem nincs is okuk emelni, megtették volna most, ha lenne.

#1781 október 26, 2023, 14:28:03, Milán
Idézetet írta: LosGabos Dátum október 25, 2023, 22:42:24Kicsit kicsi, kicsit savanyú, de a mienk! A Magyar online fogadás!

Dehogy a miénk, az övéké.  :D Mi csak finanszírozzuk őket.

Idézetet írta: dki1980 Dátum október 26, 2023, 13:37:53...Az alaptét viszont maradt és szerintem nincs is okuk emelni, megtették volna most, ha lenne...

Hogy mi? A régi verzión 100k volt a max feltehető összeg? :D
Fogadás után engedett újra fogadni? Lehet hogy ez csak egy indikátor nekik, és aki többször fogad ugyanarra 100k tétekkel, az már bekerül a veszélyeztetett kalapba, nem?

Sziasztok,
Csak én nem látok Skrill-es befizetési opciót, vagy tényleg nincs?

Eddig sem volt. Az a vegas.