TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: Mehecske Dátum október 27, 2023, 19:31:11Más irodáknál, teljesen logikusan, az összes UEFA tagország bajnokságait Európa alatt találom meg.
Itt viszont, Törökországot, Azerbajdzsánt, Örményországot simán besorolták Ázsiához 😅
Felkészül: Oroszország?
:)

Idézetet írta: csabax Dátum október 27, 2023, 19:53:43Felkészül: Oroszország?
:)
Simán 😅
Bár itt egyes emberek haverkodását látva, hamarosan az OTP bank liga is ott köt ki 🤣

Egyéb kezdetleges problémák:
-Le akartam cserélni a mail címem. Kijön a megerősítő mail, ember rányom, végtelen homokóra, semmi nem történik.
-Ha mobilról böngészőben vagyok, lépkedek, egyik nyitott oldalról, ide vissza, 8-10 mpig csak a Tippmixpro kezdő feliratot látom, mire visszatölt az oldal
- mobilon böngészőben, egyik bajnokságról a másikra mennék rá, állandóan a bal felső ikon, labdarúgás, adott földrész, ország, és itt listázza a bajnokságokat.
Mindez laptopon egyszerűbb, mert ott látszik a teljes oldalsó sáv, és így nem kell visszalépni a teljes kiindulópontig (sportág). (vagy csak a én benazok a mobilon, bár nem hiszem)

Ki nyeri? - Teljes mérkőzés


Emil Ruusuvuori 1,63 - Fucsovics Márton 2,01

Azért ez több, mint nevetséges, ilyen oddspárt adni ATP1000-en

Sziasztok,
Megvolt az első befizetésem, instant Otp-s. Még reggel levonta a számlámról az összeget, de a Tippmixprón még most is nulla.
Veletek fordult már elő ilyesmi?

Ki a kicsit nem becsüli,
a 91. percben 1-1, a cashout 12.540.- lett volna.
A 92. percben mind elúszott.

Idézetet írta: Elbado33 Dátum október 28, 2023, 16:17:58Sziasztok,
Megvolt az első befizetésem, instant Otp-s. Még reggel levonta a számlámról az összeget, de a Tippmixprón még most is nulla.
Veletek fordult már elő ilyesmi?
Én a kártyás befizetést szoktam használni, OTP simple pay, rögtön átmegy

#1807 október 28, 2023, 23:55:54, BruceU
Ez csak szerintem nem 6440 jmf kellene hogy legyen?  ???



Edit: Ehhh, közben rájöttem a matekra.  :-\

Idézetet írta: BruceU Dátum október 28, 2023, 23:33:08Ez csak szerintem nem 6440 jmf kellene hogy legyen?  ???



Edit: Ehhh, közben rájöttem a matekra.  :-\
De ki az az Edit?😆😵😁

Idézetet írta: artur72 Dátum október 29, 2023, 07:19:00De ki az az Edit?😆😵😁
Valami matektanárnő lehet.  ;)

Élő fogadással egész jókat sikerült ma este fogni.
Santos meccs ment a 105. percig, 99. percben volt gól.  :D

Remélem működik normálisan a kifizetés.


Idézetet írta: BruceU Dátum október 30, 2023, 00:51:34Élő fogadással egész jókat sikerült ma este fogni.
Santos meccs ment a 105. percig, 99. percben volt gól.  :D

Remélem működik normálisan a kifizetés.



Csak kivancsisagbol kerdezem, miert satiroztad ki az azonositot?
Nem lehet bevaltani masnak ha latszik, ez nem papiros tippmix hogy eleg bediktalni az azonositot ha serult a szelveny.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 30, 2023, 06:28:48Csak kivancsisagbol kerdezem, miert satiroztad ki az azonositot?
Hogy pl. a Tippmixpro ne tudja őt azonosítani a netre postolt képek alapján. A kitakarás azért nyilvánosan postolt képeknél jó dolog.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 30, 2023, 07:08:47Hogy pl. a Tippmixpro ne tudja őt azonosítani a netre postolt képek alapján. A kitakarás azért nyilvánosan postolt képeknél jó dolog.

Miert lenne problema a netre kiposztolt kep? A legtobb helyen van egy kulon megosztas gomb a fogadasoknak.
Bar nem ertek hozza, de en nem latok kivetnivalot egy egy megosztott kepben, foleg a pro reszerol. Ez inkabb ingyen reklam nekik, hogy lehet naluk is nyerni.

Amúgy a fogadás időpontja, megtett tét és a meccsek alapján (mind rajta van) simán tudják azonosítani.