VIPStakes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki próbálta már ezt az irodát?
Ha igen,tapasztalat?

Senki nem játszik itt?
100 euróra 50%-os első befizetési bónuszuk van.A követelmény nem túl jó.

Szerintem nem lessz vele gond, én eddig 2x fizettem be. Nem játszottam rajta de nem is tervezem ki veszem amint veszem a fáradságot..

#3 június 09, 2015, 15:06:50, darkangel31
Kipróbáltam az irodát, negatív tapasztalat.

https://vipstakes.com/en/promotions/sport-welcome-bonus

200 euróra adnak 100 euró bónuszt. És itt jönnek a trükkök! 200 eurót meg kell forgatnod, hogy megkapjad a bónuszt. Nekem ezt sikerült feltenni egy összegben.

"The bonus is awarded to your sports betting account as soon as your first deposit has been rolled over once."

Pipa! A 100 euró bónusz meg is érkezett automatikusan. Ezek után csak 100 euróval fogadtam, mert:

"Maximum amount per bet is 100% of the bonus amount ie if your bonus is € 100 your limit per bet is € 100 while you have an open bonus. Multiple bets made on the same event exceeding this limit may be considered as bonus manipulation."

Minden teljesen jól is ment a kifizetésig. Ekkor jelezték, hogy hoppá! Mivel az első fogadásom 100 euró felett volt, kapjam be és elvették a nyereményeket...

Pár kérdés:
1. Ha nem jól fogadtam (több, mint 100 euróval) és megszegtem a feltételeket, akkor miért írtak jóvá pénzt a számlámon az első körben?
2. Ha még nincs bónusz a számlámon, honnan tudom, hogy mennyi a 100%-a bónusznak?
3. Miért jó nekik joghézagokat beletenni a T&C-be, hogy majd utána elvegyék a pénzt és elhagyják őket a felhasználók?

Összességében nem tűnik korrekt fogadóirodának!

Egyéb infó:
Plusz: gyors reagálás az ügyfélszolgálattól
Negatív: nagyon rossz oddsok


Nekem befizetés után egyből beírták a 100 euró bónuszt, nem kellett forgatnom hozzá.
Nem nagyon haladók vele azóta sem - valóban nem túl jók a szorzók - így lehet, hogy ezt a pénzt szánom majd a Copa America alatt "normál" fogadásokra.