OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum július 02, 2023, 13:42:20Twitterről kérdezhetek itt???
Nem tudok írni, válaszolni se senkinek, kommentet se tudok írni. Mi a f#sz ez??? Ma délelőtt óta. Reggel még ment. Valaki, valamit? Csináljak uj profilt???

Nem tudom, nekem megy simán.

Idézetet írta: riverside Dátum július 02, 2023, 13:59:54Nem tudom, nekem megy simán.

Ez valami korlátozás lehet??? Nem kaptam semmilyen üzenetet. Tweetet se tudok írni. Nem tölt be semmit se...

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 02, 2023, 14:17:18Ez valami korlátozás lehet??? Nem kaptam semmilyen üzenetet. Tweetet se tudok írni. Nem tölt be semmit se...

Ja éa követni se tudok senkit, kiírja, hogy elértem a maximumot... kb. 25 követéssel..



Idézetet írta: lazanyja Dátum július 02, 2023, 14:21:03Ja éa követni se tudok senkit, kiírja, hogy elértem a maximumot... kb. 25 követéssel..



Próbáld most, más is írta hogy most már működik neki.

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 02, 2023, 13:42:20Twitterről kérdezhetek itt???
Nem tudok írni, válaszolni se senkinek, kommentet se tudok írni. Mi a f#sz ez??? Ma délelőtt óta. Reggel még ment. Valaki, valamit? Csináljak uj profilt???

Ilonka spórol, lehet, az ért el téged is.

https://telex.hu/tech/2023/07/02/kifizetetlen-google-szamlak-allhatnak-a-twitter-onkorlatozasa-mogott

Idézetet írta: riverside Dátum július 02, 2023, 14:25:02Próbáld most, más is írta hogy most már működik neki.

Nálam semmi... b+ Engem gondolnak bunkónak, komolytalannak, hogy nem válaszolok.. mind a 2 twitter fiókomnál ez van!!

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 02, 2023, 14:46:28Nálam semmi... b+ Engem gondolnak bunkónak, komolytalannak, hogy nem válaszolok.. mind a 2 twitter fiókomnál ez van!!

Vilagszerte gyengelkedik a twitter most, illetve jott egy ujitas, ami korlatozza a napi maximalis bejegyzesek megtekinteset.

Idézetet írta: peshark Dátum július 02, 2023, 15:57:12Vilagszerte gyengelkedik a twitter most, illetve jott egy ujitas, ami korlatozza a napi maximalis bejegyzesek megtekinteset.

DE... ti üzenetet vagy választ tudtok küldeni??? Én nem!

2023, Magyarország, összetart a nép...


Sziasztok!

Ezúttal a messengerem halt meg telón... Valaki tud segíteni?
Laptopról fb-re belépve el tudom olvasni az üzeneteket, de telón nem. Telón Fb-re belépve, külön be kéne lépnem a messengerre is, de se emaillel, se telefonszámmal nem enged belépni. Korábban nem kellett telón külön belépni... Hiába törlöm az alkalmazást és töltöm le újra, semmi. Ráadásul amikor telefonszámmal léptem be MÁS FB fiókjára rakott be!!! Ez mi a tököm???

Valaki, valamit???

Ezt tegnap mutatta a csajom! Egy állat a srác, de baromi jó szerintem  ;D



Szoboszlai Dominikot már egymillió ember követi Instagramon!

Mérföldkövet lépett át az egyik közösségi oldalon a magyar játékos.

Olvasd tovább

Aki tudja nézze vissza, mit művelt a mentő a Sepsi OSK - U Craiova 1948 meccs első félidejében...kabaré :D Nem tudták a srácot hordágyon betenni a mentőautóba, percekig szenvedtek az ággyal, miután nem ment, a srácot leszállították az ágyról, és saját, sérült lábán kellett bemásznia a kocsiba...a vétkes ágyat meg a pálya szélére letolták...xDDD Természetesen a székely közönség 1000-rel fújolt közben. Valahol tragikomédia volt ez a mentősök részéről...

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 12, 2023, 18:29:16Sziasztok!

Ezúttal a messengerem halt meg telón... Valaki tud segíteni?
Laptopról fb-re belépve el tudom olvasni az üzeneteket, de telón nem. Telón Fb-re belépve, külön be kéne lépnem a messengerre is, de se emaillel, se telefonszámmal nem enged belépni. Korábban nem kellett telón külön belépni... Hiába törlöm az alkalmazást és töltöm le újra, semmi. Ráadásul amikor telefonszámmal léptem be MÁS FB fiókjára rakott be!!! Ez mi a tököm???

Senki semmit vagy érthetetlen volt??
Valaki, valamit???


Szia!

Értem én hogy off ,de végül is ez egy sportfogadással foglalkozó oldal. Lehet hogy vannak olyan más fórumok is, ahol az ilyen jellegű kérdésekkel foglalkoznak. Bocsi tényleg, csak egy ötlet volt.. Persze az is lehet, h vmi más miatt nem kaptál választ itt, én nem tudhatom..