OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem leszek népszerű, de szerintem a felnőttek többsége ilyen, dagi szemüveges, biztos alacsonyabb rendű, röhögjük ki. Persze most már megy az áldozat mellé állás meg hogy ők sosem tennének ilyet és szentek és a többi. De ez a társadalom jelenleg (x-faktorban mi a legnézettebb rész? mikor kiröhögik a furát), nem a gyerekek hibája, mindenki hibája. Ebből áll az élet, a tökéletes nő, tökéletes férfi kapja a lájkot az instán, a kinézet mindennél fontosabb, a pocakos meg nem is mer felrakni képet, még ha épp boldog is önmagával és a kinézetével, fél a megaláztatástól. Ez a te, az én és mindenki hibája, hogy ilyenek történnek.

https://www.facebook.com/100050505034580/videos/pcb.893563822337111/171792292679539

Tévén beszűrődő szurkolói bekiabálás a Kisvárda-Kecskemét meccsen:
"- A kerti törpe magasabb, mint te, te f.sszopppóóó!!!;D  ;D  ;D  ;D  ;D


Nem tudom van e dühöngő szoba itt a fórumon, de aki kitalálta ezt a VARt, annak serpűnyelet dugnék fel, sünt adnék a hóna alá.

Vajon miért van az, hogy ugyan léteznek "Miss Universe" versenyek, ám azokon eddig mindig kizárólag csakis a Föld nevű bolygóról lettek győztesek és helyezettek.

Idézetet írta: csabax Dátum november 18, 2023, 12:48:02Vajon miért van az, hogy ugyan léteznek "Miss Universe" versenyek, ám azokon eddig mindig kizárólag csakis a Föld nevű bolygóról lettek győztesek és helyezettek.

Ritka nagyképű hely lehet.

Nem tudjátok, hogy mi lehet az oka, hogy kb.3 napja az nso-s cikkeknél írja pl.18 hozzászólás, de belekattintva nekem egy sem jelenik meg? Elvileg nem állítottam semmit a telefonomon.

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 18, 2023, 14:34:50Nem tudjátok, hogy mi lehet az oka, hogy kb.3 napja az nso-s cikkeknél írja pl.18 hozzászólás, de belekattintva nekem egy sem jelenik meg? Elvileg nem állítottam semmit a telefonomon.
Lehet trükközik az nso, és nincs egy sem, csak a hamis számok. Nem lenne az első.

Tudtok olyan fogadóirodát, ahová Paypal-ról is lehet befizetni és még elérhető számunkra is?

Idézetet írta: Zzz Dátum november 23, 2023, 16:39:05Tudtok olyan fogadóirodát, ahová Paypal-ról is lehet befizetni és még elérhető számunkra is?

A tippmixprora lehetett. Hogy az uj verzion van vagy nincs azt nem tudom
Mas nincs, es nem is volt.

Idézetet írta: Zzz Dátum november 23, 2023, 16:39:05Tudtok olyan fogadóirodát, ahová Paypal-ról is lehet befizetni és még elérhető számunkra is?
A TippmixPro-ra lehet befizetni vele, 3000 HUF a minimum.


Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2023, 14:07:05https://www.instagram.com/p/C0GrLjsA66J

Magyarország 2023 ;D

Szóval Győzike a gyűlölet miatt lett olyan, amilyen soha sem akart, Fradi szurkoló?  ;D
Nem tudom, mennyire szándékos, de elég félreérthetően van megírva a kép alatti szöveg :D

Ehhez tud valaki magyar feliratot? Ha jól értem magyarok vannak a videóban.


Megszűnik az OMSZ - Országos Meteorológiai Szolgálat, állami zrt. veszi át a helyét