OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: portiklaci Dátum augusztus 16, 2010, 12:35:46
Igazad van. Én most csak az én példámmal tudok előrukkolni. Egy ilyen forex tipusú fogadóirodánál játszom jelenleg.Azért,hogy regiztem,és telefonszámom érvényesittettem kaptam 50 ront,mert Romániából játszom - ha jól tudom,akkor Magyarország téréségére 5000 Ft. az érték. Pénteken záráskor az Eur/Usd paritás nagyon alacsony volt,és én megtippeltem,hogy az Euro erősődni fog - a letöltöttt program segitségével betudom állitani ,általam ugynevezett automata pilota módra-hogy mennyit engedhetek meg,hogy veszitsek,és melyik az az érték,ahol megáll a fogadás. Jól tippeltem,és nyertem 54,30 lejt. És a pénzt a monyebookerses számlámra át is helyeztem. Most még én sem tudom, hogy hányszor tudok "utalni". 
Ha belegondolok,hogy napi 10 óra melóért csak 40 lejt kapok, ez egy jó napszám.
De hangsúlyozom,ez csak az én példám... és az én stratégiám.

Ha most kezdted, akkor még szerintem ne beszélj stratégiáról, ahhoz hosszú időnek el kell telnie h kialakuljon igazán. Amúgy az oddsok változását is meg lehet lovagolni, elég tapasztalattal elég sikeresen. Csak oda sok idő kell és kitartás, hogy az ember a kis bankját szép lassan felépítse :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 17, 2010, 00:08:02
Ha most kezdted, akkor még szerintem ne beszélj stratégiáról, ahhoz hosszú időnek el kell telnie h kialakuljon igazán. Amúgy az oddsok változását is meg lehet lovagolni, elég tapasztalattal elég sikeresen. Csak oda sok idő kell és kitartás, hogy az ember a kis bankját szép lassan felépítse :)

Azt mondják nem kell sem idő sem türelem. :) Nekem jaaas mondott egy-két okosságot. Azt mondta, ha okos emberek belevernek a fejedbe pár stratégiát akkor lehet "nyolc általánosod" is akkor is nyerhetsz. Állítólag meg kell várni a napi "kitöréseket". Kb 3 van egy nap, ha mind a 3-at eltalálod 90$-t nyerhetsz. Ha csak egyet találsz el akkor is 0-n vagy. Ez kb 1000$-os bankroll mellett. :)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum augusztus 17, 2010, 02:04:56
Azt mondják nem kell sem idő sem türelem. :) Nekem jaaas mondott egy-két okosságot. Azt mondta, ha okos emberek belevernek a fejedbe pár stratégiát akkor lehet "nyolc általánosod" is akkor is nyerhetsz. Állítólag meg kell várni a napi "kitöréseket". Kb 3 van egy nap, ha mind a 3-at eltalálod 90$-t nyerhetsz. Ha csak egyet találsz el akkor is 0-n vagy. Ez kb 1000$-os bankroll mellett. :)

Jól tippelni nem kell egyetem,szerintem rá kell érezni a dolgokra.Napi kitöréseken mit értesz ?
Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 17, 2010, 00:08:02
Ha most kezdted, akkor még szerintem ne beszélj stratégiáról, ahhoz hosszú időnek el kell telnie h kialakuljon igazán. Amúgy az oddsok változását is meg lehet lovagolni, elég tapasztalattal elég sikeresen. Csak oda sok idő kell és kitartás, hogy az ember a kis bankját szép lassan felépítse :)

Hm...igazad van. Lehet,hogy nem jól fogalmaztam. Stratégia helyett,inkább azt kellett volna mondjam, hogy most úgy játszom,hogy ne veszítsek,és még csak halvány elképzelésem van,hogyan lehet kis pénzzel úgy játszani,hogy nagyobb nyerességem legyen. De addig, ahogy írtad,türelem és kitartás kell. (Mindeképpen köszi a h.sz-t)

Sziasztok!

Az Erdélyi utammal kapcsolatban kérdeznék: a Szatmárnémeti - Dés - Szászrégen - Szováta utvonalat javasolták nekem, aki tud valami infót adni róla (kamionok sokasága, út minősége, lakott falvak száma hossza utközben) az kérem ossza meg velem, akár privátban is! Illetve Torjai, vagy Torja környéki van e itt a fórumon? Illetve még egy dolog: a torockói Gondűző kocsmáról van valakinek tapasztalata? Mindenhol azt irják azt ne hagyja ki az ember, hazafelé lehet útbaejteném...  :beerchug:

Köszi!

A Szászrégen - Szováta szakasz nem valami jó, tele van úthibákkal. A többi az azt hiszem elég jó minőségű út, talán nem annyira forgalmas, mint az E60-as. Az út nálunk mindenhol áthalad falvakon, ritka az, ahol kikerüli. Viszont ha nem félsz a radaroktól, akkor lehet 70-80-al is nyugodtan menni falvakban.

Köszi, a radarokat meg inkább hagyjuk. Amikor először voltam akkor egy záróvonal átlépésért vették el a jogsim, meg vágtak meg 80 Ron -ra. Egy háromkerekű triciklist kerültem ki Segesvár felé a szerpentinen, emelkedőn, mert ment vagy 3-al kb... Ugyhogy inkább csak szabályosan  ::)

Sziasztok!
Egy gyors kérdés hátha van aki válasuzoljon: Urziceni környékén van e olyan hely(benzinkút), illetve hol lehet útmatricát venni hajnal 5-6 körül?
Illetve Torockóval kapcsolatban valaki valamit? Esetleg Torja környéke?
Bocs hogy ennyit érdeklődök de nem szeretek tudatlan lenni.
Kösz
Lacapi

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 22, 2010, 13:39:13
Köszi, a radarokat meg inkább hagyjuk. Amikor először voltam akkor egy záróvonal átlépésért vették el a jogsim, meg vágtak meg 80 Ron -ra. Egy háromkerekű triciklist kerültem ki Segesvár felé a szerpentinen, emelkedőn, mert ment vagy 3-al kb... Ugyhogy inkább csak szabályosan  ::)

Ja, ez teljesen abszurd menjél párszáz métert jó esetben egy ilyen szar után...
pont tegnap sikerült nekem is egy faluban belefutni egy radarba, 180 lejem bánta, én kamiont előztem...

Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 24, 2010, 20:03:29
Sziasztok!
Egy gyors kérdés hátha van aki válasuzoljon: Urziceni környékén van e olyan hely(benzinkút), illetve hol lehet útmatricát venni hajnal 5-6 körül?
Illetve Torockóval kapcsolatban valaki valamit? Esetleg Torja környéke?
Bocs hogy ennyit érdeklődök de nem szeretek tudatlan lenni.
Kösz
Lacapi
Minden MOL, Petrom és OMV benzinkút éjjel is nyitva van, és ezeknél van matrica is.


Sziasztok!

Hogyan tudom elküldeni a privát üzenetet??

Biztos én vagyok idióta,ez nem vitás! >:(

Idézetet írta: hangyás Dátum augusztus 28, 2010, 01:37:07
Sziasztok!

Hogyan tudom elküldeni a privát üzenetet??

Biztos én vagyok idióta,ez nem vitás! >:(

Az "új üzenet" gombra kell kattintanod. Tulajdonképp az felel meg az elküldésnek!

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 28, 2010, 07:48:55
Az "új üzenet" gombra kell kattintanod. Tulajdonképp az felel meg az elküldésnek!


Köszönöm a segítséget!


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 31, 2010, 14:12:34
Gondolom nem sokan Totóznak itt, de azért aki hozzám hasonlóan igen, annak nem árt tudni, hogy most a héten péntek 19:00-ig lehet feladni a szelvényeket.

Köszönhetően ugyebár annak, hogy a válogatott selejtezők mostantól keddi-pénteki napon lesznek lejátszva. A múlt héten egyébként csak 11-es találat volt, köcsög Bundesliga...

Köszi TiB az infót!
Ezen a héten én is akarok tolni pár oszlopot, úgyis régen játszottam már. :)

Grat a 11-es találathoz :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 31, 2010, 14:12:34
Gondolom nem sokan Totóznak itt, de azért aki hozzám hasonlóan igen, annak nem árt tudni, hogy most a héten péntek 19:00-ig lehet feladni a szelvényeket.

Köszönhetően ugyebár annak, hogy a válogatott selejtezők mostantól keddi-pénteki napon lesznek lejátszva. A múlt héten egyébként csak 11-es találat volt, köcsög Bundesliga...

HŰ basszus, milyen rég volt amikor totóláz volt...