OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum március 17, 2016, 20:05:45
Divat lett engem fikázni, köszönöm, de maradok. :) Szánalmas ez a hajtóvadászat ellenem. :D Főleg amit alexthebest az utóbbi 3/4 évben művelt, eddig nem szóltam, de amit lassan megenged magának, az kezd undorító lenni, még ha ilyen konkrétan nem is mondta ki egyszer sem, mint ahogy most én. Peace.  :cya:

Előre szólok, az hogy lájkoltam egy újabb buta megnyilvánulásodra Ghastly F1-es topikban adott válaszát, részemről nem támadás  :) Peace. 

Idézetet írta: Greipel Dátum március 17, 2016, 20:05:45
Divat lett engem fikázni, köszönöm, de maradok. :) Szánalmas ez a hajtóvadászat ellenem. :D Főleg amit alexthebest az utóbbi 3/4 évben művelt, eddig nem szóltam, de amit lassan megenged magának, az kezd undorító lenni, még ha ilyen konkrétan nem is mondta ki egyszer sem, mint ahogy most én. Peace.  :cya:

A statisztikáid mit mutatnak?
alexthebest fikázott többet téged az utóbbi "3/4" évben, vagy te a Liverpoolt?   ;D

(Mondjuk pont attól kérdezek ilyet, aki még a saját felmérésének eredményét is meghamisítja, ha nem tetszik neki a végeredmény...)

#3047 március 18, 2016, 12:28:53, Greipel
Idézetet írta: Knapp Dátum március 18, 2016, 10:29:23
A statisztikáid mit mutatnak?
alexthebest fikázott többet téged az utóbbi "3/4" évben, vagy te a Liverpoolt?   ;D

(Mondjuk pont attól kérdezek ilyet, aki még a saját felmérésének eredményét is meghamisítja, ha nem tetszik neki a végeredmény...)

Semmi bizonyíték az állítólagos hamisításomra, nézz be a naplómba, ha le akarod ellenőrizni.  :D

Teljesen más dolog ezt csinálni a chaten úgymint bohóckodás címén, ahol szinte mindegy, mit csinálunk, mert az odaírtak elszállnak azonnal, megint más folyamatosan ezt csinálni a fórumon, aminek örökre megmarad a nyoma, és bármikor visszaolvasható.

Ahhoz meg csak külön gratulálni tudok, hogy a Gagyipoolozást egyesek annyira komolyan veszik, mintha az életük múlna rajta. Teljesen komolytalan tőlem. Hangsúlyozom, a fórumon ennek semmi nyoma tőlem, ahogy soha senkit sem inzultáltam magamtól (ennek is nyugodtan utána lehet olvasni), ellenben ha valami nem tetszik velem kapcsolatban, azonnal jönnek a "hiénák", hogy felfaljanak.

Remélem minimum 15 köszönet érkezik majd ezen hozzászólás esetleges válaszára.  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum március 18, 2016, 11:33:24
Semmi bizonyíték az állítólagos hamisításomra, nézz be a naplómba, ha le akarod ellenőrizni.  :D

Teljesen más dolog ezt csinálni a chaten úgymint bohóckodás címén, ahol szinte mindegy, mit csinálunk, mert az odaírtak elszállnak azonnal, megint más folyamatosan ezt csinálni a fórumon, aminek örökre meg marad a nyoma, és bármikor visszaolvasható.

Ahhoz meg csak külön gratulálni tudok, hogy a Gagyipoolozást egyesek annyira komolyan veszik, mintha az életük múlna rajta. Teljesen komolytalan tőlem. Hangsúlyozom, a fórumon ennek semmi nyoma tőlem, ahogy soha senkit sem inzultáltam magamtól (ennek is nyugodtan utána lehet olvasni), ellenben ha valami nem tetszik velem kapcsolatban, azonnal jönnek a "hiénák", hogy felfaljanak.

Remélem minimum 15 köszönet érkezik majd ezen hozzászólás esetleges válaszára.  :beerchug:

Na nézzük azt a 15-öt!

Idézetet írta: Ghastly Dátum március 18, 2016, 12:04:12
Na nézzük azt a 15-öt!
A chat koronázatlan királya lenézett hozzánk, egyszerű fórumozók közé. Köszönetek száma megszámlálhatatlan lesz.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 17, 2016, 11:58:51
Köszönöm a válaszokat! Ja de nincs is mit megköszönni, egy se érkezett... Kösz mégegyszer!  :beerchug:

Nincs mit pajtás! Azért nincs, mert ilyen beállítási lehetőség nincs az oddsportalon. Ez 2 hét alatt azért leeshetett volna (ha máshogy nem, akkor saját keresgéléssel).



Idézetet írta: Greipel Dátum március 18, 2016, 11:33:24
Semmi bizonyíték az állítólagos hamisításomra, nézz be a naplómba, ha le akarod ellenőrizni.  :D

Elég a chatre benézni.   :)





Martin Cuevas v Eduardo Agustin Torre  erről az ITF meccsről tud valaki valamit? 0:1 2:4 30:00 kivette a bet365 élő kínálatból. köszönöm!  ;)

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum március 21, 2016, 20:13:52
Martin Cuevas v Eduardo Agustin Torre  erről az ITF meccsről tud valaki valamit? 0:1 2:4 30:00 kivette a bet365 élő kínálatból. köszönöm!  ;)

http://itfprocircuit.tennis-live-scores.com/scoreboard.aspx?tid=M-FU-ARG-04A-2016

Furcsa mert úgy tűnik mintha idő előtt véget ért volna, de a szett statjai között hat lejátszott szett van. A bet365 szeret ülni az ilyeneken fél napokat.

Hali Srácok,


köszönöm az érdeklődést, és a privát üziket, velem minden ok Brüsszelben!  :cya:


Lacapi

https://www.youtube.com/watch?v=wuludGOBe2s

ez mai video

ez meg korábbi, ugyanaz a szarkupac, de sajnos az egész EUT ilyenek irányítják
https://www.youtube.com/watch?v=914a4vCOcuQ

Lehet màr kapni Magyarorszàgon az Eb-re készített Panini matricàs albumot? (A kàrtyàs nem érdekel) Milyen nyelven van? A kezdöcsomaghoz adnak magyar jàtékosokat, vagy néhàny nagyobb név matricàja jàr az albumhoz? Köszi