OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


"Helló!

Én a poker......com oldal ajánlója vagyok.
Ha a linkemről regisztrálsz akkor a poker..... által adott pénzekhez és saját zsebből fizetek termenként 15 dollárt vagy minden 3.terem után 65 dollárt ajándékba.Ha bővebb információ érdekel a poker.....ról ( ami maga is egy közvetitő oldal) akkor irj:[email protected]

linkem:
http://www.poker......com?trackid139"



Ezt az üzenetet kissp -től kaptam, akinek még egy hsz-e sincs az oldalon! Szerintem egy bannt megér! ;)

Más is kapott ilyet????

Idézetet írta: tibi181818 Dátum június 01, 2009, 18:22:19
"Helló!

Én a poker......com oldal ajánlója vagyok.
Ha a linkemről regisztrálsz akkor a poker..... által adott pénzekhez és saját zsebből fizetek termenként 15 dollárt vagy minden 3.terem után 65 dollárt ajándékba.Ha bővebb információ érdekel a poker.....ról ( ami maga is egy közvetitő oldal) akkor irj:[email protected]

linkem:
http://www.poker......com?trackid139"



Ezt az üzenetet kissp -től kaptam, akinek még egy hsz-e sincs az oldalon! Szerintem egy bannt megér! ;)

Más is kapott ilyet????

szerintem privátban nincsen gond a reklámozással.

Az engedély nélküli reklámokért, legyen az bármilyen formában, kitiltás, vagy min. figyelmeztetés szokott járni! ;)

Azért, ha belegondolsz: ha neked lenne egy fórumod, és lenne rajta egy két sportingbetes reklám, ami hozza neked a bevételt, majd tudomásodra jut, hogy valaki privátban az összes tagnak elküldte az ő saját sportingbet reklámját, vagy egy olyan irodájét, amely jobb bónuszfeltételekkel csábítja magához a klienseket!!!!

Ennek te sem örülnél szerintem! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum június 01, 2009, 18:34:01
Az engedély nélküli reklámokért, legyen az bármilyen formában, kitiltás, vagy min. figyelmeztetés szokott járni! ;)

Azért, ha belegondolsz: ha neked lenne egy fórumod, és lenne rajta egy két sportingbetes reklám, ami hozza neked a bevételt, majd tudomásodra jut, hogy valaki privátban az összes tagnak elküldte az ő saját sportingbet reklámját, vagy egy olyan irodájét, amely jobb bónuszfeltételekkel csábítja magához a klienseket!!!!

Ennek te sem örülnél szerintem! ;)

nekem nem küldte el  ;D

Én is megkaptam az illető üzenetet. Kapott is egy figyelmeztetést.

Idézetet írta: Milan Dátum június 01, 2009, 18:51:32
Én is megkaptam az illető üzenetet. Kapott is egy figyelmeztetést.

Akkor tényleg nagy lúzer! Biztos nem tudja mit jelent az a szó, hogy "admin"! :) ;)

#411 július 06, 2009, 13:02:46, MilanEnci
..... :) sry

Idézetet írta: MilanEnci Dátum július 05, 2009, 20:40:05
http://www.eredmenyek.com-on írtam pár tippet, kitiltottak... igaz mind jött.... fogalmam sincs miér tiltottak ki, talán ezért....  de akkor biztos én vagyok a köcsög.. le**arom... na mindegy, ez senkit nem érdkel... remél innen is kiraktok....   :-X csáp!  :ok:

Dehogy MilanEnci...innen nem tiltunk ki.  ;)

Mi mindig mindenkit szeretettel láttunk. Persze azért elvárjuk, hogy az emberi viselkedésmód megmaradjon, mert ha nem akkor fel kell lépnünk... :)

Sziasztok !

A Debrecen meccset on-line lehet nézni valahol, mert a Digi az nincs nekem !!!

Kösz

Nálam is ez a probléma! Nem hiszem el h a Sport1 v a 2 nem képes adni?!

Az első meccset is... Most fontosabb nézni a 87. Magyar Derbyt mint a saját csapatunkat aki a BLben küzd?:D kicsit fura...:)


Kösz ! Megvan Egész jó a kép !!!  :)

Idézetet írta: reaktiváltTiB Dátum augusztus 10, 2009, 18:36:23
Újra van netem, szal újra ronthatom itt a levegőt, jeee  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Amúgy is látom, hogy a haladó tippjáték nagyon gyászos színvonalra esett vissza, kell az erősítés  :buck2:

puszi a buksidra Tibcsó, örülök, hogy vagy újra. Hiányzott a stílusod nagyon, és a spanyol beszólásaid. Kíváncsi vagyok a véleményedre Ibra-ügyben (gondolom olvastad az nst-t...)

Üdv újra a fórumon :great:, a régi azonositódat is megtarthattad volna