Davis Cup 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Davis Kupa 2012: Ki nyeri meg?

Spanyolország
7 (77.8%)
Franciaország
0 (0%)
Argentína
0 (0%)
Szerbia
0 (0%)
Egyesült Államok
0 (0%)
Csehország
1 (11.1%)
Horvátország
0 (0%)
Ausztria
1 (11.1%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: április 07, 2012, 08:59:06

Radek extázisban játszik!Nagyon megérdemelné, hogy Ő nyerje meg ezt a Davis Kupát a cseheknek, ami valószínűleg be is fog következni!  :ok:

Ugyan Spanyoloknak szurkoltam, de megérdemelték főleg Stepanek ezt a sikert! :beerchug:

Megérdemelte Stepa, nem a csehek, hanem Stepa! Nem semmi amit így 88 évesen összeugrált...ettől függetlenül lazán kellett volna vernie Almának, ha nem szerencsétlenkedi el a második szettet akkor vélhetően berántja a meccset. De 0-2-ről semmi esélye nem volt...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 18, 2012, 20:24:29
Nem semmi amit így 88 évesen összeugrált..

Ezen besírtam ;D ;D :great:

Radek Stepanek fantasztikusan játszott. Ennek az embernek van kitartóereje és nagy küzdeni tudása ,teljesen megérdemelt sikert ért/értek  el  a Csehek vele Davis kupa sikert  :great:

Igazi cseh pofa ez a Stepa... ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum november 16, 2012, 16:23:35
Szerintem cseh testvéreim nyernek 3:2-re.Párosban cseh sajtó alapján biztos a Berdych,Stepánek kezdő.Stepánek pont azt nyilatkozta,hogy idén már 2alkalommal találkozott a spanyol párossal és mindkétszer nyert.Remélem először a davis kupák történetében cseh győzelem születik. :great:
ha jól tudom 1980-ban is nyertek DCt

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 19, 2012, 14:58:49
ha jól tudom 1980-ban is nyertek DCt

Nyertek, de akkor még Csehszlovákia néven.

jogutód+akkor is csehek játszották... :beerchug: :cya:

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 19, 2012, 15:31:52
jogutód+akkor is csehek játszották... :beerchug: :cya:
Igen akkor még Csehszlovákia volt-nem lenne rossz ma sem,ha még az lenne,sőt...- Ivan Lendlre emlékszem is fantasztikus játékos volt,amúgy meg Ők is ugy mondják,hogy ez az első.Szlovákiának is lehetett volna 2005ben,de elbukták a döntőt.Különben ez minden sportágra igaz,hiába nyert a közös ország számtalan vb-cimet pl.hokiban,de 93tól külön számolják.