Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


Idézetet írta: lumberjack Dátum május 15, 2017, 09:58:16

A BWIN-nél fogadok (tudom van sokkal jobb és nem ez a megfelelő iroda) azért mert nem akartam olyan fogadó irodánál fogadni ami le van tiltva Magyaországon (a többi lehetséges opciónál pedig kitiltottam magam évekkel ezelőtt a kezdeti kudarcok miatt).


A bwin is blokkolva volt, csak most "technikai okokból" szünetel a blokkolás valamiért, valószínűleg inkább jogi oka lehet.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 15, 2017, 19:08:36
A bwin is blokkolva volt, csak most "technikai okokból" szünetel a blokkolás valamiért, valószínűleg inkább jogi oka lehet.

Igen-igen ezzel is tisztában vagyok. Kicsit off téma itt, de én sem vagyok meg elégedve a Bwin-el. A privát életben webfejlesztő vagyok ezért gondolkozom egy olyan rendszeren ahol egy adott tippre a népszerű fogadóirodák real-time ajánlatait egy helyen megtudjam nézni (Lehet van hasonló, de nem találtam olyat ami nekem jó lenne).

Idézetet írta: lumberjack Dátum május 16, 2017, 07:46:37
Igen-igen ezzel is tisztában vagyok. Kicsit off téma itt, de én sem vagyok meg elégedve a Bwin-el. A privát életben webfejlesztő vagyok ezért gondolkozom egy olyan rendszeren ahol egy adott tippre a népszerű fogadóirodák real-time ajánlatait egy helyen megtudjam nézni (Lehet van hasonló, de nem találtam olyat ami nekem jó lenne).

Az oddsportal még ha nem is teljesen real time, a népszerű piacokon korrekt összehasonlítást ad, 90%-ban azokat a szorzókat találom az irodáknál is, amiket ők írnak. Persze nem a meccs előtt 3 perccel a pinnacle szorzóira lesz ez igaz, hanem a "nyugis" bukiknál és piacokon.
A szorzóváltozások trendje is jól látható náluk és ha nagyság szerint rendezem az adott kimenetel szorzóit, egyből látom, mi lesz a b-terv, ha a legjobb szorzó elmászna, mire odaérek.

Sziasztok.A skrill számlák közötti utalgatásnak pontosan mi a költsége?Mert az elmúlt pár napban többször küldtem pénzt és néhány alkalommal ingyen engedte elküldeni,néhányszor pedig hozzátette az 1,9%-os költséget.Nem igazán értem a szisztémát.Valaki tudna esetleg segíteni?köszi

Sziasztok ,miért nem tudtam Skrillről a 365 -re befizetni :/ csak bankkártyán keresztül ment, ti hogy használjátok ezt? mindig hibát írt.

Idézetet írta: h4mi1 Dátum május 18, 2017, 16:42:54
Sziasztok ,miért nem tudtam Skrillről a 365 -re befizetni :/ csak bankkártyán keresztül ment, ti hogy használjátok ezt? mindig hibát írt.
Szia, én pont tegnap fizettem be skrillről 365-re, minden gond nélkül. Nálad lehet a bibi vagy a skrill fiókoddal, nemtom  :(

Idézetet írta: Maestro90 Dátum május 18, 2017, 10:19:42
Sziasztok.A skrill számlák közötti utalgatásnak pontosan mi a költsége?Mert az elmúlt pár napban többször küldtem pénzt és néhány alkalommal ingyen engedte elküldeni,néhányszor pedig hozzátette az 1,9%-os költséget.Nem igazán értem a szisztémát.Valaki tudna esetleg segíteni?köszi

Új számláknál az első utalás ingyenes.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 16, 2017, 08:26:36
Az oddsportal még ha nem is teljesen real time, a népszerű piacokon korrekt összehasonlítást ad, 90%-ban azokat a szorzókat találom az irodáknál is, amiket ők írnak. Persze nem a meccs előtt 3 perccel a pinnacle szorzóira lesz ez igaz, hanem a "nyugis" bukiknál és piacokon.
A szorzóváltozások trendje is jól látható náluk és ha nagyság szerint rendezem az adott kimenetel szorzóit, egyből látom, mi lesz a b-terv, ha a legjobb szorzó elmászna, mire odaérek.

OFF: Nem tudok válaszolni a privát üzenetedre

Idézetet írta: lumberjack Dátum május 19, 2017, 08:26:03
OFF: Nem tudok válaszolni a privát üzenetedre

Nem tudok róla, hogy privát üzenetet küldtem volna.   :)

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem van, hogy van egy skrill számlám ami dollár alapú és elég régen használtam. Viszont a legutóbbi belépésnél figyelmeztettek, hogy nem sokáig fognak fogadni dollárt meg még valami volt, hogy fizetni se lehet vele meg fogadni se fogják vagy valami ilyesmi már nem emlékszem. Most beléptem megint még él a számla és nem jön ez az üzenet. Most akkor lehet rá küldeni pénzt vagy nem? Illetve fogok tudni onnan befizetni irodához?

Sziasztok

Másnál működik a Skrill? Nekem nem tölti be az oldalt,2 böngészővel is probáltam,de nem jó  :-\

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 25, 2017, 13:26:03
Sziasztok

Másnál működik a Skrill? Nekem nem tölti be az oldalt,2 böngészővel is probáltam,de nem jó  :-\

Nekem működik rendesen. Most jött meg egy tippjáték nyeremény és befizetés is sikeres volt bet365-re.

Nem tudja megjeleníteni az oldalt egyik böngészőben sem,sőt még Play Station-ön is próbáltam,ott sem. Tegnap gond nélkül beléptem,ma pénz jön rá és hirtelen nem hogy belépni nem tudok,de az oldal sem tölt be.  Volt valakivel ilyen?   :redchug:

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 25, 2017, 15:55:54
Nem tudja megjeleníteni az oldalt egyik böngészőben sem,sőt még Play Station-ön is próbáltam,ott sem. Tegnap gond nélkül beléptem,ma pénz jön rá és hirtelen nem hogy belépni nem tudok,de az oldal sem tölt be.  Volt valakivel ilyen?   :redchug:

Úgy rémlik mintha egyszer lett volna hasonló problémám, vagy csak nem engedett bejelentkezni, valami ilyesmi. A wifivel volt gondja, ip címmel. Fogalmam sincs konkrétabban mi, de mobilnetről sikerült akkor megoldani és egyszer csak megjavult.

https://account.skrillu.com/ru/?login=149572136929ac2459c85d4ca3e4b5867870684d19cc3d0837

Ez az oldal bejön,de amint beírom az email-t meg jelszót rögtön valami dátumot kér  :-\
Na mindegy,próbálkozom hátha megadja magát egyszer   :redchug: