TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Nekem is van egy közel 200 ezres kifizetésem elindítva, december 31-én délelőtt igényeltem, még mindig függőben van a státusza.  :)

Jan. 2-án évek óta először bementem a lottózóba, egyből mondják nekem, hogy ha tippmixet akarok feladni, akkor nem fog menni, mert nem fogadja be a rendszer egész délelőtt.   :redchug:

Nyílván semmi köze a két dolognak egymáshoz, de az tény, van ott baj bőven :D

 

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 04, 2024, 15:27:19van ott baj bőven
Baj mindenhol van. Csak más irodánál akarat és tudás is van a gyorsabb megoldásra. Itt nincs egyik sem.

Idézetet írta: Rattis Dátum január 03, 2024, 19:29:44Másnál sem működik a befizetés?
Több,mint fél nap után sikeresen feloldották a tegnap este lejárt őnkizárásomat.Én reménykedtem,hogy az új rendszer jobb lesz,de ezek reménytelenek.Mindig lesz valami.

Sziasztok, nekem olyan kérdésem lenne, hogy többszörös kifizetést kezdeményeztem át is utalták annak egy részét, majd üzenetben azt írták, hogy technikai hiba miatt rosszul utalták el az összeget és a bankommal intézik annak visszafizetését, próbálom elérni őket telefonon, de ki van kapcsolva folyamatosan, veletek történt már hasonló?

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 04, 2024, 15:27:19Nekem is van egy közel 200 ezres kifizetésem elindítva, december 31-én délelőtt igényeltem, még mindig függőben van a státusza.  :)

Jan. 2-án évek óta először bementem a lottózóba, egyből mondják nekem, hogy ha tippmixet akarok feladni, akkor nem fog menni, mert nem fogadja be a rendszer egész délelőtt.   :redchug:

Nyílván semmi köze a két dolognak egymáshoz, de az tény, van ott baj bőven :D

 
Aznap orszàgos telekomunikàciós hiba volt mindenhol szerintem annak van ehhez köze

Idézetet írta: Walter White05 Dátum január 04, 2024, 21:40:21Sziasztok, nekem olyan kérdésem lenne, hogy többszörös kifizetést kezdeményeztem át is utalták annak egy részét, majd üzenetben azt írták, hogy technikai hiba miatt rosszul utalták el az összeget és a bankommal intézik annak visszafizetését, próbálom elérni őket telefonon, de ki van kapcsolva folyamatosan, veletek történt már hasonló?

Igen, nem vagy egyedül.

A kifizetések nem véletlenül csúsznak. Az ügyfélszolgálat azt mondogatja az embereknek, hogy az ünnepek miatt van késés, a valóság ezzel szemben az, hogy hiba keletkezett a (money)mátrixban, az SzRt csomó embernek duplán utalt pénzt, így totál leállították a kifizetéseket.

Mindenhol előfordulhat gond, de természetes már sajnos, hogy nem kommunikál az SzRt nyíltan és őszintén a hibáról, hanem fű alatt rimánkodik az ügyfeleinek, hogy ugyan legyen már ott az pénz a bankszámlán, amit visszahívhatnak.

 

#2061 január 05, 2024, 10:23:49, Csabi76
Idézetet írta: dki1980 Dátum január 04, 2024, 15:02:24Általában következő munkanap megérkezik, de van hogy aznap. De most valami gebasz lehet, tavalyi cashout még nem jött meg nekem. Te mióta vársz?

01.02

Nekem a dec. 31. délelőtti kifizetés is függőben van még, de az előző hsz-ek alapján még lehet, hogy jobban jártam, minthogy máshol kössön ki  ;D Majd megoldják, húsvéti sonkát már abból veszek  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 05, 2024, 10:31:54Nekem a dec. 31. délelőtti kifizetés is függőben van még, de az előző hsz-ek alapján még lehet, hogy jobban jártam, minthogy máshol kössön ki  ;D Majd megoldják, húsvéti sonkát már abból veszek  :redchug:

Ma nekem már megérkezett az említett kifizetés.

Én, miután csak a Tippmix és a Vegas maradt, inkább befejezem a fogadást. Mindkettőnél undorító ami történik, vagyis ami nem történik.
Maradt még néhány tízezer a bet.szerencsejatek.hu oldalon, amivel 5 nap alatt természetesen nem tudtak mit kezdeni (nem forgattam meg, tehát kifizetni én nem tudom magamnak). Az Ügyfélszolgálat azért van, hog legyen ki mondja: "30 napunk van megválaszolni az Email-t."
2024-ben ott tartunk, hogy emailt tudsz írni, amire vagy reagálnak 30 nap alatt, vagy nem. Telefonon semmi nem megy előre, elő chat az pedig micsoda... Hát akkor köszönöm, inkább más hobbit keresek.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy messze kerülje az oldalt, mert ha baj van, akkor vége.

Idézetet írta: sebibaba Dátum január 05, 2024, 14:48:42Én, miután csak a Tippmix és a Vegas maradt, inkább befejezem a fogadást. Mindkettőnél undorító ami történik, vagyis ami nem történik.
Nem csak a Tippmix és a Vegas maradt. Azokon túl is van élet.

Nekem 0.3 ft a pros egyenlegem...
Aki még próbálkozik ott, sok szerencsét vagy inkább jó sz@rakodást.
A megújult, agyonoromózott, agyonsztárolt pro egy kalap sz@rt se ér. :noway:

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 06, 2024, 11:11:56Nekem 0.3 ft a pros egyenlegem...
Aki még próbálkozik ott, sok szerencsét vagy inkább jó sz@rakodást.
A megújult, agyonoromózott, agyonsztárolt pro egy kalap sz@rt se ér. :noway:

Agyonpromózott?!
Egy piaci környezetben működőoldalnál az lenne az alap, hogy mikor új felület és komolyabb változás van, akkor megpróbálod odacsábítani valami bónusszal az ÖSSZES eddigi felhasználódat...

De csak a vegas és az unibet próbált versenyezni az elmúlt hónapokban a játékosokért, bár mint ha mára mindkettő rájött volna, hogy felesleges...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 06, 2024, 21:19:00Agyonpromózott?!
Egy piaci környezetben működőoldalnál az lenne az alap, hogy mikor új felület és komolyabb változás van, akkor megpróbálod odacsábítani valami bónusszal az ÖSSZES eddigi felhasználódat...

De csak a vegas és az unibet próbált versenyezni az elmúlt hónapokban a játékosokért, bár mint ha mára mindkettő rájött volna, hogy felesleges...

Az Unibet? Hogyan? Hisz nincs engedélyük, és esélyük sincs reklámozni?

Idézetet írta: Admin Dátum január 06, 2024, 22:33:08Az Unibet? Hogyan? Hisz nincs engedélyük, és esélyük sincs reklámozni?

Nem is a reklámozásról beszéltem, hanem a meglévő játékosok "győzködéséről", akiket közvetlenül is elérnek ajánlatokkal.
A tippmixpro ezt leszarja, még az új oldal indulásánál sem foglalkoztak ezzel a bázissal, az unibet és a vegas (illetve amig versenyben volt, addig a bet365 is) igen.
Bár még nem biztos, hogy az unibet és a vegas végleg visszavesz a promózásból, de lassan megmerevedhetnek a frontvonalak, ha lezárul a piac újraosztása és a játékosok elköteleződnek bizonyos oldalak mellett.

Most a bet365 "árváira" érdemes volt rámozdulni, de mi lesz ezután?!