Real Madrid Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 25, 2013, 13:19:33
Megérkezett Carlo bácsi...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-ancelotti-az-uj-vezetoedzo-2256757

Nem értem a madridi vezetőket. Anno nem tetszett nekik a Capello-féle "nem játszik látványosan a csapat és kevés gólt rúg, de nyer" foci, hiába lettek bajnokok elküldték. Erre most idehozzák Ancelottit, aki hasonló szellemben szokta pályára küldeni a csapatait, legutóbb a PSG-nek is volt egy rakás egygólos kiszenvedett győzelme. Ancelotti kétségtelen, hogy össze tud rakni egy masszív, BL-re is esélyes csapatot, de a közönségszórakoztató, támadó futball nem hiszem, hogy maradéktalanul meg fog valósulni.

Egy önzetlen barát segítette Ronaldót



Egy érdekes történet került szerkesztőségünk birtokába, mely Cristiano Ronaldo pályafutásának legelejére kalauzol bennünket. A fényes karrier elindulásában a tehetség mellett a szerencsés véletlen is fontos szerepet játszott, amiről az alábbiakban maga az érintett vall.

Köszönetet kell mondanom egy régi barátomnak, Albert Fantraunak a sikeremért. Együtt játszottunk egy ifjúsági klubban, és amikor eljöttek hozzánk a Sporting megfigyelői, azt mondták, hogy aki több gólt rúg a meccsen, azt felveszik az akadémiájukra.

3-0-ra nyertük meg a mérkőzést. Az első gólt én szereztem, a másodikat Albert fejelte be, a harmadik találat pedig mindenkit meglepett. Albert egy az egyben vezette a labdát a kapusra, megkerülte őt, és csak be kellett volna gurítania a labdát a hálóba, ő azonban odapasszolta nekem, és én lőttem be. Felvettek az akadémiára. A meccs után odamentem hozzá, és azt kérdeztem: ,,Miért?". Ő erre azt felelte: ,,Azért, mert jobb vagy nálam".

Néhány évvel később egy újságíró felkereste Albertet, és megkérdezte, hogy igaz-e a történet. Elismerte. Azt is hozzátette, hogy a meccs után véget ért a futballista karrierje, és, hogy munkanélküli. ,,De honnan szerezte ezt a gyönyörű házat, az autót? Gazdag embernek tűnik. A családját is eltartja...honnan ez a pénz?" - érdeklődött az újságíró. Albert erre büszkén azt felelte: ,,Cristianótól!"

Hát remélem nem olyan szar meccseket játszunk mint a PSG hazai pályán is h épphogy 1-0, ebből a támadószekcióból 3-4-5 mindig benne van

egyébként nem tudjátok mikor lesz a sorsolás, meg a bajnoki rajt?

Kíváncsi leszek az idei átigazolásokra a Reálnál.
Eddig érkezett Isco a Malagától, aki szerintem hosszútávon remek igazolás lesz, ő veheti át Xabi Alonso helyét a középpálya közepén - szerintem ő egyébként menni fog a Chelseabe Mourinho után. Casemiro a Sao Paulotól jött, fiatal 21 éves brazil védekező középpályás. A Leverkusentől visszavásárolták Daniel Carvajalt, aki elképesztően jó szezont futott tavaly a Bundesligában, nem lepődnék meg rajta, ha Arbeloa helyén ő szerepelne jobbhátvédként.
Megszabadultak a felesleges játékosoktól, Carvalho Monacóba szerződött, Essien visszatért kölcsönből a Chelseahez, Pedro Leon pedig végleg aláírt a kölcsön után a Getaféhoz. Callejónt megvette a Napoli, őt sajnálom, mert szerintem lett volna jövője.

A pletykák szerint Gareth Bale idén nem lesz madridista. Őt nagyon nagy játékosnak tartom, de mivel Ronaldo posztján játszik, értelmetlen lenne az idehozatala. Ha Higuain tényleg eligazol, akkor mindenképpen kellene egy klasszis befejező csatár, erre a posztra Ibrahimovic érkezését jósolják. Na, őt tényleg nem szeretném, rühellem a svédet, ráadásul szerintem nem is illik bele ebbe a csapatba. Ha választani lehetne, akkor én Cavanit hoznám, ő 62milliós kivásárlási árral rendelkezik.
A középpályára jó esély van Illaremendi érkezésére a Sociedadtól.

Mindenképpen kell még pár minőségi igazolás, mert pár poszton most még lyukak vannak. Ancelotti érkezésével azonban Kaká lehet, hogy újra életre kel, emlékezzünk milyen játékos volt ő anno a Milanban az ősz mester keze alatt.


itt a sorsolás

1. forduló Real Madrid - Betis
2. forduló Granada - Real Madrid
3. forduló Real Madrid - Athletic Bilbao
4. forduló Vilarreal - Real Madrid
5. forduló Real Madrid - Getafe
6. forduló Elche - Real Madrid

eddig mutatta a sporthíradó :D


Ki van a profilképeden hubika88? ::)

Ellen Hoog, holland gyeplabdás :D google-n találsz jobb képeket nagyon egyibe van :P

Idézetet írta: hubika88 Dátum július 09, 2013, 18:24:11
Ellen Hoog, holland gyeplabdás :D google-n találsz jobb képeket nagyon egyibe van :P

Szó mi szó, formás teremtés. :)

120 millió Bale-ért? Ennyiből kijön egy komplett csapat Thiagostól,Reustól Gomezestől...
Ugyanarra a posztra ráadásul ahol Cé van...Perez tuti nemnormális...és még minket kritizáltak mikor megvettük Neymart...

Mindkét transzfer, már amennyiben a Bale-es igaz, hatalmas nagy melléfogás. Neymar semmit nem bizonyított Európában, könnyen úgy járhat, mint Robinho, ráadásul szubjektív véleményem szerint nem is nagyon illik bele a Barca által játszott tiki-takába. Bale meg fele ennyit, ha ér, Perez mocskosul ráment a marketing részére, szerintem ott próbálja majd visszahozni az árát, de sztem kijelenthető, hogy játéktudása alapján a felét sem éri meg. A posztjával kapcsolatban nekem nincs bajom, Bale sokkal inkább nevezhető támadófelfogású szélsőnek, mint Cr, a portugál egy sorral előrébb van, és eléggé "elcsatárosodott" az elmúlt 3-4 évben. Szóval a megvételével én egyetértek, engem egyedül az ára zavar, meg persze az, hogy az angol játékosok híresen szarul teljesítenek Ibériában. Ezek alapján egy hatalmas nagy zsákbamacska a srác.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 01, 2013, 11:56:40
120 millió Bale-ért? Ennyiből kijön egy komplett csapat Thiagostól,Reustól Gomezestől...
Ugyanarra a posztra ráadásul ahol Cé van...Perez tuti nemnormális...és még minket kritizáltak mikor megvettük Neymart...


Nem tudom mitől olyan nagy szám ez a Bale gyerek.. ügyes meg minden de ennyire azért nem. Véleményem szerint a reálnál  a védelmet kellett volna inkább erősíteni. Mert tavaly nem sok mérkőzésük volt amit letudtak volna hozni kapott gól nélkül, hiába rúgnak millió gólt. Tudom hogy a reál nem védekező focit játszik, de szerintem akkor is egy nudli a védelmük.

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 01, 2013, 12:08:57
Mindkét transzfer, már amennyiben a Bale-es igaz, hatalmas nagy melléfogás. Neymar semmit nem bizonyított Európában, könnyen úgy járhat, mint Robinho, ráadásul szubjektív véleményem szerint nem is nagyon illik bele a Barca által játszott tiki-takába. Bale meg fele ennyit, ha ér, Perez mocskosul ráment a marketing részére, szerintem ott próbálja majd visszahozni az árát, de sztem kijelenthető, hogy játéktudása alapján a felét sem éri meg. A posztjával kapcsolatban nekem nincs bajom, Bale sokkal inkább nevezhető támadófelfogású szélsőnek, mint Cr, a portugál egy sorral előrébb van, és eléggé "elcsatárosodott" az elmúlt 3-4 évben. Szóval a megvételével én egyetértek, engem egyedül az ára zavar, meg persze az, hogy az angol játékosok híresen szarul teljesítenek Ibériában. Ezek alapján egy hatalmas nagy zsákbamacska a srác.
Egyik se ér ennyit az tuti.Nagyon elszaladtak az árat.Cavani hol ér 64 milliót meg Falcao 60-at meg Rodriguez 45-öt?
Nem bírnak magukkal a csapatok.
Bale meg ezzel a világ legdrágább játékosa lett.Hol ér ő többet mint Zidane,Ronaldo vagy épp Ronaldinho.Sehol...
Angolok okosak voltak mert tudták a Madridiaktól bármennyit lehet kérni ők megadják mivel akkora idióták.



Egy valamit még nem értek: Ancelotti felfogása eléggé defenzív és inkább a biztosra megy(1gólos sikerek).Ilyen csapattal azonban ezt a felfogást nem lehet tartani..Ahogy Nasgur is írta ennyiből védőket kellett volna venni.
Szóval vagy Bale lesz hatalmas pénzkidobás vagy Ancelotti fog megbukni fél év után(vagy mindkettő).

Lehet, h nem értesz egyet vele, de pl Falcaoért én nem sokallom a 60 milliót. Szerintem a világ egyik legjobb befejezőcsatára jelenleg, és sokkal inkább adnék ki érte 60-at, mint Bale-ért 120-at. De feltehetném a kérdést, h hol ér Bale 2x annyit mint Falcao. De ettől függetlenül tény, h nagyon elszaladtak az árak.
A Real és Ancelotti kapcsolata érdekes lesz, pont tegnap olvastam egy érdekes nyilatkozatot tőle, hogy a legfontosabb dolog a szép játék, és hogy ő támadófocit fog játszatni a Reallal, és hogy nem lesz konkrét felállás, hanem az ellenfél játékosai alapján fogja meghatározni az aktuális taktikát. Szóval azért egy igen erős támadófocit várok a Realtól, és szerintem a kis és középcsapatok ellen (spanyol csapatok 95%-a, kivétel persze a Barca) menni is fog, viszont a BL-ben már kevés lesz ez a hatalmas labdabirtoklási arány, illetve a rúgjunk eggyel több gólt mint az ellenfél felfogású taktika.

Szerintem idén a Real nem nyer se BL-t, se bajnokságot. Hozták a fiatalokat, ezeknek még idő kell mire összeszoknak...
Bale-ről meg, elég szánalmas ez már. 1 szezon után képesek ennyit kérni érte a zsidók, a hülye Perez meg meg is adja. CR-t amikor megvették megnyerte a BL-t, jobb volt a gólmutatója is, ráadásul az utolsó 3 szezont már jó mutatóval lehúzott a Unitedbe. És akkor még nála is bőven drágábban adják na ez a vicc... Arról meg már nem is beszélek, hogy egy CR-nek mekkora a reklámértéke, meg egy Bale-nek. Ég és föld a különbség!