Copa America 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Copa America 2016: Ki lesz a végső győztes?

Egyesült Államok
1 (3.3%)
Kolumbia
4 (13.3%)
Brazília
2 (6.7%)
Ecuador
0 (0%)
Mexikó
3 (10%)
Uruguay
4 (13.3%)
Argentína
15 (50%)
Chile
1 (3.3%)
más
0 (0%)

Összes szavazó: 30

Szavazás lezárva: június 14, 2016, 20:51:50

Idézetet írta: brand_boy Dátum június 06, 2016, 20:05:45
Imádom az avatarod. El fogom lopni egy másik fórumra csak bele csempészek egy kis zöld hasút.

Akkor elviszed beszerzési áron...   :'(

Valaki azért nyugtasson meg hogy ez az uruguay-i csapat nem amatőrökből áll. Ez borzalom, még akkor is ha esetleg nem is akarnak nyerni. Ha meg akarnak, akkor már rég rossz  ;D

szerencsére Dunga helyett már Tite a brazil szöv.kapitány. Remélem csak jobb lehet majd.
Argentína végső győzelme most 1,72.

Megérte éjszakázni, ráadásul érvényesült a papírforma:

Argentína - Venezuela 4:1
Chile - Mexikó 7:0

A gólátlagot szerintem már nem lehet kritizálni és bár nem láttam minden meccset a Copán, de az USA-Ecuador (2:1) negyeddöntő és a Kolumbia - Costa Rica (2:3) csoportmeccs is szenzációs volt az utóbbi napokban.

Ma is csak az rontotta az összképet, hogy 2:0-ás argentin vezetésnél fogadtam a félidő előtti szépítésre (a félidő pontos eredmény 2:1-et 17-es szorzóval raktam), erre Venezuela a 44. percben 11-est hibázott, így maradt a 2:0...    ::)

Van egy szelvényem Vargas gólkirályi címére, 29-es szorzó volt a Copa előtt és most 6:4-re vezet Messi ellen.
De lehet, hogy kiszállok belőle, mert két gólt Messi akár már az USA ellen bepakolhat, ha nem nyomorítják le az elején.
(még Enner Valenciát játszottam 51-es szorzóval, abban is volt érték, meccsenként hármasával hagyta ki a ziccereket, amíg ki nem estek.)

Az elődöntőben Kolumbia-Chile és Argentína-USA meccs lesz, így akár a tavalyi chilei-argentin döntő is megismétlődhet.
Az Unibetnél a chilei győzelem 3.05-tel nyitott, én ezt magasnak érzem, még úgy is, hogy Vidal 2 sárga miatt pihen majd Kolumbia ellen.
Ráadásul a mai mészárlás is kedvet csinálhat ahhoz, hogy a fogadók lenyomják a chilei szorzót a következő napokban.

Az argentinoknál Di Maria játéka kérdéses, ma a padon sem volt ott, nem tudom, összedrótozzák-e egyáltalán még a tornára, de pár napja arról volt szó, hogy talán a döntőre újra bevethető lesz.

No igen, a chilei szorzó a bet365-nél csak 2.38, az inkább tűnik reálisnak.


A kezdeti dagonya után nagyon beindult a Copa !... A mexikói mészárlásból 1 nap alatt youtube-szenzáció lett, de Kolumbia ennél csak jobban védekezhet. Meglepődnék, ha nem megint egy underes Argentína - Chile döntő lenne. (közben vasárnap az Eb-n 2 meccsen 1 gól)

Eddig Mexikóról is azt hittük, hogy jól védekeznek.   
22 veretlen meccs után kapták ezt a zakót. Pont a Copa előtt, június 1-én még 1:0-ra verték Chilét is barátságos meccsen.

Vidalék szinte minden meccsen ész nélkül támadnak és néha kijön nekik a lépés. Máskor meg kapnak ugyanebből 2-3 gólt. 
Kolumbiával simán játszottak 4 meg 6 gólos meccseket az elmúlt években, bár szerintem a mostani kolumbiai csapat magához képest gyengén tolja, így szerintem is inkább kivárásra játszanak majd.

De mindegy is, a két elődöntő ebben a felállásban nem lehet nagyon rossz meccs.
Mondjuk én Ecuadort a 4-be vártam, az ő támadójátékuk már most hiányzik.   :P



Én rendes játékidős Argentin győzelmet tippelek, elég meggyőző volt a játékuk az USA ellen. Valaki esetleg nem akar lebeszélni róla?  :beerchug:

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum június 26, 2016, 18:16:15
Én rendes játékidős Argentin győzelmet tippelek, elég meggyőző volt a játékuk az USA ellen. Valaki esetleg nem akar lebeszélni róla?  :beerchug:
Akkor együtt izgulhatunk. Bár lehet hogy én kétesélyesre teszek.

Idézetet írta: nemethb Dátum június 26, 2016, 18:20:03
Akkor együtt izgulhatunk. Bár lehet hogy én kétesélyesre teszek.

Soha nem az odds miatt döntök úgy, ahogy, de a kétesély oddsa kicsi, úgyhogy inkább a kis tét és relatíve jó odds kombit választom.