Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


60 dollár a banki utalás most néztem meg pontosan ami elég sok szerintem igy marad a skrill.

Hello! És mennyit forgattál meg?Rendben ki is fizettek?
Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 08, 2016, 14:33:48
Skrill-ről befizettem a minimum 5$ és pár perc és kértem is ki Skrill-re. Nem forgattam meg. Nem kérték a megforgatást sem.

Már pontosan nem emlékszem, hogy mennyi bónuszt kaptam, 10 vagy 25 lehetett. Ez még tavaly december végén volt. Kifizetésem majdnem 50€ volt átszámolva. Rendben kifizettek.

Majd még ezután is volt 1 bónuszpörgetésem, no deposit, ezt is kiforgattam, de mivel nem volt közben befizetésem, ezt már nem kaptam meg, hiába csináltam meg a forgatását.

Ez a belső üzenet fogadott ma sportingbeten.

7X7 INGYENES PÖRGETÉS A GONZO'S QUESTEN

Ünnepelje az Európa Nap hetet 7x7 ingyenes pörgetéssel a népszerű Gonzo's Quest játékon! Minden nap május 9. és 15. között 7 ingyenes pörgetés várja a Gonzo's Quest játékon ingyen! Összesen 49 ingyenes pörgetést kap!

Hogyan játszhat az ingyenes pörgetésekkel? Nagyon egyszerűen – cask lépjen be minden nap a Gonzo's Quest játékba és az ingyenes pörgetések ott fogják várni!


56 Ft lett a 7 pörgetés alatt ;D


Idézetet írta: Latzka Dátum május 09, 2016, 08:51:14
Ez a belső üzenet fogadott ma sportingbeten.

7X7 INGYENES PÖRGETÉS A GONZO'S QUESTEN

Ünnepelje az Európa Nap hetet 7x7 ingyenes pörgetéssel a népszerű Gonzo's Quest játékon! Minden nap május 9. és 15. között 7 ingyenes pörgetés várja a Gonzo's Quest játékon ingyen! Összesen 49 ingyenes pörgetést kap!

Hogyan játszhat az ingyenes pörgetésekkel? Nagyon egyszerűen – cask lépjen be minden nap a Gonzo's Quest játékba és az ingyenes pörgetések ott fogják várni!


56 Ft lett a 7 pörgetés alatt ;D

mikor volt legutóbb befizetésed? vagy kinek adják nem tudod? én nagyon rég fizettem már be ide, de úgy látom mostanság mindig van vmi így lehet befizetek most már !!!

én fizettem be hozzájuk eleget az utóbbi hetekben mégse adtak semmit,ennyit erről  :noway:

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 03, 2016, 15:30:38
Hali!
Kaptam email-ben ezt :
Happy 60th Day at Lucky Club
50 free spins are waiting for you just to say 'thank you' for staying with us. Meet the iconic Gingerbread Man in one of our most famous slots Candyland Cash.

Money does grow on trees - see for yourself with 50 free spins for fan favorite Candyland Cash with coupon code LCJUBILEE2.*
Wagering: 60 x
Max. cash-out: $200

http://www.luckyclub.eu/

Befizetésem nem volt. Gondolom, nem csak azoknak jár, akik kaptak róla emailt is.

Hali!
A bónusz forgatás teljesítve.
Számlámat hitelesítették. Kifizetés már a Skrill számlámon van. Még befizetést sem kértek!
Köszönöm luckyclub!

A chaten azt mondták, hogy csak meghatározott játékosoknak jár ez a bónusz.

Beírtad a kódot a Cashier - Coupons részben és nem fogadta el?
Én alul még írtam azt,
Gondolom, nem csak azoknak jár, akik kaptak róla emailt is.

ez volt az email, amit kaptam

Beírtam a kódot, de nem fogadták el. Ezek szerint csak azoknak jár, akik kaptak emailt.

Egy kis Grande Vegas tapasztalat vasárnap sikeresen kiforgattam a bónuszt és szerencsére 150 dolcsi maradt ami már kivehetővé vált. Még aznap elküldtem a cuccokat a számla hitelesitéshez személyi mindkét oldala bankszámla kivonat plussz még képernyőkép a skrill befizetésről bedepóztam hogy ki is vehessem és még a befizetést el is pörgettem nehogy az legyen a bajuk. Két nap után kedves levél hogy szelfizek már a személyi igazolványommal  :crazy: igazi halogató taktika nyamvadt 150 dodó véget amit lekérnék már.Gondolom még 2 nap mire válaszolnak hogy élesebb kép kell anyátok :bash: ha innen kijön a zseton az maga lesz a csoda. Soha többet ilyen fos helyett mégegyszer :noway:

Na meg a Grande Vegasnál figyelni kell hogy 10€-vagy dollárnál ne legyen nagyobb a tét a pörgetésnél mert érvénytelen lesz a pörgetés!
Na meg ha pont egy bónusz pörgetés alatt kapod meg a Jackpotot az is szívás!!

Igen tudom 2 dollár volt a legnagyobb tét na meg az ask gamblers fórumán is hasonló a sztori mikor a kifizetésre kerül a sor hogy jönnek a szokásos több számla szövegel sehol sincs több számlám itt sincs. Csak tudod az a bosszantó hogy miért kell ezt csinálni mivel jó esetben is ha egyáltalán ki is fizetnek soha az életben egy centet sem vagyok hajlandó bedepózni ilyen helyre.Maradnak a jól bevált helyek ahol egy számlahitelesités 1-2 óra max sosem szaroznak a beküldött doksikkal és órákon belül ki is fizetnek. :beerchug:

Hát az kurvajó.. Én is vasárnap küldtem el a személyim két oldalát és egy közüzemi számlát. Befizetni még nem fizettem be, mondván, hogy majd ha verifikáltak utánna.. De remélem, hogy nem fognak sokat szopatni mert nincs kedvem megint honapokat puncsolni a pénzemért..