Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Crank26 Dátum december 19, 2017, 12:44:31
És ha be vagyok jelentkezve egész nap a játékba úgy is jó?

Nem jó, képes vagy minden 3. órában bejelentkezni a játékba. ;) Hiszek benned.

Rendben idővel én is rájöttem hogy hülyeséget írtam :D pontba kell belépni és még lehet 30 pörgetés yess :D

akkora fos ez nyertem 1,30 eurót és 1 ft-nak írta a számlámon -.-

Mert gondolom van forgatási kötelezettség. És ha netent a slot, akkor netenten tudod csak kipörgetni.

Annak irja mindig, ameddig ki nem porgeted.. De szerintem szinte a lehetetlen kategoria ezeken a sz*rokon ennyiszer megforgatni

Hát én tudok jó nyerőgépet csak ugye ahol elég sokszor  beadna bonuszt vagy free spint ott sohanem lehet megpörgetni az ezekhez hasonló ajándék 10 pörgetést

Ezen a szaron sem 3-kor, sem most 6-kor nem jött freespin úgy, hogy már előtte két lapon is megnyitva frissítgettem folyamatosan. Nem hiszem, hogy pár sec. alatt elkelne az 500.

Nekem se adott semmit ez a nyerőgép egy szar


Én is kipörgettem vele egy nagy nyereményt. 2 eurót nyertem egy pörgetésből, de aztán átmentem Starbustra ott meg elbuktam az egészet  ;D Próbáltam volna felrakni vmi sportos fogadásra de nem lehetett. Ez így nem fair. Ebből soha nem lesz készpénz  :laugh:

DE ez mi sok helyen oda van írva free játék aztán regisztrálok és oda írják kell betéti alap -.- ha oda van írva hogy ingyen játék akkor adjanak is ingyen.....

Úgy ingyen szerintem hogy befizetsz aztán ajándékba kapsz egy pár ingyen pörgetést.
Nekik abban mi az üzlet, ha mindenkinek ingyen adnak mindent?

Idézetet írta: Crank26 Dátum december 19, 2017, 18:28:31
DE ez mi sok helyen oda van írva free játék aztán regisztrálok és oda írják kell betéti alap -.- ha oda van írva hogy ingyen játék akkor adjanak is ingyen.....

Figyelj ide, Crank26. Ha ezért regisztráltál a fórumra, akkor már most szeretném tudatni veled, hogy nem maradsz itt sokáig.

Az "Ingyen pörgetések" téma arról szól, hogy amennyiben az általunk ajánlott irodáknál, vagy egyéb megbízható irodáknál van ingyen pörgetés, akkor segítőjelleggel meg lehet osztani a többiekkel, de ne alakítsuk át ezt a témát, egy személyes frusztráció-fallá.

Ha tetszik az irányvonalunk, akkor szívesen láttunk itt a továbbiakban is, ha nem, akkor fel is út, le is út.

Jól van bocsi többet nem lesz ilyen sorry

Betfairen van DOND 1 bonus a kalendarban.