Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Valaki jobban beleásta magát a T&C-be, hányszoros a forgatás (30-40x)? Én amint megláttam, hogy erre a slotra adja, nem is foglalkoztam vele, csak lepörgettem az 50 FS-t, majd utána az első pörgetésre beadott egy bigwin, átugrottam Starburstre, ahol megint, úgyhogy kb. 10-20x között lehet a teljesített forgatás.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 08, 2018, 17:18:35
Valaki jobban beleásta magát a T&C-be, hányszoros a forgatás (30-40x)? Én amint megláttam, hogy erre a slotra adja, nem is foglalkoztam vele, csak lepörgettem az 50 FS-t, majd utána az első pörgetésre beadott egy bigwin, átugrottam Starburstre, ahol megint, úgyhogy kb. 10-20x között lehet a teljesített forgatás.

25x, már rájöttem.  :ok:


Staybeten 5pöri a Mr. Vegas sloton

50 pörgetés = 1.65 Euro
Szép volt Twin Spin Deluxe...  :noway:

Ma is él még az ajánlat?

Hali!

Én tegnap lepörgettem, ma nekem már nem adja másodszor. Ha még nem pörgetted le, akkor szerintem még adni fogja. A játékot kell indítani, ott beadja a kereket amit forgatni kell.
Twin Spin Deluxe

Idézetet írta: lulu65bj Dátum február 09, 2018, 08:44:27
Hali!

Én tegnap lepörgettem, ma nekem már nem adja másodszor. Ha még nem pörgetted le, akkor szerintem még adni fogja. A játékot kell indítani, ott beadja a kereket amit forgatni kell.
Twin Spin Deluxe

A szabály kimondja, hogy csak aznap lehet lepörgetni:

https://kaszinok.org/hirek/negyhetes_unibet_kaszino_bajnoksag-387.html

Staybeten 5pöri a Mr. Vegas sloton   melyik játékon van ingyen pöri ?

Unibetes pörgetésnél még ott írja hogy ma is elérhető de mégse lehet pörgetni ma :(


Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 09, 2018, 15:35:16
https://lucky7.williamhill.com 1 ingyenes szelvény
lehet en vagyok a bena de ezt multkor sem ertettem. elmeletileg valami 7 futamra fogadtam ha minden igaz de ebbol moat masik jegyet lehet nyerni vagy casht vagy hogy mukodik ez? mikor lesznek a futamok amikre tettem?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 09, 2018, 16:15:10
lehet en vagyok a bena de ezt multkor sem ertettem. elmeletileg valami 7 futamra fogadtam ha minden igaz de ebbol moat masik jegyet lehet nyerni vagy casht vagy hogy mukodik ez? mikor lesznek a futamok amikre tettem?

Csak akkor leszel jogosult a nyereményre, ha UK-s címmel vagy regisztrálva. Ha ez teljesül, akkor amennyiben eltalálod mind a 7 futam győztesét, úgy kaphatsz akár 100k GBP-t is, de még akkor is nyerhetsz pénzt, ha nem találod el az összeset, de a Te találati arányod a legmagasabb (ez esetben 1k GBP a nyeremény).

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 09, 2018, 16:25:31
Csak akkor leszel jogosult a nyereményre, ha UK-s címmel vagy regisztrálva. Ha ez teljesül, akkor amennyiben eltalálod mind a 7 futam győztesét, úgy kaphatsz akár 100k GBP-t is, de még akkor is nyerhetsz pénzt, ha nem találod el az összeset, de a Te találati arányod a legmagasabb (ez esetben 1k GBP a nyeremény).
akkot ez mar az elso kitetelnel megbukott. csak akkor nem ertem hogy tudtam megtenni a 7 szelvenyt.na mindegy. amugy mikor vannaka  futamok?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 09, 2018, 16:32:20
akkot ez mar az elso kitetelnel megbukott. csak akkor nem ertem hogy tudtam megtenni a 7 szelvenyt.na mindegy. amugy mikor vannaka  futamok?

Szombatonként szoktak lenni. A pontos időpont meg a futam nevében látszódik (pl 13:50 Newbury, az magyar idő szerint 14:50-kor lesz).
Magyarok számára ezen lehet játszani (pontosabban itt ki is fizetnék a nyereményt): https://football21.sportcaller.com . Itt a megadott mérkőzésekből ki kell választani úgy csapatokat, hogy azok mindegyike gólt szerezzen, és az összes általuk szerzett gól pontosan 21 legyen. Ezután pedig meg kell adni, h melyik csapat szerzi az utolsó gólt. WillHill-es számlával lehet bejelentkezni.