Minden ami söpör

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fűűű, Bahrein nagyon odavert...  :great:

Bet-at-home-nál végül élőben is lehetett fogadni - csak nem nekem, úgy látszik ez az ajándékpénz erre nem volt alkalmas, pedig 1:0 piros lapnál már látszott, hogy durva lesz a vége. Bet-at-home ismét csak:  :noway:

Kínomban a Party Pokeren fogadórészlegén tettem $4.50-et egy hatfél overre 2:0-nál.  :ok:  Egyszerűen valahol tolni kellett ezt a tippet, ritka, hogy valami ennyire biztosan előrelátható legyen... Remélem Ti is taroltatok vele!

Bahrein megcsinálta ! Szegények hiába nyertek 10-0 ra, Katar ment tovább.Szép tipp volt.
Én ma a kosárlabda euroliga utolsó fordulóját nézegettem. A Zalgaris Kaunas hazai győzelmét ajánlom.
Ők eddig minden meccsüket elveszítették, a játékosok fogadkoznak, hogy ma nyernek a nagy számú szurkolótáborukért.A Cantunak is mindegy már, nem juthatnak tovább, ráadásul két kezdő játékosuk sérült. A másik tippem a Pana idegenbeli győzelme, ha ez meg lenne nekik, akkor csoportelsők és elkerülik a Barcát a folytatásban.
Ja, és jók a zenék !

#32 február 29, 2012, 16:57:12, söprű
Idézet
bet-at-home.com: Hi, what can I do for you?
you: hello
you: i would just like to confirm if I cleared the 3€ bonus i was given the other
you: three bets won at min 1.50
you: xxxxxxxx my id is
bet-at-home.com: just one moment please
bet-at-home.com: I can confirm, that you rolled over the voucher already
you: so i am a full member now and can use this money on my account on whatever I like, live betting, poker, etc
bet-at-home.com: yes, you can use the money as you wish
you: great, thanks

:great:  :great:  :great:

bet-at-home:  :ok:

Idézetet írta: kjeno Dátum február 29, 2012, 16:51:01
Bahrein megcsinálta ! Szegények hiába nyertek 10-0 ra, Katar ment tovább.Szép tipp volt.
Én ma a kosárlabda euroliga utolsó fordulóját nézegettem. A Zalgaris Kaunas hazai győzelmét ajánlom.
Ők eddig minden meccsüket elveszítették, a játékosok fogadkoznak, hogy ma nyernek a nagy számú szurkolótáborukért.A Cantunak is mindegy már, nem juthatnak tovább, ráadásul két kezdő játékosuk sérült. A másik tippem a Pana idegenbeli győzelme, ha ez meg lenne nekik, akkor csoportelsők és elkerülik a Barcát a folytatásban.
Ja, és jók a zenék !

Köszönöm, kjeno, én asszem mára végeztem, a Szentpétervár vezet, remélem nyernek és a mieink is megörvendeztetnek egy góllal, több izgalom már nem hiányzik, Malajzia már épp eléggé belémtette az ideget...  :D

Sok szerencsét!

Idézetet írta: söprű Dátum február 29, 2012, 17:02:13
Köszönöm, kjeno, én asszem mára végeztem, a Szentpétervár vezet, remélem nyernek és a mieink is megörvendeztetnek egy góllal, több izgalom már nem hiányzik, Malajzia már épp eléggé belémtette az ideget...  :D

Sok szerencsét!

loptam a tippet, gratulálok, ez jött egész simán, és gyorsan :beerchug:

Idézetet írta: szomferi Dátum február 29, 2012, 18:48:18
loptam a tippet, gratulálok, ez jött egész simán, és gyorsan :beerchug:

Gratulálok én is, ma tényleg nincs okunk panaszra. Mostmár csak nyerjen a válogatott...  :ok:

Mára megint egy portugál meccsre van tippem.
A másodosztályban lessz a Naval- Atletico Cp. találkozó.Először is nézzük mi a helyzet a ligában. Két csapat jut fel, de az egyiket már kibérelte az Estoril, a másik helyre lehet még pályázni.Itt elég szoros a helyzet, négy csapat van négy ponton belül.A Naval a negyedik, az Atletico az ötödik , de most jön a DE! Az Atleticonál gond van anyagiakkal, kénytelenek voltak jópár kezdő játékost eladni a télen.Pár napja ráadásul az edző is felállt a kispadról.Ha ez még nem lenne elég, három kezdő játékosuk sérült!
Úgy gondolom a Naval jóval kedvezőbb helyzetben van, otthon játszanak , jó formában vannak, kilenc forduló óta nem kaptak ki, és az ellenfélnél csomó probléma van. Szóval ez hazai.

#37 március 01, 2012, 08:29:26, söprű
Szuper, kicsit még körbejárom én is a napi híreket illetően aztán szerintem simán mehet.

Feldobja egy kicsit a csütörtököt, mert egyébként mindig nehéz ilyenkor a választás.

Mixen iszonyatosan sok a hoki, amire már nagyon kényes vagyok, az évek során rengeteg pénzt vitt, illetve a Belga u19 tűnik első blikkre még érdekesnek. Nálam Istomin jelenleg stabilabb, mint Roddick, két hete sima 6:2 6:4 volt a kettejük meccse, nehéz innen visszajönni ennyi idő alatt csupán a napi forma változásával. A Sao Paulonak is illene győzni otthon, persze itt kérdés, hogy hány játékosuk van/volt a válogatottnál.

Szép napot mindenkinek!

#38 március 02, 2012, 08:10:34, söprű
Két eurót eljátszottam a bet-at-home pókertermében, csak hogy megnézzem milyen is az (nem tetszik), a maradékkal pedig visszatérek és folytatom amit elkezdtem a bónusszal, 1.50-es oddsok, amíg a pénz tart.

Ass Naval 1° Maio - Atletico Clube de Portugal (Double Chance)     1X   1,14      
Jankovic J. - Craybas J. (Tip)     1   1,05   
   
Roddick A. - Istomin D. (-1.5/+1.5) (Handicap)     2   1,30      

EUR 2.00 @ 1.56[/b]





#39 március 02, 2012, 08:10:55, söprű
60   Naval - Atlético CP   H   1,78   
2   N. Djokovic - J. Tipsarevic   H   1,10   
59   U19Belgium - U19Észtország   H   1,14   

Eredő odds:   2,23212
Tét:   900 Ft
Várható nyeremény:   2010 Ft[/b]


Igazából csak a Navalt akartam a szelvényre tenni, mert önmagában is szép oddsot kínál, de valami oknál fogva kötéskényszer került a mérkőzésre, így betettem a másik kettőt is. A belgák három napja már egy hatost hintettek Lukaku nélkül, legjobb tudomásom szerint a kerettel van ő is, gondolom egy meccset csak játszik majd. Így vagy úgy, ha szorosabb is lesz, mint az első meccs jönnie kell, Djokovics pedig ordas meglepetés lenne, ha nem győzne.

Arról pedig, hogy a szerencse továbbra se pártoljon el, ma ismét Toby Keith gondoskodik:

Toby Keith - I Love This Bar

utólagos engedelmeddel a Naval tippet ellestem tőled (reméljük a legjobbakat), mellé a Szentpétervár hoki az előző meccsük miatt (4-1 nekik, és mindjárt jön a 3. harmad), így jóformán már csak a Naval hiányzik, bár az odds-ot kicsit sokallom ilyen problémák mellett, na de ez legyen a fogadóirodák problémája :D :beerchug:

Idézetet írta: szomferi Dátum március 01, 2012, 17:19:02
utólagos engedelmeddel a Naval tippet ellestem tőled (reméljük a legjobbakat), mellé a Szentpétervár hoki az előző meccsük miatt (4-1 nekik, és mindjárt jön a 3. harmad), így jóformán már csak a Naval hiányzik, bár az odds-ot kicsit sokallom ilyen problémák mellett, na de ez legyen a fogadóirodák problémája :D :beerchug:

Fogyaszd egészséggel! A tipp jó, az meg hogy jön-e már úgysem rajtunk múlik...  ;D

#42 március 03, 2012, 20:46:00, söprű
bet-at-home

SC Vasas Budapest - Budapest Honved FC (Double Chance)     X2   1,30         
Videoton FC - Kaposvari Rakoczi FC (0:1) (Handicap)     1   1,60      
FC Linfield - Coagh United (0:1) (Handicap)     1   1,15   



Ez a hétégi cucc a bet-at-home-on. Azt gondolom, simán vállalható, Kaposvár épp hogy ki tud állni, a keddi edzésen a kólafoci szerint    12 játékos jelent meg, a Perics helyére igazolt csatár sérült (plusz Bank meg még vagy nyolc másik játékos), és sem a ligakupában sem a magyar kupában nem lőttek gólt a Paks, illetve a Loki ellenében. A Vidi felmosta a Győrrel a padlót, nem a szívem csücske a csapat és az edző, de sajnos el kell ismerni, hogy gecijók, rengeteget erősödtek a télen. A jelenlegi helyzetben nemigen tudom elképzelni, hogy a Kaposvár négy alatt megússza.

A Linfield kitömi a Coaghot, semmilyen odds nem túl alacsony erre, míg a Vasasban egyelőre csak szavak vannak, meg jövőkép, a jelen ellenben azt sugallja, hogy aki tehette elment, helyükre pedig kiégett, levitézlett futballisták érkeztek: Takács, Herczegfalvi. És még mindig Bárányos osztja a zsugát, ha valami csoda történik, akkor ikszelnek Supiék ellen, többet nem nagyon látok a partiban, igazából még ennyit sem.



#43 március 03, 2012, 23:18:16, söprű
164   Videoton - Kaposvár   H   1,25   
148   Manchester City - Bolton   H   1,12   
181   Barcelona - Sp. Gijón   H   1,07   
168   FTC - Debrecen   V   2,10   
80   Vasas - Honvéd   V   2,27   

Eredő odds:   7,14097
Tét:   500 Ft
Várható nyeremény:   3570 Ft



Mixen abszolút játszósra vettem a formát, nem várok semmit a szelvénytől, a Loki meccs miatt nem is lehet igazán komolyan venni. Az igazság az, hogy sok szép Loki győzelem rémlik a múltból a Ferencváros ellen, de egyik sem kötődik az emlékeimben az Üllői úthoz. Ott valahogy sohasem sikerült... Persze ettől még a Debrecenen a value, 2.10 a Győr és a Fehérvár kivételével mindenki ellen játszós, végülis a veretlen listavezetőről beszélünk egy max középcsapat-szintű Fradi ellen.

#44 március 02, 2012, 12:20:15, söprű
Brisbane Roar FC - Melbourne Heart (under/over 2.5) (Under/Over)     2   1,65



Ez pedig a maradék valamivel több, mint két euróm a bet-at-home-nál, ha buknak a szelvények akkor az itteni mókának vége is.  ;)

Úgyhogy a szerencse-countryt ma emellé teszem, a legnagyobbat megidézve.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Johnny Cash - The Gambler