Minden ami söpör

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 május 14, 2014, 12:55:01, söprű
WTA Róma, 11:00

Radwanska - Ormachea  6:3 6:2

Tipp: Radwanska -6.5
Odds: 1.769



Kedvenc teniszezőnőm ha ilyen szintű ellenféllel találkozott (nem sokszor fodult elő mostanában), nem fecsérelte velük az időt, átszaladt rajtuk. 6:2 6:3 megfelel, köszönöm.

#376 május 14, 2014, 14:36:14, söprű
WTA Roma 12:30

Venus Williams - Suarez Navarro   0:2

Tipp: Suarez Navarro
Odds: 1.694



Carla Suarez Navarro volt az aranytojást tojó tyúkom az elmúlt 2-3 hétben, remélem ma is rottyant egyet. Még most is úgy érzem, hogy a bukik nem tanultak és alábecsülik a spanyol hölgyet. Nekem ez a meccs olyan 1.30-ért lenne reális, Venus mintha már csak hobbiból teniszezne.

#377 május 14, 2014, 17:19:52, söprű
1   Agnieszka Radwanska   Paula Ormaechea v Agnieszka Radwanska   0:2
(Megnyeri a mérkőzést)   14/05/2014   Egyik sem   1.062   Függőben
2   Julien Benneteau   Julien Benneteau v Ruben Ramirez-Hidalgo  2:0
(Megnyeri a mérkőzést)   14/05/2014   Egyik sem   1.25   Függőben

3   Roger Federer   Jeremy Chardy v Roger Federer  2:1
(Megnyeri a mérkőzést)   14/05/2014   Egyik sem   1.11   Függőben


Odds: 1.475


Sikerült eljutni odáig, hogy Federert bárki megverheti. Értelmetlen kockázat a továbbiakban rá fogadni.


Itt a mai - első - kombim, Raonic 6:3 6:3-ra verte Chardyt Madridban, úgy, hogy Chardy breakpontig se jutott, Federer két ikerbabával a hóna alatt is le kell, hogy tudja hozni ugyanazt a játékot. Titti nem ront kettőt egymás után, Agnieszka pedig 1.40 fölé tolja a kombi oddszát.

#378 május 15, 2014, 09:53:16, söprű
Lóverseny, Perth 20:05

Tipp: Fearless Tunes nyer
Odds: 2.20



Legutóbbi versenyén Fearless Tunes nagyon jól ment, minden esélye megvolt, hogy elsőként érjen be, de az utolsó akadályon hibázott és nem tudott már visszajönni a versenybe. Lord Brendy nyert, sőt  Amilliontimes is orrhosszal becsúszott elé.

Utóbbi ma is ott van a mezőnyben, gyakorlatilag az egyetlen komoly riválisként. Ha azt vesszük, hogy már legutóbb is Fearless Tunesnak kellett volna kettőjük közül elsőként érkeznie, illetve hozzátesszük, hogy Amilliontimes némi többletsúlyt kapott a mostani versenyre, valamint hogy három furlonggal többet mennek, azt gondolom, hogy jó befektetés Fearless Tunesra fogadni 2 körüli oddson.

Federer megszopatott tegnap, tanultam belőle, a lovam sem bírt helyezésnél többet futni, lóversenyben sajnos ez benne van. Az előzetes riválisra tizenöt hosszt vert a kiválasztott, sajnos előkerült viszont két olyan ló, akikben az eddigi futásaik alapján nem volt benne ez az eredmény. Gratula nekik, meg azoknak aki erre ráéreztek!

Hogy végül mégis jó lett az este, arról a tegnap még szidott baseball tehet. A Detroit és a Yankees is hozta a papírformát, megmentve a napomat. Utóbbiért hála és köszönet ncis88 kolléga naplójának, ő terelt oda ehhez a meccshez és ahogy látom kurva nagyot kaszált is a 4:0-és végeredménnyel.  :ok:

Vittem pénzt a pinnaclesportsra, hátha sikerül kicsit több értéket kihoznom titti tippjeiből, mert - mint sírtam-ríttam már miatta azelőtt - mindig leraboljátok, mire én is tenném, hát Guez győzelme náluk 1.794-et ér;)

#381 május 15, 2014, 14:29:13, söprű
Ausztrál Foci 2014.05.15. 11:50

Adelaide - Collingwood

Tipp: Collingwood
Odds: 1.505



A Collingwood olyan formába lendült, hogy a tabella alsó felében lévő csapatoknak nagyon össze kell kapniuk magukat, hogy szorossá tegyék, és az Adelaide egy ilyen csapat. A Collingwoodhoz hasonló szintet képviselő Sidney Swans hetvenet tett közé Adelaide-ben, így vélhetően ők is jó eséllyel utaznak. 1.50-nél mindenképpen jobbal.

Az Adalaide szétfutja a Collingwoodot a második félidőben, így tettem egy Adelaide -6.5-et az utolsó negyedre 1.85-ön, dupla vagy semmi...