Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában


Idézetet írta: dzoli Dátum február 12, 2014, 17:49:40
Nem fognak válaszolni. Ott kell hagyni őket a picsába, és átváltani Netellerre...

Pontosan igy tettem, mar a kerdes feltetele elott. Csak kurvara zavar hogy egy ilyen komoly ceg ennyi penz felett rendelkezik, es arra nem kepesek hogy valami botprogram valaszoljon valami fosadek szoveggel hogy joreggelt.

Szoval reszemrol skrill tema lezarva, innentol netellerrol nyomom...

Mar cask az a kerdes hogy az irodak hogyan fognak ehhez viszonyulni hogy eddig skrillrol fizettem, mostmeg netellere kernek ki,, gondolom elotte be kell fizetnem.

Sziasztok.Óriási problémám van amit nem tudok megoldani.Egy ismerősöm utalt pénzt a Skrill(Moneybookers)számlámra.Ez a számlám évek óta létezik,nem volt soha semmi gondom.Most viszont,belépek,látom a számlámon a pénz február 3-án utalták,és nem tudom tovább utalni,sem visszaküldeni a feladónak  >:( Írtam nekik már kb 5-6 levelet,de semmi.Küldenek vissza egy semmitmondó választ,gondolom valami robot.Mit tudnék csinálni,tudtok segíteni.Előre is köszönöm.

#1322 február 16, 2014, 08:31:32, Gake
Most készülök egy (számomra) nagyobb összeget feltölteni a skrillre, de az itt olvasottak alapján elbizonytalanodtam egy cseppet.
Melyiket ajánljátok inkább Skrill vagy Neteller számlát?

Válaszokat előre is köszönöm. :beerchug:

Ha minden ellenőrzésed megvolt a Skrillnél, akkor utána nem lesz gond szerintem. Az tény, hogy nagyon lassúak mostanában. Neteller jobb, hamarabb megy az ellenőrzés is.

Idézetet írta: Varju001 Dátum február 16, 2014, 07:36:45
Sziasztok.Óriási problémám van amit nem tudok megoldani.Egy ismerősöm utalt pénzt a Skrill(Moneybookers)számlámra.Ez a számlám évek óta létezik,nem volt soha semmi gondom.Most viszont,belépek,látom a számlámon a pénz február 3-án utalták,és nem tudom tovább utalni,sem visszaküldeni a feladónak  >:( Írtam nekik már kb 5-6 levelet,de semmi.Küldenek vissza egy semmitmondó választ,gondolom valami robot.Mit tudnék csinálni,tudtok segíteni.Előre is köszönöm.

Másik skrillről utalt az ismerősöd vagy a saját bankszámlájáról?

#1325 február 17, 2014, 01:49:09, ZTE88
A skrilles kártyánál a levétel hogy működik pontosan?

Mondjuk leveszek kb 60.000.-Hufot -> ez mikor lesz az MB accounton könyvelve?

A 60.000.-Ft marad az MB accounton néhány napig technikailag vagy a levételkor zárolják?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 16, 2014, 17:57:18
Ha minden ellenőrzésed megvolt a Skrillnél, akkor utána nem lesz gond szerintem. Az tény, hogy nagyon lassúak mostanában. Neteller jobb, hamarabb megy az ellenőrzés is.

Köszönet :beerchug: :great:

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2014, 18:11:31
Másik skrillről utalt az ismerősöd vagy a saját bankszámlájáról?

Szia.Igen ő is a skrilljéről utalta a pénzt.Nem értem mert már volt felém utalása,és sosem volt ilyen problémám. :-\

Idézetet írta: ZTE88 Dátum február 16, 2014, 22:04:37
A skrilles kártyánál a levétel hogy működik pontosan?

Mondjuk leveszek kb 60.000.-Hufot -> ez mikor lesz az MB accounton könyvelve?

A 60.000.-Ft marad az MB accounton néhány napig technikailag vagy a levételkor zárolják?

Valójában még ott marad a számlán, de azt te már nem látod és nem is tudod használni.   :)
Banktól függ, hogy láthatóan ott hagyja-e a kártyával elköltött összeget, de az mindig igaz, hogy a fizetés pillanatában zárolják az elköltött összeget és semmiképpen nem tudod kétszer elkölteni.
A pontos elszámolás pár nap múlva történik csak meg (ugye itt van deviza váltás a bankkártya, a számla és a vásárlás eltérő pénzneme miatt), így általában a zárolt összegből visszakapsz néhány forintot.


Idézetet írta: Varju001 Dátum február 17, 2014, 07:38:59
Szia.Igen ő is a skrilljéről utalta a pénzt.Nem értem mert már volt felém utalása,és sosem volt ilyen problémám. :-\

Még arra gyanakodtam, hogy nem engedélyezted a tőle érkező tételek fogadását, de akkor ez sem lehet ok...
Nála minden rendben?

Idézetet írta: Knapp Dátum február 17, 2014, 12:38:09
Valójában még ott marad a számlán, de azt te már nem látod és nem is tudod használni.   :)
Banktól függ, hogy láthatóan ott hagyja-e a kártyával elköltött összeget, de az mindig igaz, hogy a fizetés pillanatában zárolják az elköltött összeget és semmiképpen nem tudod kétszer elkölteni.
A pontos elszámolás pár nap múlva történik csak meg (ugye itt van deviza váltás a bankkártya, a számla és a vásárlás eltérő pénzneme miatt), így általában a zárolt összegből visszakapsz néhány forintot.

Köszi az infót. A lényeg, hogy nem kerülhet mínuszba az MB account.

Nem marad minuszos. Két egyenleged lesz: az egyik azonnal módosul kártyahasználat után, a másik meg csak a tényleges elkönyvelésnél.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 17, 2014, 16:09:53
Nem marad minuszos. Két egyenleged lesz: az egyik azonnal módosul kártyahasználat után, a másik meg csak a tényleges elkönyvelésnél.

Így jó, tehát legjobb esetben pár forint plusz is jön, ha jól sül el a könyvelés.




Még arra gyanakodtam, hogy nem engedélyezted a tőle érkező tételek fogadását, de akkor ez sem lehet ok...
Nála minden rendben?
[/quote]

Igen,ő simán továbbutalta a pénzét az irodához.Csak nálam van probléma.

Van egy olyan problémám, nem csináltam meg a bank kárty verifikációt,sem a bank számla verifikációt. Jelenleg takarék szövetkezetnél vagyok. Van rá esély hogy a bankártya verifikációt sikerűl náluk meg csinálnom, estleg tapasztalatok? Vagy hagyam a farancba mennyek másik bankba ahol ólcsobb a sepa útalás, és biztos sikerűl a kártya ellenőrzés is. Van tapasztalatotok melyik bankhoz érdemes menni?

Idézetet írta: bendehal Dátum február 20, 2014, 23:02:07
Van egy olyan problémám, nem csináltam meg a bank kárty verifikációt,sem a bank számla verifikációt. Jelenleg takarék szövetkezetnél vagyok. Van rá esély hogy a bankártya verifikációt sikerűl náluk meg csinálnom, estleg tapasztalatok? Vagy hagyam a farancba mennyek másik bankba ahol ólcsobb a sepa útalás, és biztos sikerűl a kártya ellenőrzés is. Van tapasztalatotok melyik bankhoz érdemes menni?
Nem muszáj megcsinálni. MIért akarod megcsinálni ezeket?