Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában


Idézetet írta: kri1219 Dátum november 03, 2017, 22:22:36
Sziasztok! Egy olyan kerdes jutott meg eszembe hogy verifikalatlan Skrill szamlara ha kikerek egy viszonylag nagy osszeget a b365rol (meg 6szamjegyu de mar kozelebb van a 7hez) akkor ezt kifizetik?
Marmint azt tudom hogy igen de egy ilyen szamla tud fogadni egyszerre ennyi penzt? Es utana vissza is tudom rakni egybe ha akarom?

Nincs benne tapasztalatom, de logikusan a verifikáció a tranzakciók végrehajtásához (kiutaláshoz, átutaláshoz, kifizetéshez) fontos, szerintem a pénz fogadását nem befolyásolhatja.
A skrillnek sem érdeke, hogy visszaküldje a pénzt bárhova is, bőven elég neki, ha addig blokkolja a felhasználását, amíg nem teljesíted a feltételeit.
Mondjuk én addig nem is nagyon utaltatnak nagyobb összeget hozzájuk, amíg nincs verifikálva a számlám, mert így akár hetekre is beragadhat - ismerve a "villámgyors" ügyfélszolgálatukat.

Tehat min 2000euro. Fogadni tud ennyit persze, hisz a verifikacios lehetoseg es ezzel a korlatlan szamla mindig egy lehetoseg lesz. Mas kerdes hogy azt hiszem 2000euro lifetime limit verifikacio nelkul szal ha ezt elered akkor szoszi van amig nem rm verifikalod magad



2000 euro a limit..... vagyis ennyi pénzmozgást enged azonosítás nélkül.

Nektek sem működik az oldal? Weboldalon is hozzáférés megtagadva, és a mobil app sem enged be.


Érdekes, t-home-os wifivel nem megy egyik sem, telefonon mobilnettel az app belép.

Kezd idegesíteni a dolog, itthonról egyszerűen nem érem el az oldalt.

A hozzáférés megtagadva a következőhöz: www.skrill.com

Nincs jogosultsága az oldal megjelenítésére.
HTTP ERROR 403

Más netről, pl mobil, simán megy.


Próbáld meg másik böngészővel vagy vpn! Csak egy ötlet! Nálam is bejön!

Ha kell akkor megosztom a mobilnetet, és úgy tudom használni számítógépen is, én csak szeretném ezt megoldani. Másik böngésző, előzmények+minden szar törlése sem segít :\

Sziasztok!A WH miért nem fogadja a Skrill-es befizetést?Visa sem megy! :-)

Az okát nem tudom, de chat-en be lehet velük állíttatni, hogy működjön!

Ilyen velem is szokott lenni néha, IP-t kell cserélni és utána már jó lesz.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 08, 2017, 12:37:43
Ha kell akkor megosztom a mobilnetet, és úgy tudom használni számítógépen is, én csak szeretném ezt megoldani. Másik böngésző, előzmények+minden szar törlése sem segít :\

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum november 08, 2017, 14:04:49
Sziasztok!A WH miért nem fogadja a Skrill-es befizetést?Visa sem megy! :-)

Ma fizettem Skrillel WH-re, gond nélkül ment

A Skrill verifikáció meddig tart miután feltöltöttem az oldalukon a szükséges doksikat?
Tudtok egy email címet adni, ahol el lehet érni a supportot?