8 éves a Sportfogadas.org

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha Április akkor születésnap, idén pedig a 8.-ik születésnapunkat ünnepeljünk, mi adminisztrátorok, veletek a magyar sportfogadókkal!

Boldog Születésnapot Sportfogadas.org!

Ezt a hétvégét a Sportfogadas.org 8.-ik születésnapjának szánjuk, s ezúttal 8 meglepetés vár rátok, 8 nyertessel, 8 sört igyatok meg (minimum), 8 kolbászt egyetek, 8 nő várjon otthon, soroljam?  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ebben a témában leírhatjátok gondolataitokat az eddigiekkel kapcsolatban. Lehet nosztalgiázni! Természetesen nem mindenki 8 éve fórumtag, de ettől eltekintve...milyen élményekkel gazdagodtok? Melyek a kívánságaitok? Stb. stb.

S bár most inkább nem hoznám témába az aktuális szabályozással kapcsolatos híreket, annyit megemlítenék, hogy történjen bármi, mi a továbbiakban is itt leszünk, s reméljük, hogy ti is!  :great:

Íme, most már kihirdettem mind a 8 promóciót, amelyben egyenként 5-5.000 Forint a főnyeremény!

Sok sikert!  :beerchug:

Ok , de ez hol is van??
idézem :Íme, most már kihirdettem mind a 8 promóciót, amelyben egyenként 5-5.000 Forint a főnyeremény!

Idézetet írta: boxeres Dátum április 27, 2013, 15:14:43
Ok , de ez hol is van??
idézem :Íme, most már kihirdettem mind a 8 promóciót, amelyben egyenként 5-5.000 Forint a főnyeremény!

Itt:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,312.0.html

Én személy szerint nem lebzselek itt órákat, de nagyon örülök, hogy rátok találtam! A sportfogadás linkje ott van a címlapomon, és bármikor feljövök, érdekes írásokat, tippeket találok (most már egyre többször kaszinó témában utazok). Gratulálok a 8 évhez és ha rajtam múlik 8 év múlva is itt leszek!


Boldog születésnapot!!! Még 88-at legalább!! :beerchug: :beerchug:

Már 8 !

Boldog születésnapot !  :beerchug:

Jók a játékok, bár a feléről alapból lemaradtam, kicsit több idő is lehetett volna rákészülni  :'(   :'(




Remélem, hogy még nagyon sokáig együtt marad a Csapat!  :)

Boldog Születésnapot! 
:beerchug:  :beerchug:  :beerchug:



Boldog születésnapot!Minden jót kívánok a szerkesztőség minden tagjának!