12. Úszó- és Vizilabda-Világbajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úszásra csak tippmixen lehet fogadni! Sajnos...
Ott is csak 200 ffi gyorsra és 200 ffi vegyesre(Cseh Laci) ;)
Sztem 200 gyorson van Hoogenband legyőzi Phelps-et(2.00 szorzó van erre)
Cseh Laci meg 2. vagy 3. lesz ;)
A női vízilabda meccseken sztem győz az USA,Oroszország,Magyarország és Ausztrália ;)
:topbet_125:

Férfi Vizilabda, Negyeddöntők:

Magyarország - Németország  [ex]1.04[/ex]  [ex]11.50[/ex]  [ex]18.00[/ex]

Szerbia - Görögország  [ex]1.18[/ex]  [ex]8.66[/ex]  [ex]7.26[/ex]

Horvátország - Oroszország  [ex]1.20[/ex]  [ex]8.75[/ex]  [ex]6.50[/ex]

Spanyolország - Olaszország  [ex]1.40[/ex]  [ex]7.60[/ex]  [ex]3.95[/ex]

Mi meg a szerbek majdnem biztos, bár a görögök okozhatnának meglepetést. A spanyolok valószinűleg ütik az olaszokat, eddig eléggé nyomták a birók is őket. A horvátok is esélyesebbek, bár az oroszok is tudnak, ott nem tartom elképzelhetetlennek a papirforma borulását.
Lacapi

Jött is a papirforma, a magyar válogattot simán megverte a németeket, 13-6 aránnyal, az elődöntőben a spanyolok lesznek az ellenfelek, akik 7-5-re vertél meg az olaszokat. A második elődöntőn peddig szerb-horvát csata lesz.

Női vizilabda vb elődöntői:

Magyarország - A.E.Á   [ex]2.40[/ex]  [ex]7.00[/ex]  [ex]1.85[/ex]

Oroszország - Ausztrália   [ex]2.40[/ex]  [ex]7.00[/ex]  [ex]1.85[/ex]

Kemény, kiegyensúlyozott mérközések lesznek az elődöntőkben, igy első ránézésre nehéz megmondani, hogy mely csapatok lesznek majd ott a szombati döntőben.

Mindkét meccs háromesélyes sztem ;)
Úgy gondolom, hogy az orosz-ausztrál meccs győztese nyeri a VB-t, de remélem tévedek és mi nyerjük ;D

Meglep, hogy ennyivel valószinübbnek tartják az amerikaiak győzelmét, tényleg ők jobbak lennének? :spaz:

A hosszabitás után az amerikai lányok jutottak a döntőbe, s az ellenfelük Ausztrália lesz.

A magyar lányok a bronzért harcolnak majd az oroszok ellen.

Nagyon sajnálom a lányokat, tényleg ízig-vérig küzdöttek, megérdemelték volna a döntőbejutást.  :(

Hú mekkora meccset játszottunk a spanyolokkal :jump2_125: :great:
A döntőben megverjük a horvátokat mindenképpen ;D

Hello!
Van valamilyen iroda, ahol lehetne vizilabda bajnokikra fogadni?

Talán a Szerencsejáték Rt. amit majd indítani fog (állítólag), azon hátha lehet majd.

Remélem, mert tanlán a legszebb és legkiszámíthatóbb sport!

Csak most olvastam a hozzászólásodat, de valóban: nagyon kiszámítható. Talán éppen ezért nem nagyon raknak fel vízipólómeccseket a fogadóirodák.