10bet - 2 euró ingyen feltöltés nélkül

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 10Bet most nagyszerű ajánlattal jön elő:

2 euró ingyen bónusz feltöltés nélkül...csupán annyit kell tenned, hogy regisztrálsz náluk.

Ez nagyon jó ajánlat azon szermélyek számára is, akik eleinte csak ki szeretnék probálni, hogy milyen is a neten fogadni.

Ha még nincs 10bet-es számlád akkor klikkelj ide.

Részvételi feltételek:

1. Regisztálás után kapsz egy levelet, az általad megadott e-mail cimre, amelyben lessz egy link a 2 eurós bónusszal kapcsolatban. Ezután automatikusan megkapod a bónuszod.
2. Ez az ajánlat csak új felhasználók számára érvényes
3. A kapott bónuszt 3-szor kell megforgatnod a sportfogadás részlegben, s a pénzigénylés előtt köteles vagy minimum 10 eurót feltöltened a számládra ( pl. a 2 euróval nyertél 30 eurót, ekkor feltöltesz 10 eurót a 10Bet-es számládra, majd igényelsz 40 eurót összesen)

Sok sikert mindenkinek.

haliho,
olvastam a 10bet-es akciot,regeltem,megkaptam az e-mailt kovettem mindent raklikeltem a claim-ra es kaptam egy nagy feher oldalt.Ezt mmegcsinaltam-a claimra kliket-meg vagy 50-szer semmi nincs bonus 2 euro,ilyenkor mi van?  drassy

nalam is volt egy ijen  de kis ido mulva megvolt a bonusz

Na ja de nalam mar lassan egy napja van ez bonusz meg sehol
drassy

Az egész úgy müködik, hogy feliratkozol, utána meg kapsz egy e-mail-t, amiben szerepel egy olyasmi, hogy: To claim your bonus, click here.
Eleinte beloginolsz a 10bet-hez, s utána ráklikkelsz arra a linkre, s akkkor kér egy verification keyt. Ezt megadod s a számládon megjelenik a 2 eurós bónusz.

Mar megjott ebben a pillanatban.Kosz az erdeklodest.Egyebkent nem mentem vegig a levelen csak automatice klikeltem a claim-ra de a vegen meg volt egy formazott valtozat amit nem lattam.Egyebkent most Vancouverben vagyok es orulok,hogy vegre megint nyertunk a Dallason.Ott van egy Vas nevu is de most nem jatszott.Go Canucks

él még ez 2 eurós bónusz, mert én tegnap bergisztráltam a 10bet-be, de csak ezt kaptam a regisztrációs levélben:

Thank you for choosing 10Bet.com!

Your new account has been created and you may use it immediately.
For your personal safety, we recommend that you store the following information:

Your User Name is:  t...
Your Password is:  q...
Your PIN Number is:  2.... :pimp:(szándékosan pontoztam ki mindhárom sort) :pimp:

To deposit funds you can use the following methods:

Credit Card Debit Card Bank Wire Mail Deposits
Neteller Moneybookers Click2Pay Western Union

TAKE ADVANTAGE OF OUR SPECIAL 50% SIGN-UP BONUS AND DEPOSIT NOW!

To make a deposit you just have to log-in, select "My account" and make a deposit.

For any questions that you may have, please contact us and we will be pleased to help.


With best regards,
10Bet Customer Service Department



A Starbetre is beregisztráltam tegnap este, de onnét még a regisztrációs levél sem jött meg ma délig :redchug:

él-e még ez 2 eurós bónusz?

:bash:pontosabban így akartam kérdezni

Idézetet írta: castropia Dátum november 30, 2006, 13:42:21
él-e még ez 2 eurós bónusz?

:bash:pontosabban így akartam kérdezni

Nem, a 2 eurós bónusz már lejárt kb.2 hete. Viszont van 50%-os bónusz az első számlafeltöltésnél.

a 10 bet-nek elég jó szorzói vannak, de most én olyan irodába fizetnék be,ahol lóversenyt lehet kötésben játszani (akár focival is keverve) pl. ma jó lett volna egy Fair Along(Sandownban)- Reading -Vasas hármas kötésben.

Milan!
A paddypowernél vagy az 5Dimesnél lehet kötésben fogadni ?
(ha bet365 nem jön össze, akkor még ott van a Stan James mint végső megoldás)

Ajánlom akkor figyelmedbe a willhill.com-ot! Kötésben tudsz mindent játsazni, és ugye a William Hill nem egy kicsi fogadóiroda kicsi oddsokkal:D
Sok sikert!
U.i.: esetleg csinálhatnál egy naplót a lovis tippekkel. Nagy lé van benne, de csak akkor, ha ért az ember hozzá. Nekem meg csak lé kellene, bár a lovakat imádom:)

akkor inkább regisztrálj be az OLBG-re ( http://www.online-betting-guide.co.uk )
ott megtalálsz Miskolc1910 nicken, meg felvehetsz 29 tippsztert a kedvencekbe, én is rajtuk szörfözök, mert egy nap csak 8-10 futamra van időm és energiám átnézésre.
az ottani tippjeimnek kb. a felét szoktam megjátszani, de olyan is van, hogy amelyik lóra a legtöbbet pénzt teszem aznap , annak  a legnagyobb ellenfelét tippelem be  ( :uglystupid2: hátha többen játszák azt, ha meg elmegy a főtipp legalább a tippjátékban haladjak)

Sziasztok!

10bet - Már MAGYARUL is!

:king_125:

Végig olvasva - immáron magyarul is - a kiválóan lefordított, helyesírási hibáktól is mentes oldalakat, egy újabb kiváló irodát ajánlhatok az angollal talán kevésbé bíró sporttársaknak!

:topbet_125:



http://www.10bet.com/10BetClient/

50% regisztrációs bónusz                                     

    * Az új ügyfelek első számlafeltöltési összegük 50%-át kitevő bónuszra jogosultak.
    * A bónusz maximuma GBP20 / €30 / $35 vagy ezekkel egyenértékű más deviza.
    * A fogadási összegnek legalább az ötszörösének kell lennie a befizetett összeg és a bónusz összevont összegének (a minimális nyereményszorzó a forgalom szemponjából 1.6 kell legyen) – különben a bónusz törlésre kerül.
    * Minden háztartás csak 1 bónuszra jogosult.
    * Nem teheti fel első számlafeltöltési összegét és a bónuszt ugyanarra a fogadásra, mielőtt az első számlafeltöltést ötször megforgatná.
    * A bónusszal kapcsolatos bármilyen manipulácoió a bónusz törléséhez vezet és a számla zárolását is maga után vonhatja.
    * 10%-os bónusz jár 200 GBP vagy annál nagyobb első befizetésre. A 10%-os bónusz kivonásához az ügyfélnek első számlafeltöltési összegét legalább háromszor kell megforgatnia legalább 1.6-os odds-szal.


Szándékosan nem indítottam újabb témaként a hírt, mert anno én erre - a Milan által novemberben indított témára - a 2 Euro-s bónuszra regisztráltam. Indulásként, kihasználva, hogy 0.1 Euros alapon is lehet már játszani kötésekkel kb. két hét alatt több mint 40 Euro jött össze. Gyakorlatilag csak azért töltöttem fel az induló összeget, hogy a nyereményt is felvehessem.  8)
Nekem bejött ...