Coral Poker Infó - Befizetés után 10 db Token + free £5

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na küldtem nekik személyit, útlevelet, jogosítványt, és banki kivonatot. Ebből kettőt csak elfogadnak.. :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 08, 2013, 16:41:54
Na küldtem nekik személyit, útlevelet, jogosítványt, és banki kivonatot. Ebből kettőt csak elfogadnak.. :redchug:

Az úgy normális, hogy 5 napja semmi.. Még annyit se írtak hogy elolvasták, vagy megérkezett a levél, semmi..

Idézetet írta: davixxx Dátum április 12, 2013, 15:12:50
Az úgy normális, hogy 5 napja semmi.. Még annyit se írtak hogy elolvasták, vagy megérkezett a levél, semmi..

Valami lehet velük... Nekem sem válaszoltak az ímélemre. Nem kaptam meg egy tokent az SP $4000 freerollra. Egy kicsit ideges is voltam miatta, de már lemondtam róla... Több, mint egy hete nincs online support sem... Nyilván szabadságon van az egyetlen dolgozójuk... A tököm ki van már vele.
Legalább sportfogadni tudnék, de hát azt sem, mert oda be sem enged...a póker meg szarul megy, szivat ez a sz@r. Az biztos, hogy én itt csak "lötyögni" fogok pár zsíros freeroll erejéig.
Így nem lehet csinálni egy irodát!
Szóval szerintem most senki semmire nem kap választ tőlük. Szólok ha látok valami mozgást.

Idézetet írta: szumos Dátum április 12, 2013, 15:21:07
Valami lehet velük... Nekem sem válaszoltak az ímélemre. Nem kaptam meg egy tokent az SP $4000 freerollra. Egy kicsit ideges is voltam miatta, de már lemondtam róla... Több, mint egy hete nincs online support sem... Nyilván szabadságon van az egyetlen dolgozójuk... A tököm ki van már vele.
Legalább sportfogadni tudnék, de hát azt sem, mert oda be sem enged...a póker meg szarul megy, szivat ez a sz@r. Az biztos, hogy én itt csak "lötyögni" fogok pár zsíros freeroll erejéig.
Így nem lehet csinálni egy irodát!
Szóval szerintem most senki semmire nem kap választ tőlük. Szólok ha látok valami mozgást.

Jójó köszi! Én is csak a tokenek miatt raktam fel ide 5€-t..

http://www.facebook.com/coral
Facebook supportnak írjatok egy üzenetet a felhasználó nevetekkel.. 1-2 órán belül visszaírnak. :)
Remélem tudtam segíteni.

Húú,ez valóban jó ötlet. Én el is felejtettem.Anno én is írtam nekik és gyorsan válaszoltak és intézkedtek..

Idézetet írta: RTTWLR Dátum április 12, 2013, 21:11:44
http://www.facebook.com/coral
Facebook supportnak írjatok egy üzenetet a felhasználó nevetekkel.. 1-2 órán belül visszaírnak. :)
Remélem tudtam segíteni.

Köszi! Csak most néztem meg a bejegyzést sajnos, mert épp be akartam írni, hogy van online support (most!).

Idézetet írta: szumos Dátum április 13, 2013, 08:44:28
Köszi! Csak most néztem meg a bejegyzést sajnos, mert épp be akartam írni, hogy van online support (most!).

Ha zárolva van a számlám akkor baszhatom, nem ? ;D

Arra gondoltam, ha van online support, akkor talán az íméles megkeresésre is gyorsabban válaszolnak, ha rájuk írsz most. Illetve nem talán, hanem biztos is!  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum április 13, 2013, 10:31:26
Arra gondoltam, ha van online support, akkor talán az íméles megkeresésre is gyorsabban válaszolnak, ha rájuk írsz most. Illetve nem talán, hanem biztos is!  ;)

Írtam már nekik facen, küldtem vagy 8 levelet. fa** kivan már. :bash:

Szerintetek érdemes még reklamálni ? Kb. 10 levél után sikerült verifikálniuk, de a tokeneket még mindig nem adták oda.. Érdemes még írnom nekik vagy hagyjam szerintetek a fenébe, úgyse lesz már semmi..

chaten írj nekik, amikor fent vannak, este felé.. vagy késő este
meg fogod kapni a tokeneket

Idézetet írta: davixxx Dátum május 18, 2013, 15:07:47
Szerintetek érdemes még reklamálni ? Kb. 10 levél után sikerült verifikálniuk, de a tokeneket még mindig nem adták oda.. Érdemes még írnom nekik vagy hagyjam szerintetek a fenébe, úgyse lesz már semmi..

"If the bonus does not automatically credit on first deposit please contact us at [email protected] and we will be happy to add it."

Ide írj egy emailt a felhasználó neveddel, és jóváírják manuálisan.

Idézetet írta: RTTWLR Dátum május 19, 2013, 10:19:17
"If the bonus does not automatically credit on first deposit please contact us at [email protected] and we will be happy to add it."

Ide írj egy emailt a felhasználó neveddel, és jóváírják manuálisan.

Írtam köszönöm! :beerchug: Kb. még 2 hónapja fizettem be az se baj ? Bár ő hibájuk mert írtam 32324 levelet nekik hogy adják már oda szóval.. :)

Már nagyon kezdem unni a várakozást.. Online support sosincs fenn, 243 féle helyre küldtem el leveleket h mégis írják már jóvá nekem azt a 6. kibaszott tokent de hát túl sokat kér az ember tőlük. Kezd szánalmassá válni az egész.. Alapból mi ez, hogy 3 hónapja várok arra a tetves tokenre..!? Vicc.. :noway: