OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ment egy kombi sportingbeten:

Wolfi-Bayern
Mindkét csapat lő gólt @ 1.85
+
Sevilla-Depor
Sevilla 2.5 over @ 2.40

Micuka gurus írása meggyőzött, előbb-utóbb csak beszopik Neuer egyet  :) A Sevilla meg vagy nagyot játszik, és megszórják a Deport, vagy szenvednek egy jót. Szóval ha lőnek kettőt, lőnek hármat is.  :)

Sevilla-Depor 5.5 gól felett 9.00  ;D


Egy komolytalanul komoly írás szintén bika tippel, mert miért ne:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=4116

Mielőtt bárki azt hinné, hogy a mennyiség a minőség rovására megy,üzenem, hogy nem  ;)
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=4119



innentől pedig hosszabb indok nélkül, ami ízlik:

Sporting-Elche
Tipp: 1.5 gól felett
Odds: 1.40
Iroda: bet365
ma 12:00-től

Az Elche listavezető létére hozza az undert egymás után. Ennek ellenére én azt hiszem, ma egyet rúgnak, és egyet kapnak is, szóval ennek a két gólnak azért illene leesni.

Kiírtam egy szavazást, és mivel úgyis névtelen, kérek egy őszinte választ mindenkitől.

Köszi előre is!


Teljesen egyértelmű és logikus volt, hogy nem fog nagy zakót kapni a Milan, hiba lett volna kihagyni..


Most megy live spanyol - északír meccs női u19-es.

Mivel kezdőt sehol sem találtam, így nem fogadok rá, de valami ikszet el tudok képzelni 9.00-án

Nem ez a papír, de el tudom képzelni  :)

Március 12
Az igazság napja  :)

Majom vagyok, de nem csak üres szavak azok, amit makogtam a BL-es topicban! És itt is leírom amit ott, nem vagyok hajlandó többet ezzel a meccsel foglalkozni 2013 március 12 22:50-ig  :)



Idézetet írta: oakland23 Dátum február 21, 2013, 12:00:25
Március 12
Az igazság napja  :)

Majom vagyok, de nem csak üres szavak azok, amit makogtam a BL-es topicban! És itt is leírom amit ott, nem vagyok hajlandó többet ezzel a meccsel foglalkozni 2013 március 12 22:50-ig  :)

Ha eddig nem várta valaki a visszavágót, hát már csak emiatt is meg fogja nézni! :great: :redchug:

Egy kis aprót nyertem ugyan az underral (live), de a szavazatom a bukásra ment, mert x2-n voltam a Maradj talpon játékban :D