OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én nem szavazok, mert a barca továbbjutására fogadtam, úgyhogy én bízok még bennük, hogy nem úsztatják el a pénzem.

Idézetet írta: ceruza Dátum február 21, 2013, 14:54:39
Én nem szavazok, mert a barca továbbjutására fogadtam, úgyhogy én bízok még bennük, hogy nem úsztatják el a pénzem.
most kell rájuk tenni, most van bebbe érték

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 21, 2013, 12:00:25
Március 12
Az igazság napja  :)

Majom vagyok, de nem csak üres szavak azok, amit makogtam a BL-es topicban! És itt is leírom amit ott, nem vagyok hajlandó többet ezzel a meccsel foglalkozni 2013 március 12 22:50-ig  :)
Remélem nyersz, de ez egy nagyon alulértékelt 3,00-as odds, sokkal erősebb tippjeid is szoktak lenni ilyen oddson. Mondjuk ha jön, akkor ez senkit nem fog érdekelni, remélem sima lesz.
Simán 5,00 fölött kéne lennie:-(

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 21, 2013, 15:16:17
Remélem nyersz, de ez egy nagyon alulértékelt 3,00-as odds, sokkal erősebb tippjeid is szoktak lenni ilyen oddson. Mondjuk ha jön, akkor ez senkit nem fog érdekelni, remélem sima lesz.
Simán 5,00 fölött kéne lennie:-(

Igen, igazad van, de ez becsületbeli ügy!  ;)

Rubin-Atletico live
Tipp: lesz gól a 30. perc előtt @ 2.00

#2000 február 21, 2013, 18:26:23, gerry
Idézetet írta: oakland23 Dátum február 21, 2013, 17:33:21
Igen, igazad van, de ez becsületbeli ügy!  ;)

Ezt már szeretem mikor valakinek nem csak a szája jár!!!  Respect Oak!!  ;)

OFF: a nőknél ez máshogy van, ott szeretem ha csak a szája jár!!  :D


Jah és a meccsre a tippem: 4-2  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 21, 2013, 12:00:25
Március 12
Az igazság napja  :)

Majom vagyok, de nem csak üres szavak azok, amit makogtam a BL-es topicban! És itt is leírom amit ott, nem vagyok hajlandó többet ezzel a meccsel foglalkozni 2013 március 12 22:50-ig  :)

Engem nem zavar ha igazad lesz, de ezek után (hogy tényleg megraktad) ha nyersz vagy veszítesz "viseld" azt emelt fővel.

Bayern-Werder
tipp: 3.5 gól felett
Odds: 2.10

A Real Madrid hivatalos kezdőcsapata: Diego López; Arbeloa, Pepe, Carvalho, Marcelo; Essien, Modric, Di María, Kaká, Callejón; Higuaín. A cserepadon: Adán, Coentrao, Khedira, Ronaldo, Özil, Albiol, Morata.

Ejj, hát hogy tegyek így overt nyugodt szívvel ???

Lehet szavazni  ;D Még 15 percig  :great:

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 23, 2013, 20:47:59
Lehet szavazni  ;D Még 15 percig  :great:
Meglepődnék, ha nem! Igen szánalmas a Real. Ez a Modric, Kaka, Essien trió no comment... Mondjuk JM is idióta, hogy ennyi fogalmatlant embert szerepeltet egyszerre...
A védelem is tragédia!  :noway:

Jah, és szerintem döntetlen lesz. :)

Idézetet írta: drogos Dátum február 23, 2013, 20:50:01
Meglepődnék, ha nem! Igen szánalmas a Real. Ez a Modric, Kaka, Essien trió no comment... Mondjuk JM is idióta, hogy ennyi fogalmatlant embert szerepeltet egyszerre...
A védelem is tragédia!  :noway:

Jah, és szerintem döntetlen lesz. :)
3-3?  :beerchug: :great: :redchug:

Hamarabb nyer Radics Gigi Eurovíziót, minthogy itt lesz még öt gól  ;D

Idézetet írta: drogos Dátum február 23, 2013, 20:50:01
Meglepődnék, ha nem! Igen szánalmas a Real. Ez a Modric, Kaka, Essien trió no comment... Mondjuk JM is idióta, hogy ennyi fogalmatlant embert szerepeltet egyszerre...
A védelem is tragédia!  :noway:

Jah, és szerintem döntetlen lesz. :)

Ugyanígy marad minden. Mou ad neki max fél órát. Mindhárom tippem ül a meccsre, bár Real ponttal is jönne kettő.

Barca-Sevilla
Tipp: 3.5 gól felett
Odds: 1.80

Barca 3-nál leáll, egyet gurít Navas, aztán 3-1 jó is mindkét csapatnak. 2. fi-t már nem is érdemes nézni  :)