Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rain91x Dátum március 23, 2012, 17:59:06
Most megnéztem a linkről, onnan érvényes elvileg. De regisztráltunk, és nem volt érvényes, MO nem volt a listán. :( El lett rontva a reg?

1.2 - Az ajánlat a következő országokra érvényes: Magyarország

Az ajánlat érvényes továbbra is.

Régebben volt az expektnél is ingyen pöri, a kaszinóba.Mostanába nincs,vagy nem szoktatok szólni? :)

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2012, 12:04:11
1.2 - Az ajánlat a következő országokra érvényes: Magyarország

Az ajánlat érvényes továbbra is.

Érdekes, pedig nem nagyon lehet elrontani a regisztrációt :(

Idézetet írta: rain91x Dátum március 24, 2012, 15:31:07
Érdekes, pedig nem nagyon lehet elrontani a regisztrációt :(

Nos, szerintem az lenne a legjobb, hogyha leírnád pontosan, hogy mit hogyan tettél, mert sajnos nem tudom így, hogy mi történt.

Oszd meg velünk, s hátha tudunk segíteni.

Hova akartál regisztrálni, mikor, miért, hogyan???  :)

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2012, 20:16:42
Nos, szerintem az lenne a legjobb, hogyha leírnád pontosan, hogy mit hogyan tettél, mert sajnos nem tudom így, hogy mi történt.

Oszd meg velünk, s hátha tudunk segíteni.

Hova akartál regisztrálni, mikor, miért, hogyan???  :)

Rendben :)
Igazából én már megcsináltam a bónuszt, most ismerősnek segítettem volna.
Töröltem az előzményeket, és a linkről regisztráltunk. Ez után követtük az expekt leírását, kérni kell a bónuszt a gombra kattintva, ahol kiírta, hogy sorry, magyar vagy.

Hello!

kaptam egy ilyen levelet az expektől:
"Térrjen vissza az Expekt Pókerre ezen a héten, és játsszon ingyen! Egy teljesen ingyenes 5 $-s zsetont tettünk a számlájára, mit veszíthet?
Nem kell pénzt feltöltenie, csak lépjen be programunkba és a zseton már várni fogja! Szeressen ismét bele a pókerbe az Expekt-en - ingyen! "

Beléptem és a számlám tök üres. Már másodszorra játszák ezt el velem.  Ítram nekik, h wtf de még nem válaszoltak.
Valakinek valami tapasztalat?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum március 26, 2012, 16:13:10
Hello!

kaptam egy ilyen levelet az expektől:
"Térrjen vissza az Expekt Pókerre ezen a héten, és játsszon ingyen! Egy teljesen ingyenes 5 $-s zsetont tettünk a számlájára, mit veszíthet?
Nem kell pénzt feltöltenie, csak lépjen be programunkba és a zseton már várni fogja! Szeressen ismét bele a pókerbe az Expekt-en - ingyen! "

Beléptem és a számlám tök üres. Már másodszorra játszák ezt el velem.  Ítram nekik, h wtf de még nem válaszoltak.
Valakinek valami tapasztalat?

Olvass vissza ebben a topikban, mert fejből sajnos nem tudom, hogy hol találod. Ez nem átverés, már nekem is volt ilyen és tényleg adtak.

A poker kliens számlám menü, ott pedig FPPs.

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 26, 2012, 17:32:14
A poker kliens számlám menü, ott pedig FPPs.

Megvan, köszi!
Nem vagyok valami nagy pókeres, ezt hol bírom felhasználni?

5$-os S&G-n vagy szerintem versenyen is

Idézetet írta: gigazo Dátum március 26, 2012, 21:50:51
5$-os S&G-n vagy szerintem versenyen is

Megvan, köszönöm!

Szerintem érdemes mindenkinek rávetni egy pillantást a számlájára,mert én nem kaptam emailt(visszanéztem) mégis ott csücsült a 5.50es token. :)

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 26, 2012, 17:32:14
A poker kliens számlám menü, ott pedig FPPs.


Köszi, már vagy harmadszor kapok ilyet de sosem találtam, hogy hol tudom felhasználni! Most sikerült!  :cya:

Köszi hogy szóltatok én se kaptam mailt de belépőt igen.
5,5 $ -os versenyre is OK

#464 március 28, 2012, 15:57:16, Seven
Nekem sikerült is megduplázni a beülőt egy 10fős Double Up versenyen! Így 2204 forint lett belőle ami már át vihető a sportfogadási részlegre is. :ok: