csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 120 vendég van a témában


Szia csabax,
te mint nagy premier league szakértö mit mondanál a holnapi Arsenal - City meccsre?

Idézetet írta: syl5 Dátum március 28, 2014, 11:24:27
Szia csabax,
te mint nagy premier league szakértö mit mondanál a holnapi Arsenal - City meccsre?
Szia!

1. Nem vagyok PL-szakértő, hanem csak egy focirajongó, aki régóta követi figyelemmel az angol élvonalbeli bajnokságot, s gyakran néz angol bajnokikat.  :)
2. Még nem volt időm informálódni a csapatok jelenlegi helyzetéről, de még ma fogok, s ha minden jól alakul, estére olvasható lesz az írás. Így látatlanban csak azt tudom mondani, amit nyilván mások is: nagyon kellenek a pontok a Citynek, tehát vendéggyőzelem. Óvatosabbaknak DNB ManCity vagy X2. Úgy rémlik (ennek még utánanézek), hogy Özil még nem játszhat az Arsenalban.

Mialatt a 4-es metró elkészült:
• Lionel Messi 247 gólt rúgott, pedig csak 2003-ban indult el a karrierje.
• 9 olimpia volt (4 nyári, 5 téli).
• a magyar fociválogatott 0 vb-re jutott ki.
(Forrás: http://index.hu/belfold/2014/03/28/mialatt_a_4-es_metro_elkeszult/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=index)
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum március 28, 2014, 12:01:04
Szia!

1. Nem vagyok PL-szakértő, hanem csak egy focirajongó, aki régóta követi figyelemmel az angol élvonalbeli bajnokságot, s gyakran néz angol bajnokikat.  :)
2. Még nem volt időm informálódni a csapatok jelenlegi helyzetéről, de még ma fogok, s ha minden jól alakul, estére olvasható lesz az írás. Így látatlanban csak azt tudom mondani, amit nyilván mások is: nagyon kellenek a pontok a Citynek, tehát vendéggyőzelem. Óvatosabbaknak DNB ManCity vagy X2. Úgy rémlik (ennek még utánanézek), hogy Özil még nem játszhat az Arsenalban.

Ne szerénykedj, ha PL akkor számomra te vagy a szakértö. :)

Köszi, várom az elemzést, ha lesz. Én sima vendég gyözelmet várok.
Honnan szoktál tájékozódni?

Idézetet írta: syl5 Dátum március 28, 2014, 13:00:08
Honnan szoktál tájékozódni?
internet + saját tapasztalat

#5915 március 28, 2014, 18:07:55, csabax
Élő:

Jana Cepelova   Jana Cepelova v Ilona Kremen (Mérkőzés nyertese)   28/03/2014   Egyik sem   1.22  :great:

Idézetet írta: csabax Dátum március 28, 2014, 17:13:12
Élő:

Jana Cepelova   Jana Cepelova v Ilona Kremen (Mérkőzés nyertese)   28/03/2014   Egyik sem   1.22  :great:
2-0 (6-1, 6-3)

#5917 március 28, 2014, 20:34:30, csabax
SCR Altach   SCR Altach v SV Horn (Nincs fogadás döntetlenre)   28/03/2014   Egyik sem   1.14  :noway:

Csicskák.  >:(

Arsenal - Manchester City: Cseng a fül

Akkora pofont kapott a londoni derbin az Arsenal, hogy szerintem még most is cseng a játékosok füle. És ha az egy héttel ezelőtti - Chelsea elleni - 0-6 mégsem ért volna fel egy lórúgással, Flamini gondoskodott a rémálmokról a hétközi fordulóban. Mint ismeretes, a Swansea elleni londoni bajnoki hosszabbításában, 2-1-es hazai  vezetésnél, bohózatba illő öngólt szerzett a francia játékos.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/arsenal-manchester-city-cseng-a-ful

Premier League: Ki tudja, merre?

Volt egyszer, nem is olyan régen egy sikercsapat, amelyik bajnoki címeket nyert zsinórban, olykor még Bajnokok Ligáját is, ám ezúttal arra van kárhoztatva, hogy  nemzetközi mérkőzésektől mentes idény elé nézzen, valamint részben feledtesse a gyászos szereplést. Ezen a hétvégén az Aston Villa keresztezi az útját, s jobb híján  már csak távolról nézheti, ahogyan a rivális Chelsea tovább menetel az aranyérem felé vezető úton. Southamptonban olyan lesz a meccs, mint amilyen a fogadás lehet: jó  vagy rossz.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/premier-league-ki-tudja-merre

Idézetet írta: csabax Dátum március 28, 2014, 12:33:32
Mialatt a 4-es metró elkészült:
 Lionel Messi 247 gólt rúgott, pedig csak 2003-ban indult el a karrierje.
 9 olimpia volt (4 nyári, 5 téli).
 a magyar fociválogatott 0 vb-re jutott ki.
(Forrás: http://index.hu/belfold/2014/03/28/mialatt_a_4-es_metro_elkeszult/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=index)
:beerchug:

Mi az a 4-es metró? ::)

Idézetet írta: Gake Dátum március 29, 2014, 05:34:13
Mi az a 4-es metró? ::)
Nyilván valami eszköz, amit tömegszállításra lehet használni.  :)


#5923 március 29, 2014, 15:37:40, csabax
Élő 0-1-nél:

Man Utd   Man Utd v Aston Villa (Játékidő eredménye)   29/03/2014   Egyik sem   2.10  :great:

#5924 március 29, 2014, 15:38:08, csabax
Élő 0-1-nél:

Man Utd   Man Utd v Aston Villa (Nincs fogadás döntetlenre)   29/03/2014   Egyik sem   1.53  :great: