Chatgpt - Montanosz tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


ma példa kiprobáltam az O/U stratégiát egy mérkőzést dobott ki ami alkalmas rá és ahol sikerült kétszer is megtenni a téteket

ez az egyik

Kimenetel 1
2.28
495.58
1129.92
Kimenetel 2
2.24
504.42
1129.90

arra még nem jöttem rá hogy klikkeljek gyorsabban mint ahogy a odds változik :-D

sajna a O/U stratégia csak élőben lehetséges

Empoli - Lazio
odds 2,46 gól 2,5 alatt

Hong Linh Ha Tinh
stratégiát is igyekszem most irni
06. 04.
Binh Dinh
win:
-Over2,5, 1st halfra is igaz(O1,5) O/U strat élőben
- 1; 1X mindkét csapat rug golt
- negyedes strat: Hong Linh Ha Tinh FC góljainak 20%-át a 16-30 percben szerezte több mérkőzésen
Binh Dinh FC góljainak 50%-át a 76-90. perc között szerezte töb alkalommal

mai tipp

a mai Lernayin Artsakh - Shirak mérkőzésre adj előrejelzést....

A legjobb tipp hogy X2, vagyis Shirak vagy döntetlen.
A 1x2 tipp 2, vagyis Shirak győzelme.
Az alatt/felett tipp felett 1.5, vagyis legalább két gól esik a meccsen.
A mindkét csapat szerez gólt tipp igen, vagyis mindkét csapat betalál.
A pontos eredmény tipp 2:3, vagyis Shirak nyer 3-2-re.
Ezek azonban nem garantált eredmények, és mindig fennáll a veszteség kockázata.
Remélem, ez segített neked valamennyire felkészülni a mai meccsre. 😊
Az általam megadott tipp 70%-s arányban megegyezik más portálok előre (kb olyan 15 weboldallal hasonlítottam össze a tippjét :-D ) jelzésével.


továbbra is tartja a 80%s találati arányt
A Markov-láncok; Bayers-tétel; χ2-próba; Kolmogorov–Smirnov-teszt; Fourier-transzformáció tételeket szoktam használni a bankroll/statisztika/pontszám/stb meghatározására, sőt még egy átalakított kimo li mátrixal is kisérletezek a win/lost arány figyelembevételére (ez ugyan rulettre használható de kétesélyes stratégiám esetén az utolso 12 meccset figyeltetem vele csapatonként)

ma ráizzitottam a tipster oldalakra, tehát nem ő ad előrejelzést hanem annyit segit hogy átnézi és kiszűri a legbiztosabb tippet vagy 10 oldalról ahol élő emberek adnak tippet, és a legtöbb azonos tippet listázta ki


 példa:

" ISTANBULSPOR VS UMRANIYESPOR...oldalakon található információk alapján az ISTANBULSPOR a favorit a meccsen, mivel jobb formában van és hazai pályán játszik. A legtöbb tippelő az ISTANBULSPOR győzelmére fogad, de néhányan (10%) döntetlent vagy az UMRANIYESPOR győzelmét is elképzelhetőnek tartják......első félidőben várható már a 1:1 vagy 2:1"

" TOKYO VERDY VS THESPAKUSATSU....Tokyo Verdy a favorit a meccsen, mivel jobb formában van és erősebb csapattal rendelkezik. A legtöbb tippelő a Tokyo Verdy győzelmére fogad......over1,5...2:0 3:1....Tokyo Verdy nagyobb gólrugási hajlandósággal rendelkezik az első félidőben, mint a ThespaKusatsu Gunma, és valószínűbb, hogy több gólt is fog szerezni. A várható gólszám az első félidőben 1-0 vagy 2-0 lehet a Tokyo Verdy javára."

Chatgpt mai ajánlata:

FC Inter v FC KooTeePee        win: FC Inter   

Lahti v HJK Helsinki                       Win: HJK Helsinki   
CSKA 1948 v Lokomotiv Plovdiv    Win: CSKA 1948   
Besiktas v Konyaspor            Win: Besiktas   

Giresunspor v Antalyaspor   Win:  Giresunspor

még amit talált mára, lett egy kétesélyesem de az már el is dölt mire irni akartam igy nyertem :-D
meglett a 13percben az első gollal:a Rodina Moscow - Novgorod.

besiktas - konyaspor mindkét csapat golt szerez

fiorentina - west ham mindkét csapat golt szerez

#22 június 08, 2023, 08:24:18, Admin
| Tétel | Győzelmi esélyek | Várható gólok | Over/Under |
| Elo-rendszer | Cagliari: 60%, Bari: 16%, Döntetlen: 24% | 2.6 | Over |
| Poisson-eloszlás | Cagliari: 40%, Bari: 28%, Döntetlen: 32% | 2.6 | Over |
| Bayes-tétel | Cagliari: 48%, Bari: 20%, Döntetlen: 32% | 2.6 | Over |
| Markov-láncok | Cagliari: 52%, Bari: 24%, Döntetlen: 24% | 2.4 | Under |
| Monte Carlo-szimuláció | Cagliari: 44%, Bari: 30%, Döntetlen: 26% | 2.5 | Under |

Referencia:

...

Fórumszabályzat:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3492.0.html

1.2.8 Hivatkozások használata

A Sportfogadas.org üzemeltetői fenntartják a jogot, hogy magyarázat nélkül töröljenek a hozzászólásokból olyan hivatkozásokat/linkeket melyek ütköznek a fórum elveivel/üzletpolitikájával.


Twente - Sparta         O2.5
Tacuary - Petroler      O2.5
Palestino - San lorenzo O2.5
Fjolnir - Grotta   O2.5
Jazz Pori - Poxyt       O2.5

Shamrock Rovers - UC Dublin  win:1
FK Dinamo Minszk - FK Dinamo Breszt win:1
Shelbourne - Sligo Rovers win:1
Wexford Youths - Galway Win:2
Waterford - Bray Wanderers Win:1
Ruvu Shooting - Dodoma win:2

holnapi
Stal Stalowa Wola - Wisla Sandomierz Win:1
holnapután:
Emmen - Almere City O2.5



hacken-mjalby  win:hacken 1.40
Bonn- Ulm (kosarl.) Win: Bonn 1.45
Fenerbahjce - Basaksehir Win: u3.5


uj infok alapján

Alaves - Levante 1X
Spezia - Verona  X2
Bari - Cagliari     X2
Odd - Molde       12
Brann - Lillestrom  12
Maritimo - Estrela  1X

tegnap szegény bing talált nekem egy barátságos mérkőzést valahol délamerikából.
Remekül görgettem a negyedes stratot 0-ra fogadva. El is értünk az utolso negyedhez amikor elkapott a mohóság és felpakoltam az eddigi nyereményt. Az utolso negyedben 3 gol született. Olyan gyorsak voltak hogy mire a tétbefagyasztás után elakartam adni a tétet hogy kis veszteséggel megusszam ujabb gol jött és ujabb tétbefagyasztás az unibeten. :-D

a másik meg abszolute láma dolog. Ki gondolta hogy a tippmixpron nem lehet eladni a tétet  :-D

a harmadik meg valami arab párositás volt, 1.5 meg 30as oddsokkal, meg is pakoltam az első csapatot akik első kétpercben golt rugtak és el is evezkéltek igy. A nézők elkezdtek a vége felé bedobálni petárdákat meg füstbombákat és ezért 20 percet még hozzávágtak a meccshez. Persze én nyugodt lélekkel már rég elmentem dolgozni, kb éjfélkor jöttem rá hogy a genya vendégcsapat akit mindenki leirt egyenlített és döntetlen lett.