gamebookers segitség kéne

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MAGYAR TAKAREKSZOVETKEZET BANK RT <-- így sem működik >:(


A címben sem szabad ékezetet írni ! Okés ;D

Tud valaki arról hogy a kifizetéshez egy űrlapot kell elfaxolni?  :( :o

http://www.pay-pro.com/preferred_member.html   <--- ezt  ??? >:(

Hali!
Azt akarom kérdezni, hogy jelen pillanatban, milyen bónuszok vannak a gamebookersnél? köszi

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 25, 2007, 08:31:05
Hali!
Azt akarom kérdezni, hogy jelen pillanatban, milyen bónuszok vannak a gamebookersnél? köszi

25%-os bónusz, egész 50 euró erejéig.

Aki ért a gamebookershez:
Ugye lehet moneybookerst és visakártyát is használni egyszerre? tehát nem úgyvan, ha moneybookersről fizettem be, utána már nem tudok visakártyáról befizetni majd pénzt kikérni, ugye? teljesen függetlenek egymástól?

én úgy tudom, hogy nincs ilyen megkötés. Szabadon választhatsz a lehetőségek közül.

Sziasztok

Egy kis segitség kéne. Először utalok vissza a Gamebookerstől a Moneybookersre és lenne 2 kérdésem:

1. GB-n a cash outnál azt irja hogy "Moneybookers account" most ide a 6 számjegyű moneybookers azonosítot kell beirnom vagy tévedek?

2. A GB-hez Moneybookers-en küldtem anno pénzt, kérdésem kell küldenem-e és ha igen milyen másolatokat a Gamebookersnek (Pl személyi, jogsi,...)?

Válaszokat előre is köszönöm


1. Nem tudom pontosan mit kell írni oda, régen utaltam egyszer mb-re csak, de nem emlékszem ilyen 6 számjegyü azonositóra.
2. Nem kell a gamebookersnek másolatot küldeni. És ha már fizettél be mb-ről akkor 2-6 óra alatt meg fog érkezni a pénz.

Idézetet írta: kennora Dátum december 12, 2007, 18:34:21
Sziasztok

Egy kis segitség kéne. Először utalok vissza a Gamebookerstől a Moneybookersre és lenne 2 kérdésem:

1. GB-n a cash outnál azt irja hogy "Moneybookers account" most ide a 6 számjegyű moneybookers azonosítot kell beirnom vagy tévedek?

2. A GB-hez Moneybookers-en küldtem anno pénzt, kérdésem kell küldenem-e és ha igen milyen másolatokat a Gamebookersnek (Pl személyi, jogsi,...)?

Válaszokat előre is köszönöm



Pontosan mit ir a Moneybookers-os pénzigénylésnél? Mit kér? Ird ide angolul.

A második kérdésedre a válasz , peddig: megtörténhet, hogy a Gamebookers kérjen valamilyen másolatokat. De fölöslegesen ne törödj ezzel, csak akkor küld ha kérik.

Köszi a gyors válaszokat.

szóval:
A Gamebookersen a "Cashier"-re kattintva bejönnek a "deposit és a Cash out" lehetőségek, a cash outtal folytatva, több banner jelenik meg (pl: bank transfer, neteller...stb) köztük a moneybookers-----erre kattintva kiadja következő kitöltendő részeket (csak a csillaggal jelölteket kell kitölteni a többi automatikus)

Current balance:...EUR
*Amount:...EUR
Fee:...EUR
*Moneybookers Account:
*Currency: (select)


tehát itt nem tudom pontosan mit kell a  "moneybookers account"-hoz irni

mégegyszer köszi a segítséget

most nem akarok hülyeséget mondani, de véletlenül nem az e-mail címet, amivel a mb-re regisztráltál?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 12, 2007, 22:01:03
most nem akarok hülyeséget mondani, de véletlenül nem az e-mail címet, amivel a mb-re regisztráltál?

köszönöm  gyorsaságod :)
Lehetséges, csak mivel még nem csináltam, mondom megkérdezem hátha valaki konkrétan tudja.
Én is igy értelmeztem csak a két lehetőségközül nekem a másik tünt ( a moneybookers-es "Reference ID" a számjegyű kód) értelmesebbnek,
mivel az e-mail cím mind  GB-nél és a MB-nél egyező (hisz anélkül nem lehet utalni egyik irányba sem)

szóval remélem csak megszüljük a megoldást ;) :great:

Idézetet írta: kennora Dátum december 12, 2007, 21:58:07
Köszi a gyors válaszokat.

szóval:
A Gamebookersen a "Cashier"-re kattintva bejönnek a "deposit és a Cash out" lehetőségek, a cash outtal folytatva, több banner jelenik meg (pl: bank transfer, neteller...stb) köztük a moneybookers-----erre kattintva kiadja következő kitöltendő részeket (csak a csillaggal jelölteket kell kitölteni a többi automatikus)

Current balance:...EUR
*Amount:...EUR
Fee:...EUR
*Moneybookers Account:
*Currency: (select)


tehát itt nem tudom pontosan mit kell a  "moneybookers account"-hoz irni

mégegyszer köszi a segítséget

*Amount:...EUR
Fee:...EUR
*Moneybookers Account:
*Currency: (select)

Szóval az amount-hoz beirod az igényelt összeget. A Fee az a kezelési költséget jelenti.
Moneybookers Account-hoz ird be az MB-s azonositószámodat...gondolom azt kéri.
Currency-hez meg ird a pénznemet.

Idézetet írta: citiboj Dátum június 20, 2007, 11:17:31
Sziasztok segitene valaki hogy a gamebookersre hogy kell pénzt feltenni?Jo lenne ha pontrol pontra elmagyarázná valaki eddig a bwinen játszottam de még csak nem is hasonlitanak egymásra és nem igazodok ki.

Idézetet írta: spiller Dátum február 09, 2008, 18:24:28
Idézetet írta: citiboj Dátum június 20, 2007, 11:17:31
Sziasztok segitene valaki hogy a gamebookersre hogy kell pénzt feltenni?Jo lenne ha pontrol pontra elmagyarázná valaki eddig a bwinen játszottam de még csak nem is hasonlitanak egymásra és nem igazodok ki.

Az főleg attól függ milyen módon akarsz befizetni. Jobb felső sarok környékén van egy fül, hogy "cashier" azt kell kiválasztani, ott megjelennek az opciók, onnan szerintem ugyanolyan mint a bwinen, de ha valami nem tiszta segitünk. Már regisztráltál?