William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Engem meg majd 24 órán belül értesítenek..igazi buzik az ilyenek...


Nekem is jóváírta a főegyenlegen a zsét. (5 font)
Értesítés nem volt.

Idézetet írta: szumos Dátum június 23, 2014, 14:22:48
Nekem is jóváírta a főegyenlegen a zsét. (5 font)
Értesítés nem volt.
Csak nekem nincs még sehol?  ???

Ezek tényleg teljesen idióták a games historyban azt írják, hogy négy százalékot lejátszottam belőle! Egyet se tudtam pörgetni szerver hiba miatt. Nem normálisak komolyan!

Faszom.Mostmár kezdek ideges lenni....Valami angolul nagyon jól tudó olvassa el a 10 fontos white knight részt,és a lényeget írja le..Köszönöm

http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/spin-to-win/?t=1403515661000

#111 június 23, 2014, 14:36:59, 26juventino
Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 23, 2014, 14:30:06
Csak nekem nincs még sehol?  ???

Amikor beléptem még nekem se könyvelte el a nyereményt, de aztán átmentem a kaszinóba, megnéztem az egyenlegeimet és akkor már jóváírta. Nem tudom hogy működik ez :D

Egyébként most olvasom, hogy elvileg Július 13-ig lesz ez a spin and win promóció.

#113 június 23, 2014, 14:47:57, Seanconnery
Idézetet írta: 26juventino Dátum június 23, 2014, 14:39:19
Egyébként most olvasom, hogy elvileg Július 13-ig lesz ez a spin and win promóció.
Amúgy elvben tényleg, mert azt írja, hogy Júni 12-Júli 13 között

A jó kurva annyukat......Megkaptam a kódomat chaten,mondják sétáljak be Angliába egy boltba,és váltsam be...Hogy dögölnének meg,ezt hogy a gecibe képzelik???

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 14:47:37
A jó kurva annyukat......Megkaptam a kódomat chaten,mondják sétáljak be Angliába egy boltba,és váltsam be...Hogy dögölnének meg,ezt hogy a gecibe képzelik???

Úgy, hogy elvileg ez csak Angoloknak jár, nem? ;D

Ez nincs benne a termsben...

ÉPs egyébként is letojom....Másnak itt írkálják halomra a bónuszokat,engem meg elküldenek a bótba??? ;D

Én az 5eurot egyből felbasztam fogadni, forgatja a faszom :))))

Lakik valaki Angliában???Van 1 kódom:S