William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én is nyertem valamit tegnap valamelyik slot-ra, de már elfelejtettem melyikre  :bash:

Így meg nem tudom van-e értelme írni nekik  :redchug:

nézd mega  szalist által bemásolt termst, csak eszedbe jut

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 23, 2014, 14:58:15
Én az 5eurot egyből felbasztam fogadni, forgatja a faszom :))))

Valahogy így vélekedtem én is :D

Kiszophatják..Nem fogok itt szarakodni szaros 10 fonntal angliában...

Akkor a white knight tabu,mert azt csak Angliában  lehet felhasználni..ha ma is azt pörgetek,elküldöm őket az anyjukba

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 15:02:04
Lakik valaki Angliában???Van 1 kódom:S

Cserél el  bet-at-home kuponra  :D

Egyébként még nekem sincs sehol semmi.

Már odaadtam kenyérnek ingyen

A bet-at home egyébként is kizárt minden promóciójából...

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 15:19:11
Akkor a white knight tabu,mert azt csak Angliában  lehet felhasználni..ha ma is azt pörgetek,elküldöm őket az anyjukba

Nekem sikerült kipörgetni :D

Sziasztok!Én ezt pörgettem:A massive £20 Risk Free is yours to play on Live Roulette! Check your inbox tomorrow for full details on how to use your prize, plus yet another chance to win with a spin. Ez most akkor hogy is van?


Idézetet írta: dert Dátum június 23, 2014, 15:05:55
Én is nyertem valamit tegnap valamelyik slot-ra, de már elfelejtettem melyikre  :bash:

Így meg nem tudom van-e értelme írni nekik  :redchug:
Ugyanez :D

Olyan sok slotra nem nyerhettétek. Szalist belinkelte a termsét a promónak, ott tételesen fel vannak sorolva a nyeremények. Nézzétek meg és be fog ugrani melyikre nyertétek!

A rouletthez pörgetned kell saját pénzből,és ha nem nyersz 20 fontig visszakapod...Kenyér,te küldheted a saját kódodat a barátodhoz,mint az enyimet...Mert semmire nem váltják át,és csak ott érvényes...

Rájöttem, én is White Knightra nyertem, de mint kiderült ezt csak az UK-ban személyesen lehet felhasználni.

Viszont voltak olyan rendesek, hogy hosszas chat után jóváírtak 5 EUR-t a számlámon  :beerchug: NO WAGERING  :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 15:53:17
A rouletthez pörgetned kell saját pénzből,és ha nem nyersz 20 fontig visszakapod...Kenyér,te küldheted a saját kódodat a barátodhoz,mint az enyimet...Mert semmire nem váltják át,és csak ott érvényes...
Köszi!