William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: fanatic Dátum június 23, 2014, 17:21:19
Már én is kezdtem lemondtam erről a white knightos 10 fontrol ám most lötték fel a számlámra a zsét ;D

Írtál nekik chaten?


Engem folyamatosan szopatnak majd küldünk e-mailt a válaszról dumával....Faszomat az e-mailjükbe már..Miért nem tudják azonnal elintézni mint más fogadóirodánál???

A vendégeknek üzenem,hogy regisztráljatok..mint a legyek úgy megjelentek hirtelen itt....

Próbáltam utalni arra a chaten én is, hogy a számlámra kerüljön máshogy, de nem voltak hajlandak.. :D Na mind1, én azért 5 font miatt nem fogok megőrülni.

Miért,te mit nyertél hogy az 5 font is shopos???

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 17:32:05
Ezt hogy csináltad??

Közben nekem is jóváírták a 10 eurót. Nyugalom, biztosan neked is jóvá fogják írni.

Click here to get your unique cash code for your £10 in-shop credit.

Próbáltál már így a chatre menni? Ráklikkeltem a kiemelt részre, majd Emily elég hamar elintézte a dolgot.

Nekem csak 5 eurót írtak jóvá, és azt mondták még ma jön a kód e-mailre.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 23, 2014, 17:53:18
Közben nekem is jóváírták a 10 eurót. Nyugalom, biztosan neked is jóvá fogják írni.

Click here to get your unique cash code for your 10 in-shop credit.

Próbáltál már így a chatre menni? Ráklikkeltem a kiemelt részre, majd Emily elég hamar elintézte a dolgot.

Nálam is igy történt csak szerencsére nem a kódót küldték, mert én még azt kunyeráltam nála mivel akkor még nem tudtam hogy angliába kell menni lejászani.

Ugyanezt csináltam,de engem angliába akarnak folyamatosan küldeni,nem értem miért....Mindig nálam rugalmatlanok a chatesek ezek szerint...Te mit rizsáztál nekik,hogy egyből jóváírták?

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 18:11:44
Ugyanezt csináltam,de engem angliába akarnak folyamatosan küldeni,nem értem miért....Mindig nálam rugalmatlanok a chatesek ezek szerint...Te mit rizsáztál nekik,hogy egyből jóváírták?

Nem biztos ám, hogy rosszat akar neked, aki Angliába akar küldeni!
Amennyiben állják a WH az útiköltséget, én már röpülnék is.

Ezt próbáltam én is,de nem állják

Na elegem lett,elővettem a jobbik angol tudásom,szétoltottam őket....Az eredmény 10 font freebet...Az is valami

aki rájött hogy hogyan lehet a games részben elindítani a játékokat az szóljon már,mert csak tölt az oldal.Én már mindent próbáltam.tegnap a giant's gold ma meg a plant and zombiesre 5 fontot aki tud szóljon.please

Nem tudom sajnos...próbálkozz chaten te is