William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A Vegas bónuszt hozzáadják a főszámlához, de le kell játszani, vagy különben levonják, azt hiszem hét nap után.

Nézem 5-6 oldal gyors teleírtatok, túl sokat chaten ne zaklassátok őket. Mert ha nem mi blokkoljuk őket, akkor majd ők fognak minket  ;D

Azt majd én döntöm el oké?? :D

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 21:52:00
Azt majd én döntöm el oké?? :D

Ugye jól emlékszem, hogy az egyik irodánál te is szerettél volna ügyfélszolgálatos lenni?
így állsz rajtuk bosszút?  :D

jÓL....Pontosan így fogok:D:D

Igazi verebek..a freebet után a számlámra is írtak még 10 eurót :ok:

A Giants Gold Google Chrom-mal működik :) (Mozillával nem)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 24, 2014, 02:16:31
A Giants Gold Google Chrom-mal működik :) (Mozillával nem)
nekem Chrome -al se :D
folyamatosan frissítgeti magát a lap.

Sajnálom :(
(Egyéb böngésződ nincs amit még nem használtál?)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 24, 2014, 02:50:16
Sajnálom :(
(Egyéb böngésződ nincs amit még nem használtál?)
Chrome, mozilla és explolerrel is próbáltam, chaten azt mondta náluk működik, ennyi.. hát nem tudok vele mit kezdeni, nem mondanám gyengének szoftveresen a gépet, elég ritkán fordul elő, hogy vmi oldal nem működne rendesen :D (java, flash stb. megvannak nyilván)

Nagyon sajnálom, akkor passz... :(

Idézetet írta: stdavid Dátum június 24, 2014, 03:03:35
Chrome, mozilla és explolerrel is próbáltam, chaten azt mondta náluk működik, ennyi.. hát nem tudok vele mit kezdeni, nem mondanám gyengének szoftveresen a gépet, elég ritkán fordul elő, hogy vmi oldal nem működne rendesen :D (java, flash stb. megvannak nyilván)

Safari böngésző? Bár szerintem valami beállítás hiba lehet, mert mielőtt újból raktam volna az op. rendszert (tegnap), azelőtt nekem se jelenített meg normálisan weboldalakat.. köztük a williamhill-t, betfairt és még sorolhatnám...

Közben nekem is megjött a White Knight slotos kód e-mailre, szóval aki Angliában él azzal szívesen cserélném valami használhatóra.

Inkább menj fel chatre,és panaszold el nekik,milyen drága egy Angliai út csóró magyarnak,ahogy én tettem :D

Lehet megpróbálom, bár mivel én már 5 eurót kaptam tőlük nem fűzők hozzá sok reményt  :D