William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Az 5 eurót szerintem az előző napi slotodra kaptad nem?

Huh, most egy kicsit megkavartál.  :D

Tegnapelőtt nyertem a White Knight sloton, és tegnap reklamáltam a nyereményért ere kaptam 5 eurót, + a kódot ami éjjel jött meg.  ;D

A tegnapi pörgetésen 1 fontot nyertem, (azt hiszem ezt is slotra) de ez még nem jött meg.   

A ma jóváírt 5 euró slot bónuszból lett 26 euró cash :)

Én ma 10 fontot nyertem erre a Knight cuccra, de akármennyire reklamáltam chaten, hogy írják jóvá,egyszerűen nem írták, ti hogy csináltátok?  ;D

Én csak írtam nekik hogy nyertem, erre mondta hogy a nincs a számlámon semmilyen bónusz.  :redchug:

Majd utána azt írta, hogy ezt csak az UK-ban lehet felhasználni, erre kérdezem hogy akkor most nincs-e számomra valami bónuszuk? Azt mondta de van, és jóváírt 5 eurót forgatási követelmények nélkül   :D   

Röviden ennyi. Ma majd megint írok nekik hátha adnak valamit a kód helyett is, meg amúgy se pörgettem még ma   ;D

Mikor pörgetted ki? Ha ma volt azt csak másnap kapod meg.

Ma pörgettem, de a chaten adtak már valami kódot, hogy felhasználhatom a shop-ban, hát mondom kössz..:D

Idézetet írta: fjazej Dátum június 24, 2014, 16:16:39
Ma pörgettem, de a chaten adtak már valami kódot, hogy felhasználhatom a shop-ban, hát mondom kössz..:D

Nyugi holnap neked is a számládra teszik a nyereményt

Most kaptam meg a tegnapelőtti spinre a 10 eurót  :beerchug:  A mai spin eredménye szintén egy 10 eurós kód lett, remélhetőleg holnap ezt is átváltják cashre.   :great:

+ a múltkori 5 eurót meg felraktam egy fasza kis kombira  :D


Nekem ma is a Bingó bónusz jött! :)


Minden nap lehet pörgetni 1et? Tegnap ènis ezt a shop-os akciót pörgettem ki....este majd reklamálok  :redchug:

Igen minden nap lehet. Egészen a VB utolsó napjáig.

Tegnap előtt bingo-t pörgettem, avval 5 euró körül szálltam ki, de elvitték a tegnap esti vb meccsek, tegnap meg plants vs. zombies 5 fontos bonusz jött le, amit most nagyon jól sült el. Evvel már óvatosabban bánok majd.
Mégegyszer köszönöm pocket-nek, hogy elterjesztette a promo hírét közöttünk!

Sajna most nekem "ingyen" cash helyett csak bónuszt adtak  :redchug:

Azt is csak a Vegas részlegükre, viszont mindössze  csak 1-szer kell megforgatni  ;D Tudtok valami jó játékot ami ad free spint vagy bónusz játékot?