William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: 26juventino Dátum június 25, 2014, 13:54:26
Igen minden nap lehet. Egészen a VB utolsó napjáig.

Én tegnap és (eddig) ma sem láttam a bannert..

Amióta tudom, hogy van, minden nap láttam és játszottam. Délután 5 körül szokott lenni úgy rémlik.  :ok:

Nekem zombiesra jött 5€! :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum június 25, 2014, 14:33:29
Én tegnap és (eddig) ma sem láttam a bannert..

Én tegnap is pörgettem. Angol nyelven kell nézni és általában olyan 3-4-5 körül rakják ki a free spin bannert.

Na jóvá írták a 10 eurót. :ok:

Azt szeretném még kérdezni, hogy van ennek valami forgatási követelménye?

Idézetet írta: fjazej Dátum június 25, 2014, 14:44:31
Na jóvá írták a 10 eurót. :ok:

Azt szeretném még kérdezni, hogy van ennek valami forgatási követelménye?

Nekem tegnap ingyen 10 eurót adtak, ma meg 10 euró bónuszt 1x-es forgatással a Vegas részlegre.   :D

Menj rá az accountodra, és nézd meg a Freebets and bonusesnál hogy mit ír. Ha semmit akkor szerintem nem kell forgatni.   

Nekem Chichi azt mondta 1x kell megforgatni. Szorzót nem tudott. A következő kapcsolást meg nem vártam meg. De 1.5 -öset
nyomtam élőben. Pénz azóta már Skrillen.


5 font a Vegas-re... Valakinek volt már ilyen? Mi a megforgatási feltétel?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 25, 2014, 15:06:56
5 font a Vegas-re... Valakinek volt már ilyen? Mi a megforgatási feltétel?

2 napja én is ezt pörgettem, tegnap jóváírtak 6.25EUR-t a főszámlán, próbaképp fogadtam belőle egy 1.01-es odds-ra, amit azóta már ki is fizettek Skrillre.
Tegnap viszont ezt a 10 fontos White Knight bónuszt dobta, ebben az esetben rájuk kell írni, vagy maguktól is jóváírnak valamennyi bónuszt?

Idézetet írta: Salvio Dátum június 25, 2014, 15:17:03
2 napja én is ezt pörgettem, tegnap jóváírtak 6.25EUR-t a főszámlán, próbaképp fogadtam belőle egy 1.01-es odds-ra, amit azóta már ki is fizettek Skrillre.
Tegnap viszont ezt a 10 fontos White Knight bónuszt dobta, ebben az esetben rájuk kell írni, vagy maguktól is jóváírnak valamennyi bónuszt?
Szerintem maguktól is...
Ezzel akkor rögtön lehet majd fogadni is? Nem kell megforgatni vagy játszani vele?

7napon belul 1szer muszaj a bónusz értekét elnyomni valamelyik vegas sloton. De ráer akkor is ha mondjuk megsokszorztad fogadással.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 25, 2014, 15:20:38
7napon belul 1szer muszaj a bónusz értekét elnyomni valamelyik vegas sloton. De ráer akkor is ha mondjuk megsokszorztad fogadással.
Kösz! Akkor előbb fogadunk, utána meg egyszer felrakjuk az 5 eurót valamelyik játékra.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 25, 2014, 15:20:38
7napon belul 1szer muszaj a bónusz értekét elnyomni valamelyik vegas sloton. De ráer akkor is ha mondjuk megsokszorztad fogadással.

Ha előtte kiutaltatod vagy beteszed egy fogadásba, akkor nem nagyon tudják majd visszavonni...

Az sem logikus, hogy "vegaszozás" előtt csinálhatsz vele bármit is, jó eséllyel nem tudja külön kezelni a vegas egyenleget az oldal.

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 25, 2014, 15:18:32
Szerintem maguktól is...
Ezzel akkor rögtön lehet majd fogadni is? Nem kell megforgatni vagy játszani vele?

Én csak egy fogadást tettem belőle, majd ezután probléma nélkül kifizették. Vegas játékon nem forgattam meg.