William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Tegnapi Vegas Bonust még nem kaptam meg, másnak is volt hasonló?!  :redchug: írtam az ügyfélsz.nak de ottsem juttotam előbbre, de elvileg 72órán belül jóváírják ha jól értelmeztem a feltételeket..... illetve ha jóváírják akkor bármelyik vegas sloton lehet tolni vele?  :beerchug:

WH supportnál már bánják ezt a Spin2Win promóciát sztem.. ;D ;D

Valaki írta chaten hogy az 5€-s bingó kódot kapja ma meg.:) Az dobjon már majd egy privit legyen óly szives:)

Nah megjött a 3-as kód.Az 5-öset tudja valaki?

Nem találom most a feltételeket, de a Zombis 5 bónuszt eljátszom amit nyerek az az enyém, vagy még forgatni is kell?

Aki tudja a mai bingós kódokat, leírja privátban?:)

Sziasztok! Valamelyik bingó kódot, aki tudja, privátba írja le, légyszí... :) Megy neki egy nagy köszönet.

Valószínűleg a WH észlelte az ügyeskedést, mert megemelték háromszorosra a bingó bónuszok forgatási kötelezettségét és szerintem a korábbi kódok beváltását is leállították.

Talán ezért nem érdemes olyan szinten nekiesni, mint ha a betathome témában lennénk, mivel magunkat szívatjuk meg.  :)
(én is erősen hibás vagyok, mert felhoztam az ötletet)

4,36 dollárt adott a zombis játék... Valami megforgatási feltételről tudtok?

Orbánék blokkolják a betclicet, a sportingbetet, meg a BAHot, ti meg blokkoltatjátok magatokat a William Hillnél. Eddig sem szerették a magyarokat  :D

5 fontos kodom van, kéne a másik kettő priviben.

Zombisnál ezt írja a feltételeknél  Bonus tokens must be fully wagered once on the relevant game before any winnings accrued can be withdrawn.  Na most ez nekem nem teljesen tiszta, hogy elég végigpörgetni a tokent amit adnak, vagy még utána 1x meg kell forgatni a token értékét?

Idézetet írta: Wezli Dátum június 28, 2014, 13:46:15
Zombisnál ezt írja a feltételeknél  Bonus tokens must be fully wagered once on the relevant game before any winnings accrued can be withdrawn.  Na most ez nekem nem teljesen tiszta, hogy elég végigpörgetni a tokent amit adnak, vagy még utána 1x meg kell forgatni a token értékét?
Hát remélem nem kell egyszersem megforgatni!!! :)

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 28, 2014, 14:37:05
Hát remélem nem kell egyszersem megforgatni!!! :)

Hát hogy mi mit remélünk az egy dolog de jó lenne tudni, hogy akkor most, hogy is van.

GOAL és HATTRICK a mai bingó kód.. csak kérlek be írjatok több privátot