William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum június 28, 2014, 14:53:16
G és H a mai bingó kód.. csak kérlek be írjatok több privátot

Bravó!
Sokat ér, hogy van 8 font bingó bónuszod, mikor ezzel sok száz vagy akár sok ezer fontot "generáltál" a potyázóknak, akik majd ott ülnek veled a teremben és így sokkal kisebb eséllyed lesz bármit is nyerni, másrészt az iroda nem véletlenül szigorította ma a feltételeket!
Egy lépéssel közelebb vagyunk hozzá, hogy kivágjanak onnan minket.

De persze ennyit biztosan megér az a plusz 3 font bónusz...


Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2014, 15:06:48
Bravó!
Sokat ér, hogy van 8 font bingó bónuszod, mikor ezzel sok száz vagy akár sok ezer fontot "generáltál" a potyázóknak, akik majd ott ülnek veled a teremben és így sokkal kisebb eséllyel lesz bármit is nyerni, másrészt az iroda nem véletlenül szigorította ma a feltételeket!

Nem kellene így túlreagálni. Várjál pár órát, addig a hozzám hasonló potyázok elbukják azt a pár fontot.

Tőlem nem kell félni, azt sem tudom, mi folyik itt  ;D

Nem értem ezt a bingó lázat, olyan, mint a lottó, csak itt nagyobb az esély a sikerre, meg még 3x forgatni is kell.

Akkor már ketten vagyunk, oak!  ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2014, 15:06:48
Bravó!
Sokat ér, hogy van 8 font bingó bónuszod, mikor ezzel sok száz vagy akár sok ezer fontot "generáltál" a potyázóknak, akik majd ott ülnek veled a teremben és így sokkal kisebb eséllyed lesz bármit is nyerni, másrészt az iroda nem véletlenül szigorította ma a feltételeket!
Egy lépéssel közelebb vagyunk hozzá, hogy kivágjanak onnan minket.

De persze ennyit biztosan megér az a plusz 3 font bónusz...


hallod knapp, ki a faszom kért meg téged hogy kioktass? Most már kezd lassan elegem lenni abból, hogy mindenbe beleokoskodsz. Én nem kérdeztem a véleményed, úgy hogy tartsd meg magadnak. Tudom hogy te valami polihisztor féle vagy, de nem gondolod hogy nem kéne mindenbe beleszólni? Vagy legalább hozzám ne.


Nem hiszem egyébként hogy csak mi magyarok használjuk ki ezt a bingos bónusz dolgot, hiszen mindenhol vannak olyan mindentudók mint te, akik rájöttek hogy a kódokat minden nap fel lehet használni.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2014, 15:06:48
Bravó!
Sokat ér, hogy van 8 font bingó bónuszod, mikor ezzel sok száz vagy akár sok ezer fontot "generáltál" a potyázóknak, akik majd ott ülnek veled a teremben és így sokkal kisebb eséllyed lesz bármit is nyerni, másrészt az iroda nem véletlenül szigorította ma a feltételeket!
Egy lépéssel közelebb vagyunk hozzá, hogy kivágjanak onnan minket.

De persze ennyit biztosan megér az a plusz 3 font bónusz...

Erre írtam hogy ennek csúnya vége is lehet. aztán azok koppannak majd megint a legnagyobbat, akik normálisan használják az oldalt...


Knapp-nak az a baja,hogy már tenni is kell,hogy pénze legyen itt :laugh:

Ha annyira bajuk lenne a bingoval, akkor manuálisan irnák jóvá a bónuszt.
Meg különben is, miért ne osdzam meg másokkal a kódot. Nem sajnálom senkitől, és nem vagyok irigy ha valaki nyer.

Knapp,ha nem tetszik valami,akkor maradj távol ettől a topictól szerintem

#296 június 28, 2014, 17:19:48, Knapp
Idézetet írta: ncis88 Dátum június 28, 2014, 16:29:35
Ha annyira bajuk lenne a bingoval, akkor manuálisan irnák jóvá a bónuszt.
Meg különben is, miért ne osdzam meg másokkal a kódot. Nem sajnálom senkitől, és nem vagyok irigy ha valaki nyer.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 28, 2014, 16:29:35
Ha annyira bajuk lenne a bingoval, akkor manuálisan irnák jóvá a bónuszt.
Meg különben is, miért ne osdzam meg másokkal a kódot. Nem sajnálom senkitől, és nem vagyok irigy ha valaki nyer.

Kicsit csippantsatok vissza, ha már nem értitek meg, hogy magatokkal toltok ki a mohóságotok miatt, hosszú távon meg másokkal is.

Egyébként elnézést, hogy beleokoskodom, de amikor az én meglátásaimmal, ötleteimmel vagy kódjaimmal kerestetek pénzt, akkor azért nem volt ekkora pofátok.   ::)

Akinek nem tetszik, amit írok, az ne olvassa.
Jó szívem van, nem fogok miatta haragudni.

Ha valaki nagyon akarta megtudhatta a kódot, teljesen irreleváns hogy én beírtam-e vagy nem. Kaptam vagy 8üzenetet hogy írjam meg nekik, így egyszerűbb volt.
De te tényleg azt hiszed hogy a bingo kódok csak ezen a fórumon keltek életre? Ha felfüggesztik a promót az nem azért lesz mert innen 50ember bingozott..és ezt te is tudod, csak nem bírtad ki hogy ne fejtsd ki a mondandód barokk körmondatokkal..


Kezd hasonlítani ez a topic a betethóm kuponos témára ;D Mondjuk engem nem nagyon érdekel, mert kurvára nem értek a bingóhoz, szoval jelen esetben csak a vita csendes szemlélője vagyok :D