William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum június 29, 2014, 13:47:24
Plants vs Zombies 5Ł  --> 44,5 font   Nem rossz!  ;)
Nem semmi! Nekem 4,40 dollár jött

A Giants Gold valaminek nekem nem indul el. Járt így már valaki ma?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 29, 2014, 13:54:51
A Giants Gold valaminek nekem nem indul el. Járt így már valaki ma?

Az nekem is rossz.. pedig már kétszer pörgettem ki de be van ragadva.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 29, 2014, 14:08:54
Az nekem is rossz.. pedig már kétszer pörgettem ki de be van ragadva.
És ilyenkor mit kell tenni? Írtál nekik vagy vártál?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 29, 2014, 14:21:30
És ilyenkor mit kell tenni? Írtál nekik vagy vártál?

Írtam, de azt válaszolták hogy a hiba nálam van. Persze tudjuk ez nem igaz, sokaknak nem működik ez a játék REAL módban.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 29, 2014, 13:38:46
Jajj, hát mit tettél.. Knapp mindjárt jön és 20soros tanmesét ír neked amin felvilágosít az irodák működéséről..

:)

Nem pont tegnap emelték a forgatási feltételeket, ugye?
Persze tudom, számodra mindenki "túlbonyolítja" a dolgot, aki képes a összefüggésekkel is foglalkozni...   ;)






Igazad van. A sportfogadas.org miatt emelték. Miattunk. Miattam. Úgy sajnálom srácok. Többet nem fordu elő

Azok kedvéért, akik csak most kapcsolódnak be a közvetítésbe, összefoglalom az eddig történteket:
:)

Felhívtam a figyelmet egy kiskapura, amivel egy kis plusz pénzt kereshetünk, de javasoltam, hogy ezzel azért bánjunk óvatosan.
Erre néhányan úgy rábuktak, mint gyöngytyúk a takonyra és még nem létező kódokat is megpróbáltak beszerezni (hiába írtam, hogy nincs olyan kód, ezt már nem olvasták). de beledöglöttek volna, ha nem szerzik be a teljes kollekciót aznapra.
Aztán mikor megszórták őket a kunyerálók privát üzenetekkel, pszichésen már nem bírták a nyomást.   ;D
Mikor szóvá tettem, hogy óvatosabban kéne, akkor a fórum ifjú gigászaitól megkaptam a magamét: mit keresek egyáltalán itt, különben is mit ugatok mindenbe bele...    ::)

Szóval ha legközelebb megtartom a meglátásaimat, akkor az az ilyen hülye gyerekek miatt lesz.   ;)

Köszönöm a figyelmet és további jó bingózást kívánok!



Tudtam hogy nem bírod ki hogy ne írj megint egy 10 soros 'énvagyokafórumonalegbölcsebb' szösszenetet.

'ostobaakinemhallgatrád'  hehe


Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2014, 15:37:04
Azok kedvéért, akik csak most kapcsolódnak be a közvetítésbe, összefoglalom az eddig történteket:
:)

Felhívtam a figyelmet egy kiskapura, amivel egy kis plusz pénzt kereshetünk, de javasoltam, hogy ezzel azért bánjunk óvatosan.
Erre néhányan úgy rábuktak, mint gyöngytyúk a takonyra és még nem létező kódokat is megpróbáltak beszerezni (hiába írtam, hogy nincs olyan kód, ezt már nem olvasták). de beledöglöttek volna, ha nem szerzik be a teljes kollekciót aznapra.
Aztán mikor megszórták őket a kunyerálók privát üzenetekkel, pszichésen már nem bírták a nyomást.   ;D
Mikor szóvá tettem, hogy óvatosabban kéne, akkor a fórum ifjú gigászaitól megkaptam a magamét: mit keresek egyáltalán itt, különben is mit ugatok mindenbe bele...    ::)

Szóval ha legközelebb megtartom a meglátásaimat, akkor az az ilyen hülye gyerekek miatt lesz.   ;)

Köszönöm a figyelmet és további jó bingózást kívánok!
LIKE!!! :beerchug:

Aki 20font rizikómentes tétet kapott a live casinóba az visszakapta a tétet már? Nekem 4 nap már eltelt... Netellerre kért ki valaki mostanság ki pénzt?

Szerintem menj az ügyfélszolgálatra,mert elvileg 72 óra alatt kellett volna jóváírni...

#328 június 30, 2014, 03:19:24, dert
Azért itt William Hill-nél nem szaroznak. Éjfél előtt nem sokkal küldtem nekik a verifikációs e-mailt, és kb. 10 perce jött a válasz hogy minden oké  :great:
Viszont jár a fekete pont a nevetségesen gyenge tenisz fogadási kínálat miatt, nincs se game hendi, se szett hendi  :'(
De, ettől függetlenül mondom, remek egy kis iroda ez.  :ok:

Van lehetőség a chaten feltölteni a személxit.. 2perc alatt verifikálnak.