William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Szia, en toluk ezelott kb 1 honapja kertem kifizetest bankkartyara. Szerdan este kertem es szombat delelott mar meg is kaptam. Tolem sem kertek semmi iratot.

Valaki nem tudja, hogy miért nem akar elindulni egyik játék sem? Bármelyikre kattintok, mindig csak a kékség és nem töltődik be....

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 03, 2014, 13:04:03
Valaki nem tudja, hogy miért nem akar elindulni egyik játék sem? Bármelyikre kattintok, mindig csak a kékség és nem töltődik be....
Noscript, flashblock, ad-block plus kilő és frissít flashplayer vagy java.
Más nem jut eszembe.
Hidd el pedig működnek (bár tény, hogy nem mindenkinek), ma lejött az eddigi legszebb pörgetésem, és még hol a promó vége... Bár közben megint kell majd a banner-re várni, mert a trükkös linkek már nem működnek.

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 03, 2014, 13:04:03
Valaki nem tudja, hogy miért nem akar elindulni egyik játék sem? Bármelyikre kattintok, mindig csak a kékség és nem töltődik be....
Olvass vissza, sokunknak ez a gondja.

Idézetet írta: junglefever Dátum július 03, 2014, 13:12:48
Noscript, flashblock, ad-block plus kilő és frissít flashplayer vagy java.
Más nem jut eszembe.
Hidd el pedig működnek (bár tény, hogy nem mindenkinek), ma lejött az eddigi legszebb pörgetésem, és még hol a promó vége... Bár közben megint kell majd a banner-re várni, mert a trükkös linkek már nem működnek.
Szép! oké, megpróbálom, habár két gépről sem indul el. Egyszer már ma betöltődött a zombis játék, pörgettem is, után akartam megint és nem...
Én nem értem, hogy, hogy lehet ezzel ennyit nyerni... Milyen tétekkel játszol? Én 40.80 centekkel nyomtam végig eddig...

Nekem eddig szinte semmi nem volt azon a játékon..

#351 július 03, 2014, 13:56:56, rodeoshow
Plants vs Zombiesnál nekem is kijött két napja 12,30 Euró, én kis téttel játszottam, úgy érdemes, mert akkor több esély van, hogy bejön egy nagyobb nyeremény, több pörgetésből.
Más: Most az 5000 fontos nyereménysorsolásra kaptam belépőt, van valami teendő itt, vagy automatikusan részt veszek rajta?

Idézetet írta: rodeoshow Dátum július 03, 2014, 13:52:40
Plants vs Zombiesnál nekem is kijött két napja 12,30 Euró, én kis téttel játszottam, úgy érdemes, mert akkor nagyon esély van, hogy bejön egy nagyobb nyeremény, több pörgetésből.
Más: Most az 5000 fontos nyereménysorsolásra kaptam belépőt, van valami teendő itt, vagy automatikusan részt veszek rajta?
Automatikusan részt veszel rajta, ha tegnap nyerted, ma fogsz kapni egy üzit róla...

Én 0.20 max. 0.40-ért pörgetek, azért az az ajándék 5 font nem egy vagyon, hogy csak úgy lehasználjam 10 másodperc alatt.

A fenti egy cherry bomb bónuszkör volt.
Három fajta bónusz kör van a játékban (amik úgy jöhetnek le hogy az ötből három tárcsán bónusz forog ki): a sima temetős, a zen kertes és ez a cherry bomb ami végül is free spins.
Az elsőben urnákat és sírköveket kell összetörni alacsonyabb összegekért (de lehet szinteket ugrani), a másodikban palántákat kell locsolni és 6 lehetőséged van kiválasztani az eredeti téted hányszorosát szeretnéd bónuszként megkapni a harmadikban pedig addig pörget neked a gép, amíg a zombik vonulnak a ház bejárata felé és ami közben kipörög de nem nyer az felrobbanhat (cherry bomb) így adva neked lineokat.

De a legegyszerűbb addig játszani (akinek van erre kerete sajátból és elindul neki a játék, hajrá), amíg be nem dobja az őrült szomszéd a gargantuar-t (karakter), mert az garantált nagy nyeremény.

Idézetet írta: junglefever Dátum július 03, 2014, 13:56:04
Én 0.20 max. 0.40-ért pörgetek, azért az az ajándék 5 font nem egy vagyon, hogy csak úgy lehasználjam 10 másodperc alatt.

A fenti egy cherry bomb bónuszkör volt.
Három fajta bónusz kör van a játékban (amik úgy jöhetnek le hogy az ötből három tárcsán bónusz forog ki): a sima temetős, a zen kertes és ez a cherry bomb ami végül is free spins.
Az elsőben urnákat és sírköveket kell összetörni alacsonyabb összegekért (de lehet szinteket ugrani), a másodikban palántákat kell locsolni és 6 lehetőséged van kiválasztani az eredeti téted hányszorosát szeretnéd bónuszként megkapni a harmadikban pedig addig pörget neked a gép, amíg a zombik vonulnak a ház bejárata felé és ami közben kipörög de nem nyer az felrobbanhat (cherry bomb) így adva neked lineokat.

De a legegyszerűbb addig játszani (akinek van erre kerete sajátból és elindul neki a játék, hajrá), amíg be nem dobja az őrült szomszéd a gargantuar-t (karakter), mert az garantált nagy nyeremény.
Oké! Kösz az infót!  :beerchug:

Még mindig sehol sincs a banner :( Máskor ilyenkor már kinn volt...

Valaki egy gyors választ akit tudja..

Még nem fizettem be. Viszont ha befizetnék (skrill), akkor kitudnám utána egyből kérni Skrill-re ha nem verifikálom magam? Van egy ilyen duma a kifizetésnél [We are unable to verify your age, please contact Customer Services] , viszont attól még van "Continue" gomb is.

Van olyan akinek szintén ott ez a szöveg és sikerült kivennie befizetés után?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 03, 2014, 15:10:58
Még mindig sehol sincs a banner :( Máskor ilyenkor már kinn volt...
Van új banner.