William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Elzárták a pénzcsapot. Számomra meglepő, hogy eddig is működhetett. :-\

A pénzcsap még mindig megvan..Úgy hívják hogy Starbrust:D

Valaki betudná linkelni a Spin to Win promó linkjét William Hillről? Nem a bannert, hanem ahol a feltételek vannak. 

Nem találom sehol.  :redchug:

Idézetet írta: dert Dátum július 03, 2014, 19:36:45
Valaki betudná linkelni a Spin to Win promó linkjét William Hillről? Nem a bannert, hanem ahol a feltételek vannak. 

Nem találom sehol.  :redchug:

A gratuláló belső üzenetben van mindig a link, bár holnapra változhatnak ezek a szabályok is...

http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/spin-to-win/?cid=inb-bin-5BingoGame-gen-xse-bcr-pro-030714-wv1-txt-4

Idézetet írta: csatarid Dátum július 03, 2014, 17:26:56
Valaki egy gyors választ akit tudja..

Még nem fizettem be. Viszont ha befizetnék (skrill), akkor kitudnám utána egyből kérni Skrill-re ha nem verifikálom magam? Van egy ilyen duma a kifizetésnél [We are unable to verify your age, please contact Customer Services] , viszont attól még van "Continue" gomb is.

Van olyan akinek szintén ott ez a szöveg és sikerült kivennie befizetés után?
Szerint működne, többen is írták, hogy amiről befizettél, arra ki is tudsz... De ez engem is rohadtul érdekelne, mert kb. én is így állok...

Na!  ;D

Mára ezt a zombis bonust kaptam, ugyanaz volt a gondom mint itt sokan másoknak...egyszerűen nem jött be ez a kqva játék, találtam 1 megoldást erre a problémára....de mivel nekem 3 számlám van ( Én,Fater,TEsó), szóval a sajáton nem indult el, aztán megnéztem a tesóm számláján, ott a REAL PLAY Mod is simán bejött, gondoltam átlépek a saját számlára így , hogy fut közben a Zombis játék!, és láss csodát amint átléptem már tudtam is pörgetni a bonust!  :beerchug:

Mi ebben a megoldás? Regisztráljak a fater és a tesó nevén én is majd?

Idézetet írta: chriss87 Dátum július 03, 2014, 23:38:01
Na!  ;D

Mára ezt a zombis bonust kaptam, ugyanaz volt a gondom mint itt sokan másoknak...egyszerűen nem jött be ez a kqva játék, találtam 1 megoldást erre a problémára....de mivel nekem 3 számlám van ( Én,Fater,TEsó), szóval a sajáton nem indult el, aztán megnéztem a tesóm számláján, ott a REAL PLAY Mod is simán bejött, gondoltam átlépek a saját számlára így , hogy fut közben a Zombis játék!, és láss csodát amint átléptem már tudtam is pörgetni a bonust!  :beerchug:

Kár hogy már lejártak azok a pörgetés kombók.  :(

Idézetet írta: csatarid Dátum július 03, 2014, 23:47:34
Kár hogy már lejártak azok a pörgetés kombók.  :(
Megvallom őszintén, akinek van egy kis elszórakozni való aprója, az nyugodtan próbálkozzon a PVZ-vel promón kívül saját zsebre is, mert azon túl, hogy egy elég beteg játék (bizonyos szempontból olyan primitív hogy már szórakoztató), néha veszettül jól ad kis tétre is.

A Reel Rich Devil-t nem igen ajánlom senkinek sem pörgetni. 5 ingyen pörgetést ad. Ma kemény 0.05 eurót kaszáltam vele. :noway:

A Starbrust-ról mi a tapasztalatotok? Tulajdonképpen mi ez? 

Egy netent slot.. Keresd meg az unibeten és játssz vele fun módban és rájössz.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 04, 2014, 16:59:47
Egy netent slot.. Keresd meg az unibeten és játssz vele fun módban és rájössz.
Oké, köszi! Csak azért kérdeztem, mert ma azt pörgettem ki...

Az 5 font ingyen pörit mobilról játszom le, arról szerencsére le tudom, laptopról, tabletről nem tudom megnyitni őket. Ami még jó, hogy a kerék pörgetésénél ha látom, hogy nem azt adja,amit akarok, akkor ha kilépek, mielőtt a kerék megállna, újra lehet pörgetni mindaddig, amíg nem az jön amit épp szeretnék. A starburst nem adta ma rosszul, 10 fontot adott.

Idézetet írta: Malamadre Dátum július 04, 2014, 17:37:46
Az 5 font ingyen pörit mobilról játszom le, arról szerencsére le tudom, laptopról, tabletről nem tudom megnyitni őket. Ami még jó, hogy a kerék pörgetésénél ha látom, hogy nem azt adja,amit akarok, akkor ha kilépek, mielőtt a kerék megállna, újra lehet pörgetni mindaddig, amíg nem az jön amit épp szeretnék. A starburst nem adta ma rosszul, 10 fontot adott.

Font alapú a számlád? mert nekem €-s és ugyanez a gondom, gépen egyáltalán nem jönnek be a játékok...de mobilon meg kidobja hogy €-s számlával nem indul a játék...ma írtam élő chaten a supportnak ezügyben, de azt mondták csak úgy tudok font alapúra váltani számlát, ha ezt az €-sat bezárják és nyitok 1 teljesen újjat....