William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én akármit pörgetek náluk napok óta, másnapra nem írják jóvá, ha meg reklamálok chat-en, akkor azt írják, hogy nem vagyok rajta a nyertesek listáján.. :noway:

Banális kérdés, de rányomsz a view prisera?? Nem nézlek hülyének, csak elég fura amit írsz.


hali
hogy kell életre kelteni a mobilos alkalmazást?
androiidra szeretném, feltelepítem elindítom és bedob egy location hibát, be van állítva, hogy wifi-t, gps-t használjon, de semmi:S

Akkor szerintem csinálj print screent a pörgetésről, amikor rányomsz a nyereményre feltűntetve a dátumot.

hihetetlen, hogy Ti milyen szerencsések vagytok! GRAT :)
én nekem a max nyereményem 7$... :)

Fasza oldal ez.. tettem egy tippet 125dodóval, látom h elfogadta, kiírja h a várható 190$, erre moat belépek és látom 18.65$ral van játékban. Az biztos h a beírt tétem 125 volt.. pff

Na!
B@szt@tta a fantáziám, hogy nem jön be ez a rakás játék a willhillen. Én sem tudtam soha így pörgetni. 5-6-szor biztos elestem már a játéktól. Végül arra jutottam, hogy a feljövő ablak, amiben a játék kellene, hogy fusson, épp olyan tüneteket produkál, mint azt tette a Coral nevű iroda amikor oda regisztráltam. Annak pedig az volt az oka, hogy a regisztrációnál ékezetes karaktert is megadtam a nevemnél és a többi adatomnál is. Amikor ezt javítottuk megjavult minden!!!
Bepróbálkoztam (egy kis angolos segítséggel) az élő csetnél ezt a lehetséges problémát vázolva. Nagyon kötötték az ebet a karóhoz, hogy alapadatokat (mint a név) nem lehet módosítani. Még ha csak az ékezetről is van szó. Felsőbb szintre kapcsoltak, ahol már segítőkészebbek voltak és kijavították a kettő darab ékezetes karaktert az adataimban. És lőn! Működik minden játék! Minden megjavult! Megpróbáltam az elveszett játékokat jóváíratni, arra majd valamikor válaszolnak (gondolom soha). De mindegy. Legalább most már működik minden!  :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum július 10, 2014, 01:41:14
Na!
B@szt@tta a fantáziám, hogy nem jön be ez a rakás játék a willhillen. Én sem tudtam soha így pörgetni. 5-6-szor biztos elestem már a játéktól. Végül arra jutottam, hogy a feljövő ablak, amiben a játék kellene, hogy fusson, épp olyan tüneteket produkál, mint azt tette a Coral nevű iroda amikor oda regisztráltam. Annak pedig az volt az oka, hogy a regisztrációnál ékezetes karaktert is megadtam a nevemnél és a többi adatomnál is. Amikor ezt javítottuk megjavult minden!!!
Bepróbálkoztam (egy kis angolos segítséggel) az élő csetnél ezt a lehetséges problémát vázolva. Nagyon kötötték az ebet a karóhoz, hogy alapadatokat (mint a név) nem lehet módosítani. Még ha csak az ékezetről is van szó. Felsőbb szintre kapcsoltak, ahol már segítőkészebbek voltak és kijavították a kettő darab ékezetes karaktert az adataimban. És lőn! Működik minden játék! Minden megjavult! Megpróbáltam az elveszett játékokat jóváíratni, arra majd valamikor válaszolnak (gondolom soha). De mindegy. Legalább most már működik minden!  :ok:

Nincs ékezet a nevembe,mégsem működik minden játék :

Idézetet írta: Kenyér Dátum július 10, 2014, 06:59:37
Nincs ékezet a nevembe,mégsem működik minden játék :

Nekem van egy a nevemben és van egy a további adataimban. Mindkettőt javíttatni kellett. Máshol nem adtál meg (címben, vagy hasonlóban)?

13$ a Fire Queenen, halad ez :)

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 10, 2014, 14:05:27
13$ a Fire Queenen, halad ez :)
Nekem 11 dollárt adott most csak a Starburst.



Nekem el se indul a Starburst :bash: