William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valami segítésg, hogy mi lehet a gond? Ha megnyitom a Starburst nyerőgépet elkezd tölteni, aztán bejön egy sötétkék képernyő és ennyi. Ékezetek nincsenek a nevemben. Mi lehet a gond?



Idézetet írta: ZestfulGlobe35 Dátum július 11, 2014, 13:30:31
Nekem el se indul a Starburst :bash:
Próbáld mobilon!Én is ott játszom le! :ok:

Nekem sikerült a games 20 bónuszt 20szor kiforgatni, lett belőle 28font.  Plusz a 20font bingobol 12.

Fosszuk ki őket.

Ugye ezeknek a a starburst-os nyereményeknek nincs semmi forgatási követelménye?

Mostmár nekem is mennek a Games-ek. Az adataimból kivettem az ékezeteket (pl: út a lakcímben). A nevemből (pl: Úr Bálint Hurka ---> Ur Balint Hurka lett) pedig kivetettem chaten az ékezeteket. Lesz így még két esélyem a Star Buston.

#427 július 11, 2014, 15:05:55, Irtis
Nekem is a nevemben lévő ékezet volt a gond. Köszi a tippet szumos! Az első chates le akart rázni, de aztán másodjára egy supervisorhoz kapcsoltak, aki 2 perc alatt módosította. A jutalom: 1,71€ a Starburston  :D! Megérte a fél órás harc a supporttal.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 11, 2014, 14:00:32
Mostmár nekem is mennek a Games-ek. Az adataimból kivettem az ékezeteket (pl: út a lakcímben). A nevemből (pl: Úr Bálint Hurka ---> Ur Balint Hurka lett) pedig kivetettem chaten az ékezeteket. Lesz így még két esélyem a Star Buston.
Nálam is a lakcímben lévő ékezet jelentette a gondot. Köszi a tippet!

Nálam is van egy ékezet a regnél :)
Magyarország :D
ezt kellene valahogy kikerülni...
:ok:

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 11, 2014, 13:56:51
Ugye ezeknek a a starburst-os nyereményeknek nincs semmi forgatási követelménye?
Csak azért kérdezem, mert már több mint 100 dollárt adott összesen az Starburst és amúgy volt szép pénzegyenleg a számlámon, szeretném kivenni, még nem igazoltam magam, csak érdekel, hogy gond lesz-e abból, hogy a nyereményeket nem pörgettem meg még egyszer, hanem rögtön fogadtam vele...
U.I. Gondolom, hogy nem, mert rögtön a főegyenleghez került, de biztosabb, ha megkérdezem :)

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 11, 2014, 15:53:43
Csak azért kérdezem, mert már több mint 100 dollárt adott összesen az Starburst és amúgy volt szép pénzegyenleg a számlámon, szeretném kivenni, még nem igazoltam magam, csak érdekel, hogy gond lesz-e abból, hogy a nyereményeket nem pörgettem meg még egyszer, hanem rögtön fogadtam vele...
U.I. Gondolom, hogy nem, mert rögtön a főegyenleghez került, de biztosabb, ha megkérdezem :)

Üdv. Lehet van valami forgatási kötelezettség, de nem biztos, hogy kérnek ilyent.

Volt már ide befizetésed? Ha igen, akkor próbálj indítani egy kifizetést, ha esetleg ezt nem engedi, akkor kell magadat azonosítani. Nekem annyi volt az azonosítás, hogy a chat-en kérdeztem, hogyan tudok kifizetést indítani és beküldtem a chat-en a jogosítványom oldalait és ott meg is csinálták, 1-2 perc lehetett, majd indíthattam is a kifizetést.

3 chatessel beszéltem, egyik sem fogta fel, hogy nem kéne PSC-zni, hanem csak az ékezeteket kivenni.
Én vagyok ennyire szerencsés? :D

Idézetet írta: drogos Dátum július 11, 2014, 20:08:02
3 chatessel beszéltem, egyik sem fogta fel, hogy nem kéne PSC-zni, hanem csak az ékezeteket kivenni.
Én vagyok ennyire szerencsés? :D

Kérd, hogy kapcsoljanak egy supervisorhoz. A sima csetes nem tud segíteni (gondolom nincs ilyen jogköre), de a felettese megcsinálja a javítást!  :ok:

Aki még utoljára, a promóció lezárása előtt akar egy jót bingózni annak itt a mai £2 kód: MATCH