William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mára még érvényes volt nem?Mert tegnap még engedett pörgetni, ma is kint a banner, de nem hozza be, igaz, még a tegnapit nem írták jóvá..

Idézetet írta: fjazej Dátum július 14, 2014, 12:52:22
Mára még érvényes volt nem?Mert tegnap még engedett pörgetni, ma is kint a banner, de nem hozza be, igaz, még a tegnapit nem írták jóvá..
Nekem sem írták jóvá a tegnapit...


Még nekem sem, de kibírom azt az 1 fontnyi hiányt :)

Ingyen bingó folyik ma 3-4-ig, 6-7-g és 11:30-00:30-ig a Bargain Basementben 5 percenként 3X5 font bingó bónuszért. Kicsi az esély, de néha bejön. Ez minden hétfőn szokott lenni. + déli 12-tól 1-ig.

Ha már BINGO, akkor itt a mai kód: FINAL

Hátha bejön valakinek így az utolsó nap még. :ok:

Van aki már megkapta a tegnapi nyereményét. Nálam még mindig semmi, de még egy utolsót pörgetnék azért.... ;)

Nyert innen valaki ezen a sorsoláson, amin 250 embert díjaztak?

Sziasztok! Írtam nekik chaten, hogy mi van azzal a bónusszal, ezt írták vissza: "As per checking, you were credited with $5.00 free spins and you have used it that same day on Starburst game. " Ez nem teljesen tiszta nekem... :)

Idézetet írta: Seanconnery Dátum július 15, 2014, 15:46:58
Sziasztok! Írtam nekik chaten, hogy mi van azzal a bónusszal, ezt írták vissza: "As per checking, you were credited with $5.00 free spins and you have used it that same day on Starburst game. " Ez nem teljesen tiszta nekem... :)

Lehet, hogy rosszul értelmezem, de azt írják, hogy 5$-nyit tudsz pörögni a Starburst nyerőgépen, ami néhány napig elérhető a számládon, utána gondolom elveszik.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 15, 2014, 15:51:22
Lehet, hogy rosszul értelmezem, de azt írják, hogy 5$-nyit tudsz pörögni a Starburst nyerőgépen, ami néhány napig elérhető a számládon, utána gondolom elveszik.
Hát lehet, hogy tényleg ez, de eddig még nem jött semmi belső üzenet, meg semmi... Néztem a játékon belül is, de ott sincs semmi...
Nem az, hogy most hú, kipörgetek megint 50 dollárt, habár azt szeretnék, de akkor is egy kisebb nyeremény mindig összejön belőle....

A lényeg az, hogy leellenőrizték: jóváírták és te felhasználtad.
Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem nem fogod megkapni. Én sem kaptam meg az utosló pörgetésből származó jutalmat, de engem spec nem érdekel.

Idézetet írta: drogos Dátum július 16, 2014, 20:04:22
A lényeg az, hogy leellenőrizték: jóváírták és te felhasználtad.
Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem nem fogod megkapni. Én sem kaptam meg az utosló pörgetésből származó jutalmat, de engem spec nem érdekel.
Mindegy, annyira nem izgat... Azóta már túltettem rajta magam.

Hali! Eljutottam odáig, hogy érdemes kivenni a számlámon lévő pénzt. Több helyen is olvastam, hogy ha bankkártyáról befizetek, oda ki is tudom venni. Én MAESTRO-s kártyáról tervezem a befizetést. Ha onnan befizetek, akkor nem kell adatokat beküldeni? Vagy akkor is kell? Mert a kifizetésnél azt írja, hogy nem tudtuk leelenőrizni életkorát. Szerintem egyszerűbb, ha beküldöm nekik az útlevelemet, de mondjuk be- és kifizetéssel szívesebben csinálnám. Valaki tud erről mondani valamit?

Pár perc a verifikálás, szerintem tedd meg. Én a személyimet és a lakcímkártyámat szkenneltem be nekik, élő chaten feltöltöttem a kollégának és 5 perc múlva már sikeresen zárult is a folyamat. De ahhoz, hogy ki tudj valahova fizetni, előtte be kell fizetni. Pl. ha skrillről befizetsz, akkor oda is tudsz kifizetést kérni.