William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 07, 2014, 19:52:34
Csak jelzem, kölcsönt nem adunk ha 3500euroig jutsz. Ķérj kölcsön 5000ftot testvéredtől.  :great:

Jah..annyit biztos össze tudott táncolni aznap este ;D

nézzetek a bingó terembe, megdobtak 5-5 font bingo és games bónusszal

Én nem kaptam.... Esetleg szülinapotok van/volt ebben a hónapban? Én akkor kaptam....

Free Bingó folyik a Time Out Tavern teremben azt hiszem este 11-ig folyamatosan. Kicsi az esély, kb. ezren vagyunk :(
De talán összejön pár font bónusz.... :)

Megint van free2spin akció!! GL!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 16, 2014, 19:40:22
Free Bingó folyik a Time Out Tavern teremben azt hiszem este 11-ig folyamatosan. Kicsi az esély, kb. ezren vagyunk :(
De talán összejön pár font bónusz.... :)

Tőlem kér 10p/ticket-et :S

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 16, 2014, 20:05:28
Tőlem kér 10p/ticket-et :S

Ha a csúszkát nem húzod el és rákattintasz, hogy confirm akkor kapsz 60 free ticket-et, ha húzod akkor super ticket-et lehet venni, az 10p.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum augusztus 16, 2014, 19:58:43
Megint van free2spin akció!! GL!

Tegnap pörgettem, de még semmit nem írt jóvá. Mondom rákérdezek. Épp csak beköszöntem, egy mondatban leírtam hogy can you check please, nincs az üzeneteim között semmi, erre ezt válaszolta a csaj:
Claire N.: Sorry, I am having technical issues right now, please try to contact us back as I cannot see any messages on my end.
És kilépett  ;D Ilyen hamar nő még nem rázott le  ;D ;D

Azért csak értette a rib@nc, megjött a levél, nézzetek rá  ;)

Azt áruljátok el mit érdemes pörgetni?


Teljesen mind1,nincs itt már akkora nyeremény mint anno a pvz-nél,vagy a Giantsnál,bármit pörgetsz,csak aprópénzt ad...

Szeptember 14ig tart a promó, gyűjtögetve szép összeget lehet összehozni..

Pl az 5K Club Points, 7napig gyűjtve beváltható 20eurora és 1,5 euro sng tokenre..vagy 10x 2euros sng tokenre.. 5-10K huf ebből egy hét alatt simán összejöhet.

A gameses 10freespint érdemes pörgetni azok 3 v 4font értékűek, gyűjtögetve, szerencsével ott is jöhet pár font..

Nálatok is törlődnek automatikusan a már megnézett belső üzenetek? Tegnap nem tudtam beváltani a 3 fontos bingó kupont. No longer valid volt a hibaüzenet. 20 percig izzasztottam a chat-en őket, de azt mondtak még sokáig tart, küldenek majd levelet a tényállásról. Azóta semmi. Persze le van printscreenelve a tegnapi levél, ma majd azzal támadok.  ;D

Én első nap poker jegyet pörgettem erre a WH -s Poker Seriesre, rögtön a vasárnap esti főversenyre beültem, FT-re is kerültem, de ott már 2x belenéztem QQ-ba és KK-ba is.. végül 5.helyen zártam asszem, olyan 40$ csak összejött. :redchug:
A mezőny nagyon kicsi volt, igazándiból nem is értem miért, hát vasárnap éjszaka, csak 5jurós beülő, érdekes volt, max 50-en lehettünk. Szóval ha erre a sorozatra pörget vki tickettet ne legyintse rá, mert nem nehéz mutatvány, kicsi és gyenge a mezőny. ;)

Még levél előtt megérkezett a tegnapi spin2win pörgetés, legalábbis a Dragons Inferno-ra....