William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nekem valamiért zárolták a számlám az előző spin2win-es promó után, és hiába próbálok új számlát nyitni, más névvel, nem engedi,mivel próbálkozzak szerintetek?Zenmate segíthet?

Kipörgettem a Dragonra 10 ingyenpörit , megnyitom és sehol sincs . Ezt valahogy aktiválni kell vagy automatikusan meg kelleni kapni?

ha ma pörgettél akkor csak holnap kapod meg

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 18, 2014, 11:23:17
Szeptember 14ig tart a promó, gyűjtögetve szép összeget lehet összehozni..

Pl az 5K Club Points, 7napig gyűjtve beváltható 20eurora és 1,5 euro sng tokenre..vagy 10x 2euros sng tokenre.. 5-10K huf ebből egy hét alatt simán összejöhet.

A gameses 10freespint érdemes pörgetni azok 3 v 4font értékűek, gyűjtögetve, szerencsével ott is jöhet pár font..

Ezt kifejtenéd? Én tegnap ezt pörgettem ki, de azt sem tudom, hogy hol találom. Hol lehet beváltani?
Köszi

melyik játék az a Platon ? nem találolm köszönöm szépen


Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 18, 2014, 12:10:37
Én első nap poker jegyet pörgettem erre a WH -s Poker Seriesre, rögtön a vasárnap esti főversenyre beültem, FT-re is kerültem, de ott már 2x belenéztem QQ-ba és KK-ba is.. végül 5.helyen zártam asszem, olyan 40$ csak összejött. :redchug:
A mezőny nagyon kicsi volt, igazándiból nem is értem miért, hát vasárnap éjszaka, csak 5jurós beülő, érdekes volt, max 50-en lehettünk. Szóval ha erre a sorozatra pörget vki tickettet ne legyintse rá, mert nem nehéz mutatvány, kicsi és gyenge a mezőny. ;)

Ez így van,viszont sajna ennél a szoftvernél nem mindig elég ha valaki tud játszani.Én ezért is hagyom ki inkább ezt..

Csak nekem tűnt el a free2spin link a jobb oldalról? :cya:

Idézetet írta: iamstar Dátum augusztus 19, 2014, 11:54:40
Csak nekem tűnt el a free2spin link a jobb oldalról? :cya:

Nincs fenn egész nap, szerintem ma még nem rakták fel, legalábbis én nem láttam. Tegnap 1 körül került fel....

Csak PL meccsnapon van pöri

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 19, 2014, 12:19:26
Csak PL meccsnapon van pöri

Azta! Akkor csak szombaton legközelebb?


Tegnap leesett az állam mikor  1 centet nem adott az ingyen pöri , mert azért mindíg csurrantott valamit , de nincs gond hamar helyreálltak a dolgok a mai 14 fonttal :great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 19, 2014, 12:42:24
A link működik

Milyen link?
Ti se kaptatok levelet a tegnapi nyereményről? Én 10 ingyenes pörgetést nyertem, de nem tudom melyik játékra. Tudjátok, melyik játékok voltak benne az akcióban?

Olvass vissza. Belinkeltem a promóció szabályait, ott mindent megtalálsz.