William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Közben jött levél 3 font Bingo bonus: WHISTLE

Hogy valakinek legyen szerencséje: 2 fontos TACKLE

Amit a bónuszból nyerek pénzt, azt nem a főegyenlegre kéne raknia? Mert csak a bónusz egyenlegem nőtt...

Nem vetted észre a felugró ablakot ami figyelmeztet hogy 3szor kell forgatni????
       

Nem hiszem el, hogy egyes emberek milyen ostobák.

     


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 31, 2014, 20:22:19
Nem vetted észre a felugró ablakot ami figyelmeztet hogy 3szor kell forgatni????
       

Nem hiszem el, hogy egyes emberek milyen ostobák.

     


Te meg egy kicsit nagyra vagy magaddal, hogy mindenkit hülyézel meg ostobázol, nem?
Igen, tudom hogy felugrott az ablak, és bevallom őszintén nem olvastam el, ezért kérdeztem meg. De ettől függetlenül nem hiszem, hogy ostobáznod kéne mást :)

Ez az 5€-s token poker mibe jelenik meg? mert elolvastam, de sehol semmi.. ;D ;D :great:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 31, 2014, 20:28:10
Ez az 5€-s token poker mibe jelenik meg? mert elolvastam, de sehol semmi.. ;D ;D :great:
Meglepő módon a poker lobbyban. ;) Jobb alsó sarokban jelzi a tokeneket.

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 31, 2014, 20:41:19
Meglepő módon a poker lobbyban. ;) Jobb alsó sarokban jelzi a tokeneket.

köszi, de meglepően 0 token áll ott szóval nemtudom mivan.. mindegy addig is :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 31, 2014, 21:45:26
köszi, de meglepően 0 token áll ott szóval nemtudom mivan.. mindegy addig is :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:
Ha ma pörgetted, akkor holnap jön csak meg. :D

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 31, 2014, 22:29:18
Ha ma pörgetted, akkor holnap jön csak meg. :D

tegnap pörgettem..azért nem ma kezdtem ;D ;D ::)

Írtam ügyfélnek azok jova írták :D

Hát ez az 5 jurós token ismét eszembe juttatta miért is utáltam meg anno az online pokernak csúfolt manipulált akármit. A csiplidernek persze ,hogy lejön all in-nél az 59s-ére a lyukas sor, mert miért ne. Van még egy tokenem azzal asszem kapásból all in lesz a köv tornán.

Könyörgöm, te se hagyj fel a pókerrel..

Ezt jól benézted mert vagy 6 éve nem játszom, egyébként nyerő voltam csak megtudtam pár dolgot amit az egyszeri játékosok úgysem hinnének el, és nem, nem az utcán beszélték, hanem olyantól tudom aki az egyik irodát üzemeltette.

Idézetet írta: Wezli Dátum szeptember 01, 2014, 08:00:24
Ezt jól benézted mert vagy 6 éve nem játszom, egyébként nyerő voltam csak megtudtam pár dolgot amit az egyszeri játékosok úgysem hinnének el, és nem, nem az utcán beszélték, hanem olyantól tudom aki az egyik irodát üzemeltette.

Ne hagyd abba...csatlakozok ncis-hez...csak szólj ha cash game-ezni támad kedved kérlek.Köszi előre is... ;D