William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum október 05, 2014, 11:30:20
Jó neked...Majd lehet legközelebb nekem is adnak

Úgy legyen! Köszi :)

Én inkább annak szurkolok,hogy legyen újra kerék

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 05, 2014, 10:35:59
Yeaaaah! :) :) :)

Where have you been? We thought we'd let you know that a little birdy has dropped something special in your account!

Log in now to play Bingo with your fantastic £10 Bingo Bonus* as well as an extra £10 for sidegame play* – no strings attached.

PLAY NOW


Have fun,

The William Hill Bingo Team


hm... Vicces 1.50 font Cash lett belőle, forgatás után... :D

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 05, 2014, 14:26:52

hm... Vicces 1.50 font Cash lett belőle, forgatás után... :D

Szerintem annak is örülhetsz, hogy sikerült a forgatás. A játék bónuszra is van forgatási követelmény?

Idézetet írta: iLogic Dátum október 05, 2014, 14:45:08
Szerintem annak is örülhetsz, hogy sikerült a forgatás. A játék bónuszra is van forgatási követelmény?
2 szeres sztem mint mindig

Idézetet írta: iLogic Dátum október 05, 2014, 14:45:08
Szerintem annak is örülhetsz, hogy sikerült a forgatás. A játék bónuszra is van forgatási követelmény?

Játékra 10-es wager, bingóra 2-es wager volt.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 05, 2014, 15:53:12
Játékra 10-es wager, bingóra 2-es wager volt.

Az igen. Szintén a lehetetlen kategória, de játékra jó.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 05, 2014, 15:58:24
Az igen. Szintén a lehetetlen kategória, de játékra jó.
Magasabb staken pörgetsz a játékon és, ha szerencséd van bead vmit.. aztán azt megpróbálni lepörgetni a legalacsonyabb staken. Kb így megoldható ez a x10-es. :)

Idézetet írta: iLogic Dátum október 05, 2014, 15:58:24
Az igen. Szintén a lehetetlen kategória, de játékra jó.


Igen. Azóta ettem és aludtam is egy jót.... Inkább játék helyett is aludtam volna, többet értem volna vele :D

Idézetet írta: stdavid Dátum október 05, 2014, 16:01:11
Magasabb staken pörgetsz a játékon és, ha szerencséd van bead vmit.. aztán azt megpróbálni lepörgetni a legalacsonyabb staken. Kb így megoldható ez a x10-es. :)

... Ha Anyám villamos lett volna én meg se születek .... :D

A bingo kliensben a games bonuszt en mindig az Irish Luck-on pergetem (25p/50p tettekkel - a tetet 5-6 porgetesenkent valtogatva). Eddig 3x volt bonuszom es mindharmat sikerult kiszednem vele. Ilyen 10x forgatasi kovetelmenyert odaadnam a fel karom mas helyeken.
Bingot meg a Variety-ben vagy a BOGOF-ban - ha nincsenek sokan.

Idézetet írta: junglefever Dátum október 05, 2014, 16:44:09
A bingo kliensben a games bonuszt en mindig az Irish Luck-on pergetem (25p/50p tettekkel - a tetet 5-6 porgetesenkent valtogatva). Eddig 3x volt bonuszom es mindharmat sikerult kiszednem vele. Ilyen 10x forgatasi kovetelmenyert odaadnam a fel karom mas helyeken.
Bingot meg a Variety-ben vagy a BOGOF-ban - ha nincsenek sokan.

Iris Luck nekem soha nem ad semmit!
BOGOF-ban is játszottam ,kevesen voltak....
Szar az egész úgy ahogy van!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 05, 2014, 17:07:31
Iris Luck nekem soha nem ad semmit!
BOGOF-ban is játszottam ,kevesen voltak....
Szar az egész úgy ahogy van!

Már el is játszottad???Rosszul van a termsbe írva,csak 2-es a követelmény.Nézd meg az elfogadott game bonusnál a lobbyban

Idézetet írta: szalist Dátum október 05, 2014, 17:34:57
Már el is játszottad???Rosszul van a termsbe írva,csak 2-es a követelmény.Nézd meg az elfogadott game bonusnál a lobbyban

Hidd el, hogy 10X-es volt, amikor beléptem a lobbyba és jóváírta, kiírta a 10X-est, elhiheted!

Ne ott nézd.Ismerősöm is kapott,neki is 10-et írt ott.Viszont amikor az összeg melletti i betűre klikkelve feljön a bónuszoldal,és ott nézi meg a bónuszt,látszik,hogy csak 2-es.És 2 forgatás után jóvá is írta neki éles egyenlegre...